فراموش نکنید سیاتل و L. A. ما باید شرط بندی بزرگ در سنت لوئیس و بالتیمور.

در میان اقتصاددانان وجود دارد نسبتا گسترده ای توافق است که این hyperconcentration است برگزاری به رشد اقتصادی و تهدید به تضعیف آمریکا رقابت حتی آن را به عنوان سموم و polarizes ما سیاست است. هیچ توافق نامه وجود دارد اما آنچه در مورد آن انجام دهد.

در یک طرف این بحث در حال اقتصاددانان دانشگاهی و هزاره وبلاگ نویسان که فکر می کنم راه حل این است که برای نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سیاتل و بوستون به لغو بیش از حد محدود قوانین منطقه بندی و ساخت مسکن به اندازه کافی برای میلیون ها نفر از کارگران جدید که فورا تبدیل شدن به سازنده تر و فقط با کار و زندگی در میان بسیاری از دیگر بالا ماهر و خلاق. به گفته یکی از بارها ذکر شده برآورد اقتصاددانان چانگ تای Hsieh و انریکو Moretti که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود نزدیک به 10 درصد بزرگتر به عنوان یک نتیجه از چنین یک مهاجرت دسته جمعی به فرصت های اقتصادی بالا و افزایش زندگی.

در طرف دیگر سیاسی و رهبران کسب و کار و توسعه اقتصادی کارشناسان و حداقل یک روزنامه نویس که فکر می کنم که سیاسی و اقتصادی بی معنی است. به جای حرکت کارگران به فرصت استراتژی خود را خواهد بود به حرکت در فرصت نزدیک به underemployed کارگران مورد استفاده قرارگرفته زیرساخت زمین ارزان و فراوان مسکن — در مکان هایی مانند دیترویت, کلیولند, St. Louis, بالتیمور و دیگر بزرگ “میراث شهرستانها” از عصر صنعتی.

برای اولین بار است که در اصل یک استراتژی آزادسازی اجازه دادن به نیروهای بازار به اقتصاد سازنده تر و کارآمد با تمرکز بر فعالیت های اقتصادی است. برخی از سود خواهد احتمالا پس از آن بریزد پایین به بهره وری دول عقبمانده در بقیه کشور است.

استراتژی دوم این است که بر اساس تحقق است که بازار به سمت چپ خود به خود می تواند تولید نتایج پس نابرابر که تبدیل شدن آنها به لحاظ اجتماعی و سیاسی غیر قابل قبول و از لحاظ اقتصادی خود شکست. در این موارد دولت مورد نیاز است را به یک نقش فعال تر با استفاده از سرمایه گذاری عمومی برای هدایت و رشد اقتصادی به جایی که بازارهای خصوصی شده اند و تمایلی به رفتن.

“وجود دارد یک نوع خاص از بازار شکست در ظهور سوپراستار شهرستانها گفت:” بروس کاتز مدیر موسس این نواک مترو سرمایه گذاری آزمایشگاه در دانشگاه درکسل. “هنگامی که شما ببینید 80 درصد از سرمایه می رود فقط سه متحده است که نشان دهنده یک جای باریک چشم انداز که در آن نوآوری می تواند رخ دهد. وجود دارد یک غریزه به چه امن و چه هر کس دیگری در حال انجام است — هیچ کس تا کنون انتقاد برای سرمایه گذاری در سان فرانسیسکو. اما وجود دارد مقدار بزرگتر از پاداش های بزرگتر را برای خود و بزرگتر برای اقتصاد — برای کسانی که به خطرات بزرگتر.”

و آن را فقط به سرمایه گذاران وام دهندگان پول مدیران و مدیران شرکت نیز اجرا با گله. آنها با هم ایجاد کرده اند جغرافیایی قطبی که در حال حاضر به شمار چالش های جدی برای هر دو برندگان و بازندگان. در برنده شهرهای آن منجر به حمل و نقل gridlock فزاینده قیمت مسکن و تورم هزینه ها برای خانواده ها و کسب و کار. که زیاده روی در سرمایه گذاری نیز misallocated سرمایه به شرکت با بیش از حد شانس کمی برای موفقیت در حالی که ایجاد حباب در شرکت ارزیابی.

