سابق حاکم حسنی مبارک مرگ باعث احساسات در مصر

خالد Elfiqi سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

حامیان رئیس جمهور سابق حسنی مبارک سوگواری در خارج یک بیمارستان نظامی در قاهره که در آن بدن خود را نگه داشته بود در فوریه. 25 سال 2020 است.

قاهره — در قلب خود Zeyad سلیم باقی مانده است متقاعد شده است که حسنی مبارک را رسوا فردی گری در سال 2011 غنی سزاوار. هنوز فروشنده خیابانی نیز خواسته است که از دیرین مستبد هرگز حذف شده است. مانند بسیاری از مصریان در شنبه سلیم به حال احساسات متناقضی در مورد مبارک گذشت.

“من می دانم که مردم شورش علیه او را برای دلایل درست و” 24 ساله فروشنده خیابانی گفت. “اما پس از زندگی ما تحت شرایط فعلی در حال حاضر من فکر می کنم مردم باید بیشتر قدردانی برای او.”

“اگر مبارک بود یک دزد پس از آن چه با شما تماس آنهایی که بعد از او؟”

[از بایگانی: با صلح مصر با سرنگونی یک دیکتاتور]

در سراسر مصر احساسات در پی مرگ 91 ساله مبارک در قاهره بیمارستان پس از عمل جراحی حیطه زد. وجود امداد و خاموش glee که مردی که تا به حال سرکوب جهان عرب پرجمعیت ترین کشور برای سه دهه و که سرنگون شد در سال 2011 در طول عظیم بهار عربی شورش است که گریبانگیر منطقه مرده بود.

نیز وجود دارد که غم و اندوه. برخی از مصریان او را به نام یک پدر و یک قهرمان جنگ برای نقش خود را در سال 1973 اعراب و اسرائیل جنگ. دیگران بی تفاوت نسبت به مرگ او برای مبارک شده بود بیمار و طرد برای سال.

آنچه در مجموع evinced این بود که آنها مشاهده عبور خود را از طریق منشور از امروز مصر — که بهبود یافته سابق مستبد تصویر حتی در میان برخی از مخالفان سرسخت.

امروز مصریان در حال زندگی می کنند و دیگر استبدادی رهبر, رئیس جمهور مصر و فتح al-Sissi که رژیم به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بیشتر سرکوبگر از مبارک است. و اکثریت قریب به اتفاق مردم مصر هستند بدتر از آنها تحت حکومت مبارک را نامنظم اقتصاد است.

عمرو عبدالله Dalsh

ایسنا

ساکنان قاهره نصر شهر محله راه رفتن را از طریق سیلاب در فوریه. 25, 2020, در امتداد یک خیابان که منجر به ورود یک مقبره که در آن رئیس جمهور سابق حسنی مبارک است که انتظار می رود به خاک سپرده شود.

“مبارک یاد می شود توسط مصریان در آن پلاریزه مد” گفت: H. A. Hellyer ارشد کاردانی همکار در موسسه سلطنتی خدمات امارات در لندن و غیر ساکن محقق در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی در واشنگتن است. “برای طرفداران خود او یک قهرمان جنگ اما رژیم مبارک ساخته شده است به معنای سرکوب و اقتصادی dysfunctionality. و این همه منجر به 2011 انقلابی شورش است که در نهایت منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن.”

“که مبارک میراث: قیام و عواملی که منجر به آن شد. قیام است بیش از, اما عوامل باقی می ماند و شدت یافته است.”

در روز سه شنبه ارتش مصر که مخلوع مبارک در سال 2011 در پی شورش مردمی اشاره به او به عنوان یک قهرمان جنگ در یک صدای جیر جیر. یک تشییع جنازه نظامی برنامه ریزی شده است برای چهارشنبه پس از نماز ظهر در ال-Mosheer Tantawi مسجد یکی از قاهره شناخته شده ترین مساجد. Sissi, یک نظامی سابق به طور کلی خود را اعلام سه روز عزاداری برای مبارک.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de