فرمول یک مسابقه برگزارکنندگان تمنایی برای coronavirus کمک های مالی از صاحبان ورزشی

فرمول یک مسابقه برگزار کرده با صاحبان این ورزش به ارائه کمک های مالی به منظور دیدار با هدف بلند پروازانه از شروع فصل تابستان و میزبانی به عنوان بسیاری از 18 مسابقه.

F1 بوده و در یک چرخش پس از آن مجبور شد به نور قرمز به آن فصل بازکن در استرالیا سه هفته پیش زمانی که یک عضو از تیم مک لارن آزمایش مثبت برای Covid-19. آن منجر به لغو و یا به تعویق انداختن آن هشت مسابقه از جمله جایزه بزرگ موناکو که برگزار خواهد شد در این سال برای اولین بار در بیش از شش دهه است.

F1 در ابتدا گفت که فصل را دوباره شروع ممکن است اما در هفته گذشته آن را تحت فشار قرار دادند آن را حتی بیشتر به عقب. در بیانیه ای F1 گفت که آن را هنوز هم قصد دارد برای برگزاری “بین 15-18 نژادها” در این سال اما نمی گویند زمانی که فصل بازکن آغاز خواهد شد. به جای آن گفت که آن را به جریان “در برخی از نقطه در این تابستان” و آن را به سمت چپ برخی از سازمان دهندگان مسابقه کالایی.

“آنها باید مایل به قبول هزینه های پایین تر اگر آنها می خواهند خود را مروج سالم می گوید:” یکی از F1 مسابقه شرکت کردند. او توضیح می دهد که آنها در گرفتن 22 به عنوان آنها نیاز به سفارش تجهیزات به اطمینان حاصل شود که خود در مسابقه می توانید پیش بروید اما آنها کمبود بودجه برای انجام این کار. آن را معمولا می آید از پیش فروش بلیط, اما آنها سقوط کرد به دلیل طرفداران نمی دانم اگر آنها خواهد بود قادر به سفر و یا اگر مسابقه برگزار خواهد شد.

“ما رزرو صدها اتوبوس که باید رزرو 90 روز قبل از مسابقه و لغو هزینه ها می گوید:” سازمانده. “ما باید یکی دیگر از قرارداد برای ترافیک زیرا ما استخدام صدها نفر از افسران پلیس بیش از آخر هفته مسابقه دارد و لغو مجازات برای آن بیش از حد. پس از آن وجود دارد تنظیم از تمام موقت grandstands و مهمان نوازی چادر است که دستور و مذاکره شش تا هشت ماه قبل از مسابقه و در حال راه اندازی 60 تا 90 روز پیش از آن است. پس از مسابقه شش هفته دور ما صرف بیش از یک میلیون یورو در هفته برای آماده سازی.”

آذربایجان جایزه بزرگ در انتظار است به rescheduled

در سال های گذشته شده است سوخت توسط پیش فروش بلیط. “ما معمولا فروش بیشتر بلیط های ما در حال حاضر می گوید:” مسابقه organiser. “بسیاری از فروش به خارج از شهر بازدید کنندگان و آنها معمولا نمی توان برنامه و زمان آخرین دقیقه. حدود 80 درصد از آنها کتاب بیش از چهار ماه پیش. بنابراین فروش کلید زمان برای ما در حال حاضر است.” آن را به تنهایی.

آذربایجان جایزه بزرگ یکی از نژادها در حال انتظار برای دوباره داده و خود سازمانده عارف رحیم می گوید که بلیط به برخی از آنها ممکن است مجبور به فروش “برای دوره های کوتاه تر از زمان. من می دانم مثلا که برخی از مروج شروع مسابقه بعدی فروش بلافاصله پس از رویداد خود را. این به این معنی است که آنها را از دست رفته 3 تا 6 ماه از فروش در طول دوره عدم قطعیت است.” آن را در حال حاضر ساخته شده سنگین دندانه.

آریان فرانک-Meulenbelt مدیر عامل رسما مجوز F1 بلیط آژانس GPTicketshop می گوید که “فروش بلیط را نه تنها پایین را متوقف کرده اند اما همه با هم برای همه سی حوادث در سراسر جهان است. طبعا مردم چیزهای دیگر به نگرانی در مورد از F1 یا MotoGP و همچنین هیچ کس نمی داند زمانی که و که در آن ما شروع مسابقه دوباره و چگونه سفر رایگان به زودی باز خواهد گشت.

“این در ترکیب با یک اقتصادی shutdown در سراسر جهان است سناریوی ایده آل برای خرید و فروش بلیط. هیچ کدام کمتر ما خوشبین باقی می ماند که پس از همه گیر میکند و یا بیش از ما به حالت عادی بازگشت آمار فروش که آیا این خواهد بود که حالت دوم نیمی از سال 2020 و یا تنها در سال 2021 باقی مانده است دیده شود.” عدم قطعیت در طول مسابقه آینده تاریخ نیست و تنها نیروی محرکه کاهش سرعت.

یکی دیگر از F1 سازمان می گوید که “یکی از چیزهایی که بعد از مسابقات می توانید از بهره مند است که هیجان و آگاهی در اوایل فصل. ما با تکیه بر مردم هیجان زده در مورد آن زمانی که آنها آن را ببینید در تلویزیون. استرالیا خیلی خوب برای ما است. هنگامی که فصل شروع می شود به رفتن مردم شروع به توجه اما اگر شما لازم نیست که فصل هیچ کس خواهد شد توجه کنید. اگر فصل لگد نمی کردن تا ژوئیه علاقه فقط همان نخواهد بود. تمام کسانی که در مسابقات پیشرو تا مکمل هستند به نژاد ما.”

معکوس فروش بلیط نیست فقط آن را سخت تر برای برگزارکنندگان به صندوق آماده سازی برای مسابقات و همچنین به پرداخت هزینه برای آنها. آنها به طور متوسط £22.8 متر در سال و دومین منبع درآمد برای F1 را صاحب آزادی رسانه ها. یکی از برگزارکنندگان می گوید که آزادی ممکن است مجبور به قبول کاهش هزینه در سفارش برای آن مسابقات به چراغ سبز دریافت کنید.

“F1 جذب پایین تر فروش بلیط به طوری که آنها باید هزینه کمتر. اگر درآمد ما پایین است, از سال گذشته, ما می خواهم F1 به جذب مقدار ما پایین است. آنها فقط باید تنظیم هزینه های که مقدار و اگر آن را می رود تا آنها بیشتر است.”

یکی دیگر از همکارانش را تایید طرح و توصیف آن به عنوان “blindingly آشکار است.” او اضافه می کند که “مردم نیاز به ایجاد ترتیبات برای رفتن به یک مسابقه بپرسید برای روز خاموش رزرو هتل اگر بازدید از یک کشور دیگر ، من فکر می کنم لغو این سال در مجموع خواهد بود که تنها راه آنجا که من آن را پشیمانی.” آن را ممکن است به اثبات می شود اجتناب ناپذیر است.


مصرف تابستان شروع تاریخ به عنوان اواسط ماه اوت یک مسابقه را به جای هر آخر هفته تا اواسط ماه دسامبر به منظور مناسب در 18. که نه تنها نیاز به 18 کشور به رایگان از coronavirus اما همچنین انگلستان و ایتالیا و سوئیس به عنوان تیم بر اساس وجود دارد. پس از افتضاح در استرالیا جایی که F1 بود به عنوان داشتن به ارمغان آورد یک مورد از coronavirus به کشور مسابقه آینده میزبان احتمالا معتاد به هر گونه شانس.

آن را تنها در زمان یک مورد از coronavirus را به استرالیا جایزه بزرگ به توقف سنگ زنی بنابراین این احتمال وجود دارد که تیم ایران باید به طور کامل روشن دفعه بعد. با توجه به اینکه انگلستان و ایتالیا و سوئیس در حال حاضر بیش از 120.000 فعال coronavirus موارد می تواند بسیار طولانی تر از اواسط ماه اوت برای آنها آماده شود.

این توضیح می دهد که چرا سازمان دهندگان مسابقه نگران F1 ادعا می کنند که این فصل است در مسیر شروع و در تابستان و یکی از آنها می گوید که ممکن است “بهتر نیست با داشتن این رویداد است. آن را لغو و مراتب در پیشبرد طوری که من لازم نیست به صرف پول در مردم و راه اندازی و سپس پیدا کردن که در آن لغو شده است. که بدترین سناریو مورد.

“استرالیا نوع حادثه برای ما خواهد باعث ورشکستگی چرا ما باید صرف میلیون ها نفر در حال حاضر. بلیط بازپرداخت هستند چه خواهد ما را بکشند. ما را از طرفداران و بیرون بروید و شروع به خرید grandstands با این دلیل شما رو برای ساخت تماشاگران کرسی های خود را. اگر در این مسابقه لغو می شود ناگهان همه به grandstands در حال نشستن وجود دارد و شما باید به بازپرداخت بنابراین شما پیچ هستند.”

رحیم می گوید: او گرفته است گام برای جلوگیری از این اتفاق به عنوان “توافق با F1 است که ما تنها تایید ما تاریخ در تقویم یک بار تهدید از دیگری لغو گذشته است. ما حداقل نیاز به 10 تا 12 هفته زمان منجر شود قادر به آماده شدن برای مسابقه.” زمان خواهد شد بگویید که آیا آن را به خط پایان می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im