سابق گلدمن ساکس مدیر عامل حملات برنی ساندرز این ادعا او را ‘خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی’

پس برنی ساندرز’ برنده شدن در نیوهمپشایر دموکرات اولیه سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در این سناتور ورمونت.

او فکر می کند آقای ساندرز خواهد بود بد جمهور. تعجب آور با توجه به این که یک موضوع اصلی ساندرز کمپین انتقاد از میلیاردرهای و وال استریت.

آقای ساندرز بود که نه تنها هدف آقای Blankfein را صدای جیر جیر — او نیز رفت و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دخالت در انتخابات آمریکا.

“اگر حزب دموکرات رفتن به ساندرز نامزد روس ها را مجبور به تجدید نظر که برای کار به بهترین پیچ ما. ساندرز است که فقط به عنوان polarising به عنوان تهمت و او را خراب کردن اقتصاد ما و نمی مراقبت در مورد نظامی ما. اگر من پسر من با ساندرز این زمان در اطراف” گفت: آقای Blankfein.

کلید سیاست های ساندرز کمپین پلت فرم شامل افزایش مالیات بر ثروتمندان و مالیات بر ثروت در ثروتمندترین آمریکایی ها به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی جهانی و مراقبت از کودک. او همچنین گفت که او امیدوار است که وجود دارد می آید یک روز که میلیاردرهای وجود ندارد.

آقای ساندرز’ مدیر کمپین فیض مکارم پاسخ داد: “این چیزی است که وحشت از وال استریت نخبگان به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند.”


در حالی که آقای Blankfein اظهارات و هشدارهای در مورد مترقی سیاست های محبوب در وال استریت بودند ملاقات با یک مقدار مشخصی از تفریحی توسط طرفداران آقای ساندرز و دموکراتیک سوسیالیستی متحدان که مشتاق به دیدن یک مخل زور در اقتصاد است که آنها می گویند كه تنها نخبگان.

‘مردم برای برنی’ توئیتر خود نوشت: “هنگامی که شما می گویند:” اقتصاد ما ” که اقتصاد خواهد بود که لوید?”دیگر کاربران توییتر شد و سریع به نقطه ای از طنز از یک بانکدار سرمایه گذاری که کرده عذر خواهی کرد در گذشته برای نقش خود در بحران مالی جهانی شکایت در مورد شخص دیگری باعث خرابی اقتصاد است.وقتی پرسیده شد که در مورد پرینت در سی ان ان توسط آنی Grayer آقای ساندرز گفت: “اجازه دهید من را ببینید, یک میلیاردر اجرایی در وال استریت ندارد من. من شوکه شده ام که آنی است. من واقعا شوکه شدم.”

آقای Blankfein و آقای ساندرز استدلال کرده اند قبل از اینکه در توییتر در مورد این موضوع از سهام buybacks. آقای Blankfein معتقد است که شرکت “استفاده می شود را تشویق به بازگشت پول به سهامداران زمانی که آن را نمی تواند سرمایه گذاری مجدد در خود را برای بازگشت خوب. پول نمی ناپدید می شود مجددا در بالاتر رشد کسب و کار است که تقویت اقتصاد و اشتغال. این است که بد است؟”

آقای ساندرز پاسخ داد: “لوید Blankfein سابق مدیر عامل شرکت Goldman Sachs درست است که پول از سهام buybacks ‘doesn’t ناپدید می شوند.’ این افزایش ثروت میلیاردرهای مانند او. به جای ساخت بسیار غنی و حتی غنی تر چگونه در مورد افزایش دستمزد برای کارگران آمریکایی. این است که یک ایده بد?”


داشتن بازنشسته از پیشرو گلدمن ساکس در سال 2018 پس از 12 سال آقای Blankfein همچنان به آواز خود را برای حمایت از شرکت های بزرگ امریکا است. او همچنین انتقاد الیزابت وارن در گذشته گفته است که او سیاست را “تغییر زمین شناسی” به اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>