سابق کشتی گیر WWE Shad Gaspard پسرش نجات داد قبل از اینکه زیر کشیده شده توسط یک جریان اب صدادار

لس آنجلس آتش نشانی را نجات بخش توییتی شنبه صبح که مقامات تا به حال پاسخ به یک تماس در ونیز اسکله به یک گزارش از یک بدن “در امتداد خط ساحلی … که منطبق بر شرح یکشنبه را از دست رفته شناگر.” پلیس می گویند که بدن شناسایی شد به عنوان Gaspard است.

یک بخش ارشد در نجات غریق بخش توصیف وضعیت وحشتناک که Gaspards به سرعت در بر داشت خود را در اولین تعطیلات آخر هفته به سواحل بازگشایی شد به شناگران و خوانندگان در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. با متورم رسیدن به شش فوت یک نجات غریق تلاش برای رسیدن “نجات می” — یک شناور استفاده می شود به دو شناگران به ساحل — به آنان گفت: “از آنجا که از اندازه امواج, این پسر نمی تواند آن امن است.”

“بهترین راه من می تواند آن را توصیف,” کنیچی Haskett بخش رئیس ESPN گفت: علامت گذاری Kriegel “است مثل این است که در داخل یک جبهه-loading washing machine. امواج توفنده بر شما شما را به فشار. … من از طریق بوده است که آن نوع از نجات. شما فکر می کنم شما ممکن است بمیرد.”

Haskett گفت که نجات غریق مواجه واقعیت است که او نمی تواند صرفه جویی به ویژه به دلیل Gaspard بود 6-پا-7 و وزن حدود 270 پوند است. “بر اساس gentleman’s اندازه و شرایط آب …,” Haskett گفت: “این انتخاب ما نمی خواهید به.”

گارد ساحلی توییتی جمعه که آن را به حال تعلیق جستجو برای Gaspard “پس از 16.5 ساعت جستجو با چندین نجات دارایی های پوشش 70 مربع مایل دریایی و هفت جست و الگوهای.”

در یک Instagram پست سه شنبه ، Gaspards’ خانواده ابراز قدردانی به “نجات غریق گارد ساحلی غواصان آتش و ادارات پلیس خود را برای ادامه تلاش ها برای کمک به پیدا کردن عزیزمان شاد” و افزود: “Shad یک جنگنده جنگجو و جادویی روح. ما امیدواریم و دعا برای بازگشت امن خود را. به عنوان یک خانواده ما با تشکر از همه شما برای نگرانی شما و آرزوهای خوب. لطفا ادامه برای ارسال نگه دارید خود را مثبت و نماز را محبوب ما شاد.”

در WWE, Gaspard بخشی از این تگ تیم-گروه Cryme زمان همراه با شریک زندگی خود را JTG. بازنشسته شد در سال 2010 و تا به حال نقش در تلویزیون و در فیلم از جمله کوین هارت 2015 کمدی “دریافت سخت است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>