در ضمن در یک بار-صنعتی پر رونق شهرها و کاهش جمعیت از دست دادن شغل و کاهش قیمت خانه, افزایش جرم و جنایت و ناکافی خدمات عمومی تغذیه یکی از دیگری ایجاد یک باطل مارپیچ رو به پایین است که دشوار است به معکوس. دهه هر شرکت به دنبال زمین دفتر و یا کارخانه های فضایی می تواند آنها را به رایگان در این شهرها همراه با معافیت های مالیاتی و حمایت مالی دولت های آموزشی برای کارگران از جان گذشته برای یک شروع جدید. هنوز چند اگر هر گونه شرکت ها علاقه مند بودند. در یک مقاله در ماه دسامبر گذشته, علامت Muro از موسسه بروکینگز و رابرت اتکینسون از فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد توضیح است که نیروهای بازار است که ایجاد شده و پایدار این winner-take-all پویایی را نمی توان با اتکا به آنها درست باشد.

تنها راه برای احیای این میراث شهرستانها و ایجاد موتورهای جدید از نوآوری و رشد اقتصاد ایالات متحده آنها استدلال می کنند که از طریق قابل مداخله و سرمایه گذاری توسط دولت فدرال.

آن بوده است که 40 سال از سیاست صنعتی — “چیدن برندگان و بازندگان” به عنوان منتقدان شبیه به لکه دار کردن آن — از مد افتاد در ایالات متحده است. با وجود این مزایای اقتصادی که جریان از سرمایه گذاری های عمومی مانند تنسی ولی اقتدار ملی بزرگراه سیستم و دولت در آزمایشگاه های تحقیقاتی نیز وجود دارد شرم آور نمونه از غلط تلاش برای نجات مرگ صنایع با یارانه و حمایت تجاری و یا احیای مرگ downtowns با مراکز کنوانسیون و مراکز عابر پیاده.

ایمان به دولت و برنامه ریزی داد راه را برای ایمان در بازار آزاد و “تخریب خلاق.” متاسفانه خلاقیت و تخریب زخم اتفاق می افتد در مکان های مختلف.

خبر خوب این است که از طریق آزمون و خطا توسعه اقتصادی مقامات آموخته اند بسیار کمی در مورد چه کار می کند و چه نمی کند و به ایجاد ثبات و احیای مناطق شهری و برخی از این طرح ها را آغاز کرده اند به میوه.

پیتسبورگ در میان برای اولین بار شروع به نوبه خود چیزهایی در اطراف با اعمال نفوذ آن در دانشگاه ها و بیمارستان ها به منظور توسعه یک جهان رقابتی خوشه ای در پزشکی و مهندسی پزشکی است. در دیترویت تصمیم Quicken Loans بنیانگذار دن گیلبرت به حرکت خود در دفتر مرکزی شرکت مرکز شهر و سرمایه گذاری میلیاردها دلار از پول خود را در نزدیکی تحولات موجب احیای که باعث Ford Motor Co. به حرکت در مرکز شهر به یک بازسازی ایستگاه قطار. و در میدتاون, St. Louis, سرمایه گذاری توسط شرکت های محلی و دانشگاه ها و دولت فدرال باید ایجاد مراکز پژوهشی و کارآفرینی در اطراف خوشه فناوری کشاورزی و geospatial هوش.

در ضمن در آن گران و متراکم شهرستانها ستاره وجود دارد به تازگی به خروج مردم و سرمایه گذاری به عنوان شرکت شروع به پراکنده ثانویه tech مراکز مانند Austin, Denver, نشویل پرتلند و سنگ. این HQ2 قرعه کشی که در نهایت منجر آمازون به دی سی منطقه شده است قابل رویت ترین مثال اما شرکت هایی مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت کشف کرده اند که آنها می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از استعداد های جوان در ثانویه هاب به طور قابل توجهی در کاهش هزینه ها.

هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است البته اگر millennials و nesters خالی بود نه کشف شادی از زندگی شهری. در شهرهای بزرگ و کوچک آستین غفلت محله را ناگهان تبدیل به لگن و سرد و پرتکاپو با جدید آپارتمانهای قهوه, میله, رستوران ها بوتیک مد و بازارهای کشاورزان. و افرادی که در آنها زندگی می کنند و خواستار آن است که کارفرمایان خود را تعیین محل دفاتر در این نزدیکی هست به طوری که آنها می توانید پیاده روی و یا دوچرخه سواری و یا اتوبوسی به جای درایو به برخی از استریل دفتر پارک در حومه شهر.

در حالی که این همه تشویق تحولات در بسیاری از میراث شهرستانها آنها را درگیر تنها کسری از زمین و بهبود زندگی تنها کسری از افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد. در بالتیمور به عنوان مثال وجود دارد جیب احیای نزدیکی درونی بندر و اطراف پترسون پارک و ایستگاه قطار. یک نوآوری ایجاد کرد در حال افزایش است از صنعتی خاکستر در شهر وست در حالی که مدیر اجرایی Under Armour رهبری $5 میلیارد مخلوط با استفاده از توسعه پروژه رها شده در سایت های صنعتی در طول Patapsco رودخانه.

در همان زمان, اما, بزرگ عصری شهرستان در حال بدتر شدن و از دست دادن زمین این شهرستان در حال حاضر به طور فعال در تخریب بلوک های مخروبه و رها شده rowhouses. آلن Mallach که در حال مطالعه میراث شهرستانها برای دهه می گوید عطف این موفقیت اولیه به خود کفا رشد نیاز به عضلانی تر و تلاش مداوم توسط دولت است. در غیر این صورت او می نویسد: در کتاب “تقسیم شهر” به جای به دست آوردن نقش تاریخی خود را به عنوان موتورهای رشد اقتصادی و فرصت های این شهر را تبدیل به “قطبی مکان های که در آن شلوغ و پر زرق و برق محدوده هایی از رفاه هستند ringed تا حد زیادی رها شده در مناطق که در آن میلیون ها نفر در حال تنزل به زندگی فقر و ناامیدی است.”

با توجه به Mallach و دیگر کارشناسان احیای میراث شهرستان نیاز به یک استراتژی منطقه ای که شامل هر دو شهر و حومه اطراف آن. آن را نیز نیاز به مشارکت فعال استانداران حمایت از قانونگذاران ایالتی و ایجاد یک برنامه ریزی منطقه ای و توسعه آژانس های گسترده ای انعطاف پذیر ،

هر استراتژی موفق باید اهرم منطقه نقاط قوت — زیرساخت های کسب و کار موسسات و می دانم که چگونه به ایجاد رقابتی جهانی خوشه صنعت, در حالی که همچنین در حال توسعه یک اکوسیستم کارآفرینی است که می تواند تولید و پرورش نوآورانه شرکت های جدید.

موفقیت نیاز به صالح و شجاع رهبری توسط مقامات دولتی که مایل به ایجاد منفور انتخاب و می توانید متقاعد کردن رای دهندگان و نهادهای محلی را در کوتاه مدت فداکاری برای رسیدن به موفقیت طولانی مدت است.

و آن نیاز به قابل سرمایه گذاری مالی از دولت های فدرال و دولت در قالب مالیات فرصت مناطق بودجه پژوهش کم هزینه وام های دانه سرمایه برای کسب و کارهای جدید کارگر آموزش و زیرساخت ها است. در کنار آن سرمایه گذاری عمومی وجود دارد که باید سرمایه گذاری قابل توجهی توسط شرکت های داخلی دانشگاه ها و بانک ها و صندوق های بازنشستگی.

شاید مهم ترین در هر مرحله موفقیت باید گذاشته شود دیرین ساکنان با ایجاد جدید اواسط ماهر مشاغل, آموزش برای کسانی که شغل و ثبات محله با بهتر مدارس, جرم و جنایت کمتر و بهبود خدمات دولتی. بدون که حمایت سیاسی تبخیر می شود.

