سابق بالا بازی های المپیک, دکتر, شکایت ادعا می کند او از کار اخراج شدند به صورت ایستاده برای ورزشکاران

در یک بیانیه USOPC سخنگوی آن گفت: هنوز بررسی شکایت و نمی خواهد اظهار نظر در مورو را با خود ندارد.

“ما تاسف است که دکتر مورو و وکیل او را اشتباها باعث جدایی او از این USOPC” گفت: Luella چاوز d’angelo کمیته ارشد بازاریابی و ارتباطات. “ما افتخار خواهد کرد تصمیم خود را برای دیدن این موضوع از طریق دادگاه و ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد جزئیات همانطور که به جلو می رود.”

مورو اخراج شد از USOPC در مارس 2019 پایان دادن به یک دهه تصدی که در آن او نظارت و مراقبت در USOPC مراکز آموزشی و در خدمت به عنوان افسر ارشد پزشکی برای تیم ایالات متحده آمریکا در چندین مسابقات بین المللی از جمله 2016 بازی های تابستانی در ریو دو ژانیرو.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه دو مقامات ارشد که اخراج مورو گفت: آنها برنامه ریزی شده به جای او با کسی که با مدرک پزشکی به عنوان دکتر. (مورو یک فیزیوتراپ.) اما پس از USOPC ترویج دیگری فیزیوتراپ خود را به کار مورو رشد مشکوک و او در حال حاضر معتقد است او ختم شد و در پاسخ به نگرانی های او مطرح شده طی فعالیت حرفه ای خود با توجه به شکایت.

بزرگترین دلیل خود را برای شلیک مورو گفته شد یک سری از شکایت او در اواخر سال 2018 و در اوایل سال 2019 در مورد USOPC ورزشی روانشناسان و متخصصان به درستی حفظ پزشکی نمودار. اما این شکایت و طرح دعوی در دادگاه ادعا شد فقط آخرین نمونه از مورو نگرانی در مورد ورزشکار مراقبت است که USOPC مقامات یا نادیده گرفته و یا برعکس به شدت.

“زمان آن رسیده است که به درخشش نور در USOC طولانی عمل از اولویت مدال و پول بیش از حقوق و رفاه ورزشکاران و مقابله به مثل در برابر مردم که در اعتراض به نامناسب و یا شیوه های غیر قانونی,” مورو گفت: در انتشار اخبار.

در طول بازی های تابستان 2012 در لندن طرح دعوی در دادگاه ادعا مورو نگرانی در مورد لری Nassar سپس پزشک برای ایالات متحده زنان ژیمناست ها که به طور معمول درمان بیماران خود را در خارج از USOPC پزشکی منطقه است. اما طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند نیست که مورو شکایت نادیده گرفته شد و آن را زمینه از تحقیقات مستقل از USOPC نقش در Nassar را شایع سوء استفاده از دختر جوان ژیمناستیک. تحقیق که توسط شرکت حقوقی طناب و خاکستری یافت که مورو بعد از بازدید از منطقه که در آن Nassar شد درمان ژیمناستیک و این گزارش اظهار داشت: “به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ دلیلی برای باور به درمان تنظیم ناامن و یا نامناسب است.”

Nassar ادامه داد: برای درمان ورزشکاران المپیک و همچنین دیگر زنان و دختران تا زمان دستگیری اش در سال 2016 و او به اعدام محکوم شد اتهامات از جمله تعرض چند فرزند و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

بعدها در حرفه خود اما مورو نگرانی از این که او احساس خود را از همکاران و مافوق قدردانی و یا به درستی به کار گرفته. در بهار سال 2018 به طرح دعوی در دادگاه مدعی, مورو اطلاع مافوق خود که به اعتقاد او 15 ساله پارالمپیک ورزشکار بوده است قربانی تجاوز به عنف قانونی توسط a 20-year-old male ورزشکار در یک رویداد در آیووا. USOPC مقامات منتظر سه روز به اطلاع رسانی محلی اجرای قانون طرح دعوی در دادگاه مدعی.

در ژانویه 2019 با توجه به شکایت مورو نگرانی در مورد یک USOPC نر بالغ قدرت و تهویه مربی که تا به حال دیده شده است برهنه در عمومی سونا با یک کارمند زن در سازمان های آموزشی مرکز در کلرادو اسپرینگز در حالی که تیم های زیر 18 زن ژیمناستیک نیز آموزش در تاسیسات. در حالی که مورو فکر مربی باید اخراج شده USOPC مقامات تنها به او توبیخ شفاهی این طرح دعوی در دادگاه ادعا.

و در ماه مارس 2019 با توجه به طرح دعوی در دادگاه مورو نگرانی در مورد ناشناس ورزشکار المپیک که تا به حال اقدام به خودکشی. USOPC مقامات شکست خورده به شدت دخالت و فراهم کردن بهداشت روانی مشاوره طرح دعوی در دادگاه مدعی و unnamed ورزشکار خودکشی چند روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>