سابق Terps گارد Arsalan رم کمک coronavirus بیماران مبتلا به ماندن متصل به عزیزان

“من فقط نوع احساس درماندگی” رم گفت: در یک مصاحبه تلفنی “و این احساس مانند یک مشکل ما می تواند مقابله.”

بیش از سه ماه گذشته رم به عنوان منطقه ای و دیجیتال سلامت منجر برای سی و بالتیمور برای اتصال به صورت Covid-19 یک ابتکار توسط برادران Manraj سینگ و آفتابی Sandhu. سینگ با این نسخهها کار با Ram در Deloitte و Sandhu ارشد در پرینستون. آنها الهام بخش برای شروع اتصال برای Covid پس از Sandhu تجربه خود در انزوا و علائم که معلوم نیست به کروناویروس و پس از آن خود را به گفتگو با دوستان خود در حرفه پزشکی که در گزارش کمبود دستگاه های هوشمند در مراکز بهداشت و درمان که تا به حال تصویب هیچ بازدید کننده سیاست.

“بدون پشتیبانی آن را می سازد بازیابی که سخت تر و دردناک” رم گفت. “راج دوستان در پزشکی سراسر کشور و زمانی که او به آنها گفت: این یک مشکل بزرگ است.”

اتصال برای Covid و مشابه گروه های داوطلب مانند COVID فن آوری اتصال و Covid اتصالات هدف به آدرس مشکل با جمع آوری جدید و با استفاده از دستگاه های هوشمند از افراد و شرکت ها و سپس انتقال آنها به بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی.

با کمک مالی سخاوتمندانه از پرینستون اتصال برای Covid تمرکز اولیه آن تلاش در نیوجرسی یکی از کشورهای سخت ترین ضربه این بیماری است. این گروه پس از افزایش بیش از 45.000 دلار و اهدا بیش از 500 جدید و با استفاده از دستگاه های هوشمند به حدود 150 امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده است. هر کسی که مایل به اهدای یک دستگاه خواسته است برای پر کردن یک فرم در اتصال به صورت Covid سایت و تمام پولی کمکهای مالی نسبت به خرید دستگاه به اهدا کرد.

هفته گذشته رم و دیگری برای اتصال Covid عضو تیم روهان Piple تحویل 12 قرص و پنج استفاده می شود اپل به دانشگاه هاوارد بیمارستان که در آن آنها استقبال متعجب مدیر عامل آنیتا جنکینز.

“من پیش بینی آن را می شود بسیار با ارزش است, اما آن را مانند 100 برابر آنچه که من انتظار می رود” گفت: Ram, فن های مورد علاقه در مریلند ساخته شده است که بازی مهر و موم سرقت در Terrapins’ برنده بیش از والپارایزو در 2015 NCAA tournament. “آن را ساخته شده من می خواهم به سعی کنید به انجام حتی بیشتر. فقط برای دیدن واکنش و برای دیدن برخی از بیماران و دانستن چقدر از تاثیر این امر را به آنها و خانواده خود را. که وجود دارد در فرد و شاهد آن نزدیک آن شخص غیر قابل توصیف.”

رم پیوست Deloitte به عنوان مشاور در سال 2017 پس از فارغ التحصیلی با درجه در بیولوژی اعصاب و فیزیولوژی. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او نقل مکان کرد و از او سی آپارتمان و بازگشت به خانه دوران کودکی خود را در شهرستان Howard با پدر و مادر خود را. او ادامه داد: به کار از راه دور تمام وقت در حالی که استفاده از برخی از زمان او به طور معمول صرف سفر به عقب و جلو بین سایت مشتری برای هماهنگ کردن دستگاه انتخاب یو پی اس و آف رها. او قصد دارد به درخواست مدرسه کسب و کار در پاییز با یک چشم به سمت حرفه ای دیجیتال سلامت فضا.

در تلاش برای رشد اتصال برای Covid به تلاش های امداد رسانی در منطقه Ram بوده و در تماس با سی شهردار موریل E. Bowser تیم و بهداشت مراقبت از مقامات به منظور بالا بردن آگاهی از مبارزات انتخاباتی و شناسایی امکانات دیگر نیاز به دستگاه های هوشمند.

“وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای این و ما می خواهیم به اولویت بندی تقاضا به بیمارستان و امکانات بهداشتی است که باید آن را” رم گفت. “این فقط آغاز به کار ما در سی طرح ما این است که به بسیاری از دستگاه در بيماران دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>