امی لیو مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز گفت: این مورد به صورت قابل توجهی فدرال دخالت در این نوع از محل مبتنی بر سیاست صنعتی نیست که به سادگی از آن است که نیاز به نگه داشتن اقتصاد رقابتی است. تاریخچه او گفت: نشان می دهد که شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی شهرستانهای هستند به احتمال زیاد بیشتر از لحاظ اقتصادی پایدار اگر آنها نزدیک به رونق شهرهای بزرگ است که می تواند شغل و آموزش و پرورش برای ساکنان خود را و آماده برای مشتریان آنچه را که آنها تولید کند. برای یک فارغ التحصیل دبیرستان زندگی در Johnstown Pa. حرکت به پیتسبورگ 90 دقیقه دور به نظر می رسد بسیار کمتر دلهره آور تر از حرکت در سراسر کشور به لس آنجلس و سان فرانسیسکو.

است که می گویند همه کاهش شهرستانها و شهر خواهد شد و یا باید برای زنده ماندن. رقابتی پویا رانندگی فعالیت های اقتصادی به بزرگتر مراکز شهری واقعی و قدرتمند است. در همان زمان به آن معنی نیست که ما باید به همه باد زندگی در پنج یا شش کلانشهر. در برخی از نقطه وجود دارد نه تنها کاهش اقتصادی بازگشت به تراکم شهری بلکه کاهش رضایت از محیط فیزیکی است که خود را از دست داده در مقیاس انسانی. بهینه اقتصادی جغرافیا است و نه بر اساس همیشه بزرگتر Seattles و سن Franciscos اما بیشتر از آنها گسترش به طور مساوی در سراسر کشور است.

واضح نامزدها کسانی هستند که مکان هایی که در حال حاضر زیرساخت استعداد و مقیاس. برخی از میراث شهرهای دنور و شیکاگو و فیلادلفیا به خوبی در راه خود را. اما در دیگران — دیترویت, St. Louis, کلیولند, Baltimore, Indianapolis و بیرمنگام, Ala., به ذهن می آیند — دولت ملی هنوز هم نقش مهمی بازی در بیشتر تسریع سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد خود حفظ رشد.

در پاییز گذشته AOL بنیانگذار استیو مورد اعلام کرد که او تا به حال مطرح شده 150 میلیون دلار از ثروتمند مدیران و سرمایه گذاران در بالای اولیه 150 میلیون دلار دو سال پیش — برای ظهور بقیه دانه صندوق. مورد تبدیل شدن به چیزی از pied piper برای آمریکایی کارآفرینی و نوآوری است. چند بار در سال او سر کردن در اتوبوس با شریک زندگی خود را “جنگلی مرثیه” نویسنده J. D. ونس به تور افزوده در جستجوی ارزش شرکت ها نیاز به مراحل اولیه سرمایه است. تا کنون آنها سرمایه گذاری کرده اند در 130 شرکت در 70 شهرستانها.

در یک کنفرانس اخیر در بروکینگز مورد هشدار داد که ایالات متحده “نمی ماند رهبر بسته مگر اینکه ما برنده نوآوری نبرد و نمی تواند برنده نوآوری نبرد اگر آن را فقط یک تعداد کمی از مردم در چند مکان.” بیش از حد خطرناک است گفت ایالات متحده برای قرار دادن بسیاری از اقتصادی آن تخم مرغ را در چند سبد.

چیزی که من خیلی کنجکاو است که در اینجا است که یک موضوع — کمک به کارگران و مناطق که پشت سر گذاشته شده است — که دارای عظیم درخواست تجدید نظر به طرفداران رئیس جمهور تهمت و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), و فقط در مورد هر کس در میان است. نه اتفاقا آن شامل مناطق که به احتمال زیاد برای تصمیم گیری آینده انتخابات است. هنوز هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری — و نه دموکرات و نه مغلوب ساختن پیشی جستن — است و حتی صحبت کردن در مورد میراث شهرستانها و یا سیاست صنعتی و یا توسعه اقتصادی منطقه ای.

من می خواهم در این مورد بیشتر عضلانی شهری و صنعتی سیاست این است: اگر مورد و چند میلیاردر دوستان مایل به ارتکاب صدها میلیون دلار برای تغییر مسیر سرمایه گذاری و رشد از یک تعداد انگشت شماری از شهرهای با بیش از حد برای کسانی که با کمی بیش از حد نباید دولت فدرال بود مایل به ارتکاب صدها میلیارد در کنار?

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im