سابق eBay مدیران اتهام cyberstalking پس از اتهام ارسال خونین خوک ماسک برای وبلاگ نویسان

وزارت دادگستری می گوید در این مورد آغاز شده و در ماه اوت سال 2019 هنگامی که یک زن و شوهر در ناتیک, Mass., مقاله منتشر شده در مورد طرح دعوی در دادگاه مربوط به eBay در تجارت الکترونیکی اخبار سایت. وزارت دادگستری شکایت مدعی eBay کارکنان ارسال متون و گفت از آن زمان به “پایین” سردبیر و ناشر است.

کارکنان فرستاده پورنوگرافی به ناشر همسایگان در بسته خطاب به او دستور داد که خوک ماسک و حفظ جنین خوک به آن ارسال شود به زن و شوهر و همچنین ارسال آنها را به یک کتاب در مورد زنده ماندن از دست دادن یک مرد متاهل, با توجه به شکایت.

قربانیان هستند نه به نام شکایت.

سابق eBay کارکنان متهم هستند James Baugh بود که بی مدیر ارشد ایمنی و امنیت; David Harville بود که بی مدیر جهانی تابآوری; بی پیمانکار ورونیکا Zea; و کارکنان کالیفرنیا استفانی Popp استفانی Stockwell و برایان گیلبرت که یک دختر سابق سانتا کلارا سروان پلیس.

تلاش بلافاصله پس از رسیدن به کارمندان سابق ناموفق بودند. EBay گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را شروع به بررسی حوادث در ماه اوت و اخراج تمام کارکنان از جمله ارشد شرکت ارتباطات که شامل نمی شد در روز دوشنبه اتهامات عنوان شده علیه. EBay همچنین گفت که مدیر عامل سابق Devin Wenig مورد بررسی قرار گرفت.

“این تحقیقات داخلی نشان داد که در حالی که آقای Wenig ارتباطات بودند نامناسب هیچ شواهدی وجود دارد که او می دانست که در پیشبرد و یا مجاز اقداماتی که بعدها به سمت وبلاگ نویس و شوهرش” این شرکت نوشت: در یک پست عمومی. “اما از آنجا که این شرکت قبلا اعلام کرده بودند تعدادی از ملاحظات منجر به خروج خود را از این شرکت است.”

Wenig چپ این شرکت در ماه سپتامبر گفت که او “نه در همان صفحه” را به عنوان هیئت مدیره.

شش eBay کارکنان نه تنها با متوقف تحویل, DOJ, اطلاعیه مدعی. Popp ارسال پیام های توییتر به یک قربانی شکایت گفت: از جمله یکی که به عنوان خوانده شده “آیا من باید توجه تو در حال حاضر????” در همان روز خونین هالووین خوک ماسک دستور داده شد.

Popp نیز فرستاده مبتذل پیام برای قربانی و ایجاد یک حساب توییتر تحت یک نام جعلی به صدای جیر جیر انتقادی در مورد خبرنامه ویرایشگر.

کارکنان دستور پیتزا به خانه در اواخر شب شکایت گفت. این مورد نیز مدعی کارکنان قرار دادن یک آگهی Craigslist در با چند آدرس که گفت: آنها به دنبال شرکای جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات