سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی به ما گفت که وکلای مدافع باید وجود داشته باشد هیچ محدودیت سنی کودک جداسازی و گزارش می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

میله Rosenstein سابق معاون دادستان به ما گفته وکلای این بود که هیچ قطعی استثنا برای کودکان زیر پنج سال در زیر آن فعال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرزند جدایی سیاست برای مهاجران عبور از مرز غیر قانونی است.

بحث رخ داده است در سال 2018 در یک کنفرانس تلفنی به معنای روشن شدن “تحمل صفر” اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست.

یک منبع گفت:” نگهبان که تماس شوکه برخی از مرز دولت-دادستان درگیر زیرا این بدان معنی است که کودکان زیر پنج سال می تواند جدا از خانواده خود را.

دادستان ها می ترسید که کودکان زیر پنج سال ممکن است بدانید خود نام و یا نام پدر و مادر خود را که می تواند خطر را افزایش می دهد که آنها می خواهم از دست داده در سیستم.

در طول این مدت از سفارش به طول انجامید که از 6 مارس 2018 به 20 ژوئن 2018 بود و تنها به منظور اجرایی پس از نصب و حقوقی فشار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او — مهاجرت پدر و مادر از هم جدا شدند و از کودکان خود را و تبعید به کشورهای خود.

در حالی که سفارش در محل 2,814 کودکان از هم جدا شدند و از پدر و مادر خود را با 105 از کسانی که زیر سن پنج و 1,033 بودن با سن کمتر از 10.

تحت باراک اوباما, کودکان اجازه داده شد به ماندن با بازداشت پدر و مادر مگر در مواردی که کودکان معتقد بودند در معرض خطر است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات بخشی از شکاف پایین در مهاجرت های غیر قانونی و در نظر گرفته توسط کارشناسان حقوق بشر به میان بدترین موارد نقض حقوق بشر رخ می دهد در طول ریاست جمهوری خود.

آقای Rosenstein گفت: تنها استثنا دادستان می تواند به این منظور بود در صورتی که یک کودک تنها صحبت در یک زبان بومی و یا اگر آنها به حال یک ناتوانی فکری و حتی پس از آن تنها در یک مورد به مورد و بر اساس.

“دادستان فدرال نیست جدا کردن والدین از کودکان است. سیاست دادستان کل به تصویب رسید و وزارت دادگستری در مارس 2018 بدون ابهام بود: هر متهم وزارت امنیت داخلی [DHS] دستگیر و با اشاره به صورت پیگرد قانونی خواهد بود ارزیابی توسط دادستان فدرال بدون هیچ گونه قطعی معافیت” آقای Rosenstein در بیانیه ای گفت به نگهبان.

این سیاست شد و در نهایت حکومت بر خلاف قانون اساسی توسط قاضی فدرال دانا Sabraw که به نام عمل “وحشیانه” و “توهین آمیز” در قصد خود را برای رایزنی های “مقدس کراوات بین والد و کودک است.”

سابق وزارت دادگستری, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن گفت: نگهبان که DoJ تنها تحت پیگرد قانونی موارد ارسال شده به آن توسط ایالات متحده وزارت امنیت داخلی.

“DHS بارها و بارها شکایت به کاخ سفید که DoJ نیست تعقیب به اندازه کافی موارد است. آنها در رانندگی قطار” این مقام سابق گفت.

هر چند آقای Rosenstein در نظر گرفته شده است نیروی محرکه کودک جدایی عمل — است که نسبت به آن دادستان کل آمریکا جف جلسات — او علنا به دفاع از سیاست تحمل صفر.

در طول یک American Bar Association کنفرانس در ماه اوت سال 2018 آقای Rosenstein گفت به اعتقاد او سیاست شد مطابق با قانون بود و به همان نسبت مناسب به شدت از مهاجرت غیر قانونی به ایالات متحده است.

“این امر می تواند به اشتباه می گویند ما در حال تعقیب هر کس بدون توجه به قانون” او گفت:.

او ادعا کرد که DoJ در آن زمان بود با استفاده از منابع خود را به اطمینان حاصل شود همه “یکسان تحت قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im