سابق کلاه defenseman مایک سبز قرار می دهد بازسازی سی rowhouse در بازار

مایک سبز حرفه ای بر روی یخ ممکن است پیچ در پیچ پایین اما او ممکن است فقط شروع یک حرفه ای به عنوان یک خانه-flipper. یک سال 1914 rowhouse در Kalorama مثلث محله از شمال غربی واشنگتن آمد در بازار چند ماه پیش پس از بازسازی توسط NHL هاکی بازیکن و همسرش کورتنی Parrie سبز.

“همسر من و من یک مقدار زیادی از روابط واشنگتن” سبز نوشت: در یک ایمیل. “داشتن بچه ها ما متوجه شدم که چقدر ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن روابط و کشف شهرستان از درون. ما لذت بردن از روند بازسازی خانه. اگر چه ما ذکر شده در آن, ما می خواهیم به در سی منطقه است. اگر ما فروش ما به دنبال یکی دیگر از پروژه بلافاصله.”

HomeVisit

این rowhouse نوسازی طراحی شده توسط شرکت Dupont Circle شرکت معماری جونز بوئر معماران و لس آنجلس طراح داخلی و تلویزیونی شخصیت ارمیا برنت. Bethesda-بر اساس سفارشی سازنده خانه بانک توسعه انجام ساخت و ساز.

هنگامی که جانباز defenseman چپ واشنگتن پایتخت در سال 2015 برای Detroit Red Wings او به فروش خانه خود را در فرانکلین پارک محله McLean, Va., برای $2.8 میلیون نفر است. او خریداری این rowhouse در سال 2017 برای 1.3 میلیون.

در سپتامبر سال 2017, کورتنی نوشت on Instagram: “مایک [پسر] اکسل و فراتر از آن هیجان زده به نوبه خود ما 1914 ردیف خانه به خانه با کمک این نور روشن و ذهن زیبا [طراح داخلی ارمیا برنت].” او همچنین نوشته یک عکس از سه نفر از آنها در مقابل از خانه.

https://www.instagram.com/p/BYnyQuhnqnM/?utm_source=ig_embed”>

بیش از دو سال بعد در دسامبر 2019 مایک نوشت on Instagram: “همانطور که از یک هفته پیش این نکات نهایی در ما DC خانه بازسازی کامل شد” و او رفت و برای تشکر از “زحمتکش متفکرین” — سازنده معمار و طراح داخلی “برای ساخت آن اتفاق می افتد.”

https://www.instagram.com/p/B5tjchBJjci/?utm_source=ig_embed”>

این rowhouse نوسازی طراحی شده توسط شرکت Dupont Circle شرکت معماری جونز بوئر معماران و لس آنجلس طراح داخلی و شخصیت تلویزیونی برنت. Bethesda-بر اساس سفارشی سازنده خانه بانک توسعه انجام ساخت و ساز.

این خانه دارای سقف طبقه چوب جنگلی گذاشته شده در یک الگوی شورون و نورگیرهای را به نور طبیعی به فضای. آشپزخانه یک جزیره با صندلی و پنجره در دو طرف. دوم-کف اتاق خواب استاد سوئیت در مقابل از خانه. وجود دو اتاق خواب و یک حمام در آن سطح است. طبقه بالا که اتاق یا فضای استودیو با صندلی نیمکت. سطح پایین تر rec اتاق دارای یک نوار مرطوب. اتاق رختشویی دارای فولاد ضد زنگ شمارنده و قفسه بندی. عقب عرشه ساخته شده از پوسیدگی و حشرات مقاوم در برابر ipe چوب و گاراژ پارکینگ می آید با یک ماشین الکتریکی شارژر.

HomeVisit

آشپزخانه یک جزیره با صندلی و پنجره در دو طرف.

صدمات و بیماری را مختل سبز حرفه ای در سال های اخیر است. 34 سال تا به حال عمل جراحی گردن در سال 2018 و سپس توسعه یک بیماری کبد و اخیرا از دست رفته بازی به دلیل بالا-بدن آسیب است.

قرارداد خود را منقضی می شود در پایان فصل و سبز که صرف 10 فصل با این کلاه به نظر می رسد که روابط قوی به پایتخت کشور است. ممکن است که این اولین بار است که از بسیاری از خانه ، او را در اینجا.

چهار خوابه چهار حمام, 2,164 فوت مربع خانه ذکر شده است در $4.6 میلیون نفر است.

مثال: 2318 20th, خیابان شمال غربی واشنگتن لیست نمایندگی: Sherif Mostafa, قطب نما قبلی خانه از هفته بیشتر املاک و مستغلات:: داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی آشپزخانه روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی حمام روند برای سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de