جولای 6, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

سابق آیووا در حال اجرا بازگشت تماس های خود را با Hawkeyes یک “کابوس زندگی’

Wadley نظرات آخرین اتهامات علیه آیووا مربی کرک Ferentz و کارکنان خود را. در اوایل این ماه این برنامه راه از هم جدا دیرین قدرت مربی کریس دویل پس از چندین سابق بازیکنان اتهام بدرفتاری و نژاد پرستی.

Wadley نظرات منتشر شد در Facebook صفحه Robert T. سبز, مدیر عامل شرکت ورزشی مشورتی شرکت است که در حال کار با چندین سابق آیووا بازیکنان صحبت کردن در برابر این برنامه است. Wadley بازی برای Hawkeyes از سال 2014 تا سال 2017 به پایان رساندن پنجم در تاریخ برنامه با 2,872 عجله متری و چهارم با 28 عجله touchdowns.

در این بیانیه Wadley شناسایی دویل Ferentz و توهین آمیز هماهنگ برایان Ferentz با نام. او می نویسد که تجارب خود را در کالج او را رانده بود به استفاده از الکل به عنوان یک مکانیسم مقابله.

“امید من این است داستان من و کسانی که از هم تیمی های نجات دیگران از تجربیات حقایق و اشتباه از بازی زیر و برای کارکنان مربیگری در آیووا که انجام داد و گفت: هیچ چیز برای جلوگیری از قلدری و نژادپرستی از اتفاق می افتد به ما تحت Chris Doyle, برایان Ferentz و کرک Ferentz” او در بیانیه ای گفت:. “آنچه شما در تلویزیون می بینیم چیزی نیست که شما در پشت درهای بسته.”

Wadley دقیق حوادث مختلف. او ادعا برایان Ferentz کرک و یک عضو از کارکنان مربیگری از سال 2012 از او خواست اگر او برنامه ریزی برای ارتکاب سرقت هنگامی که او را دیدم Wadley پوشیدن, سیاه, Nike, زمستان, کلاه و berated او برای پارکینگ در نقطه اشتباه.

Wadley همچنین گفت: برنامه های سخت وزن برنامه ناعادلانه هدفمند سیاه بازیکنان و او را “بسیار بیمار روزانه است.” او افزود که کرک Ferentz تهدید را به دور از وعده غذایی خود را کارت به عنوان بخشی از این برنامه است.

“او به دنبال از طریق در تهدید” Wadley در بیانیه ای گفت:. “من رفتم به استفاده از من کارت غذا و آن کاهش یافته است. من تا به حال به تماس مادر من از نیوجرسی در 10 یا 11 شب به خاطر من گرسنه بود به سفارش پیتزا دومینو برای من. یا من باید برای رفتن به یک فن خانه در اوایل شب به خوردن چون هیچ راه من خواهد بود قادر به آن را از طریق روز بعد استفراغ ضعیف و قادر به آن را از طریق مدرسه و تمرین.”

Wadley همچنین ادعا شده این برنامه به ندرت به او اجازه دهید صحبت می کنند ذهن خود را به مطبوعات و یا در رسانه های اجتماعی اغلب به او notecards پر از نقاط صحبت کردن و گفتن او را به چوب به اسکریپت. در یک نقطه Wadley خواست برنامه ای برای ارائه به او را با یک درمانگر “از آنجا که هیچ کس در فوتبال برنامه کمک خواهد کرد با ما و یا گوش دادن به آنچه که ما تا به حال به می گویند.” او گفت که او در ملاقات با درمانگر یک بار به او گفت که در مورد مسائل با این تیم و این که “او ناپدید شد و پس از آن است.”

“هیچ کس به من گفت که در آن او رفت و هیچ کس در محل قرار داده شد برای او پس از آن,” او گفت:. “من نمی خواهم به درخواست بیش از حد بسیاری از سوالات از آنجا که ما می توانید برای هر چیز و همه چیز اما چیزی که ما حتی می دانست.”

Wadley به پایان رسید بیانیه خود گفت: حوادث به گفته وی تا به حال یک تاثیر ماندگار اما او امیدوار است به نوبه خود گوشه ای.

“زمان من در آیووا انجام داده است همه چیز را به من که من می خواهم به بحث در مورد چرا که دانستن اینکه چگونه این افراد تحت درمان من و دیگر سیاه, ورزشکاران,” او گفت:. “من از انجام دادن آنها قدرت بیش از من است.”

در بیانیه ای با توجه به Des Moines, ثبت نام روز دوشنبه در مدرسه گفت: Ferentz, آیووا, سر مربی از سال 1999 نمی خواهد علنا اظهار نظر در این موضوع “را نیز به صورت مستقل بررسی روند است.” در اوایل این ماه, آیووا, استخدام Husch بلکول حقوقی به انجام یک بررسی از برنامه است.

“مربی Ferentz صرف چند هفته گذشته گوش دادن و صحبت کردن با تعداد فعلی و سابق بازیکنان که تجربیات خود و تمایل خود را برای کمک به شکل دادن به آینده از Hawkeye فوتبال برنامه” بیانیه ای گفت:. “علاوه بر این مربی Ferentz شده است ملاقات با تازه تشکیل گروه مشورتی و فرموله کردن یک طرح به موسسه توصیه های خود را.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول