این حرکت به پایان می رسد جالب از چند ماه برای 6-پا-2 گارد که اعلام کرد در ماه مارس است که او را وارد NBA پیش نویس در حالی که حفظ دو سال از واجد شرایط بودن. در اوایل این ماه Hoyas مربی Patrick Ewing گفت McClung کاهش یافته بود این ایده از رفتن به NBA بود و بازگشت به جورج تاون. هفته آینده دروازه شهرستان, Va., بومی اعلام کرد او در انتقال از جورج تاون.

“این بود که تعدادی از رویدادهای مختلف ساخته شده است که من احساس من تا به حال هیچ چاره ای اما برای انتقال از جورج تاون” McClung ESPN گفت:. “من واقعا می خواستم برای ماندن, اما چیزهایی که در طول زندگی حرفه ای من به من فهماند که من نمی توانستم.

“من به دنبال یک محل من می توانید تماس بگیرید صفحه اصلی. یک جایی من می تواند بخشی از یک خانواده و کمک به آنها موفق شوند.”

پس از شنیدن ارزیابی از NBA McClung تصمیم به ماندن در کالج صفوف.

“انتقادات و پیشنهادات است که او از [NBA] تیم بود که آنها می خواستند برای دیدن او تسهیل بیشتر” McClung عامل دانیل Hazan گفت. “که بیشتر از یک نقطه نقش گارد و غیره. من نه و گفت او نمی توانست بدست که در جورج تاون اما او نمی ویترین که در جورج تاون. او حالا این فرصت را واقعا به ویترین آن است. او در حال بازی با توپ.”

این 2019-20 کمپین پر تلاطم برای Hoyas. این Hoyas (15-17) آغاز شده 10-3 اما تلاش در کنفرانس بازی رفتن 5-13 پایین کشش قبل از از دست دادن به سنت جان در شرق مسابقات به فصل با هفت زیان مستقیم. McClung از دست رفته 10 از Hoyas’ نهایی 11 شرقی و بازی با توجه به یک پای راست آسیب است.

خاموش دادگاه جورج تاون اعلام کرد در اوایل ماه دسامبر که نقطه شروع گارد جیمز Akinjo و پشتیبان گیری به جلو جاش LeBlanc دیگر نمی خواهد بازی برای این برنامه است. LeBlanc و هم تیمی جالینوس الکساندر نامگذاری شد در نوامبر مدنی شکایت و هر دو بازیکن به نام در دومین شکایت همراه با دیگر هم تیمی مایرون گاردنر. در اواسط ماه دسامبر و الکساندر گاردنر اعلام کرد قصد خود را برای انتقال از جورج تاون. Akinjo این 2018-19 بزرگ شرق دانشجوی سال اول از سال انتقال به آریزونا.

جورج تاون ورودی استخدام در کلاس رهبری چهار ستاره گارد Jamari Sibley از ویرجینیا اووک هیل آکادمی و گارد تایلر ریش شیکاگو. گارد Jalen هریس را به پیوستن به Hoyas به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال از آرکانزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات