سابق Howard QB Caylin نیوتن شرح زیر است برادر مخفی را قدم به قدم با انتقال به Auburn

Newon پدر سیسیل گفت: نوشته است که “شرایط تخفیف” تا به حال منجر به پسرش تصمیم به ترک برنامه.

به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2017, روش نیوتن به رهبری هاوارد به یکی از بزرگترین ناراحتی در تاریخ فوتبال کالج وقتی گاومیش کوهان دار امریکایی حیرت زده UNLV با یک فصل باز 43-40 جاده پیروزی پس از ورود به 45 نقطه شکست. او امیدوار بود به سرمایه گذاری بر روی Howard 7-4 کمپین اما گاومیش کوهان دار امریکایی برنده فقط شش بازی بیش 2018 و 2019. نیوتن انداخت برای 5,876 متری 41 touchdowns و 32 interceptions در 25 بازی در هوارد.

پس از انتخاب بازی در هوارد نیوتن گفت: پدرش او را منصرف از بازی برای بالای پله فوتبال برنامه.

“پدرم گفت: گرفتار نیست به بزرگ مدارس زیرا آنها ممکن است شما را درمان همان. آن را یک ادم کش سیستم. شما می دانم که شما وقت خود را وجود دارد و شما رفته است,” او گفت: قبل از سال 2017 پیش فصل تمرین. “آمدن به هوارد آن را در یک مدرسه فوتبال در حال حاضر است. از آن خواهد شد اما نه در حال حاضر. … من تا به حال به می گویند ” شما می دانید چه ؟ این است که من آبرن. این است که من Alabama. آن را دریافت وجود دارد.'”

بازی collegiately در سی نیوتن اجتناب گیر بودن در برادر بزرگتر خود را به سایه. در حال حاضر نیوتن خواهد بود وظیفه با پوشیدن همان لباس در همان ورزشگاه که در آن یک مجسمه 2010 Heisman برنده می ایستد. Cam Newton انتقال به Auburn قبل از آن فصل و چراغ ببر به یک عنوان ملی.

Caylin نیوتن خواهد بود چاک دار پشت دانشجوی سال دوم بو نیکس بود که در ثانیه اول سال پس از پیشرو ببر تا نه برنده در 2019.

نیوتن خواهد بود ترجیح پیاده روی برای Auburn, با توجه به AL.com. در ماه مارس او نوشته شده ویدئوها از خود در Instagram کار کردن به عنوان گسترده ای از گیرنده اشاره است که او را باز به یک موقعیت تغییر دهید.

“من نیاز به گرفتن ؟ من gotchu,” نیوتن ارسال شده است. “من نیاز به اجرا ؟ من gotchu. من نیاز به پرتاب ؟ من gotchu. من تو مرد!”

سیسیل نیوتن گفت: در ماه اکتبر که پسرش را در نظر بگیرید یک مدرسه با یک برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی و یا بازاریابی.

“او نمی خواهد بازی فوتبال تمام زندگی خود را,” او گفت:. “او به چیز دیگری بیش از حد.”

“من می دانم که فوتبال را به آخرین برای همیشه لطفا برای, بنابراین من می خواهم به در یک وضعیت که در آن من قصد دارم برای به دست آوردن بهترین آموزش” نیوتن گفت: شکست نخوردگان در ماه اکتبر. “در حالی که من در حال بازی فوتبال, من می خواهم به قادر به رقابت در بالاترین سطح و رقابت برای قهرمانی.”

جزئیات بیشتر در کالج ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im