فراموش نکنید لندن خانه قیمت. نگاهی به پاریس

قبل از یک نوار کاست نقش برآب بنیامین Griveaux را به امید تبدیل شدن به بعدی شهردار پاریس ترجیح نامزد رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می شود ترویج او در پاسخ به این شهر پایتخت را به طور فزاینده ای ناکارآمد بازار مسکن است. چه متوسط قیمت-از پاریس مورد نیاز با توجه به Griveaux یک جزوه از 100.000 یورو ($108,380) برای استفاده به عنوان پایین-پرداخت در ازای سهام در هر صعودی از ملک فروش مجدد پایین خط. “پاریس خفگی آن طبقه متوسط” او هشدار داد, یک سال پس از ضد پاکسازی معترضان به زور وارد ساختمان خود را.شاید این چیز خوبی است چنین سیاستی نمی کنید تست شده است. انگلستان را “کمک برای خرید” طرح نشان می دهد که افزایش تقاضا ممکن است فقط اضافه کردن سوخت به آتش. بین سال های 2010 و تا سال 2018 قیمت متوسط لندن پرورشی 72 درصد به دولت داده در حالی که بی خانمانی افزایش 209%.اما آن را نیز نشان می دهد که چگونه از جان گذشته برخی از سیاستمداران وقتی که می آید به برخورد با اثرات ملک بوم که خرس برخی از نشانه های بیش از حد حباب.

UBS به تازگی رتبه پاریس ترین غیرقابل تحمل عمده شهر در جهان, نوار, دلار هنگ کنگ, برآورد یک کارگر ماهر مورد نیاز 15 سال ارزش دستمزد برای پرداخت هزینه 60 متر مربع (646 فوت مربع) مرکزی-واقع شده ، به روشنی در یک فوت مربع از نخست پاریس ملک ارزان تر است در شرایط دلار آمریکا از سان فرانسیسکو و لندن و یا نیویورک. اما این فاصله در حال کم شدن است. حتی در صورت تظاهرات و اعتصابات پایتخت فرانسه نخست مسکونی در بازار افزایش 6.4 درصد در سال گذشته و ممکن است با افزایش 5.9% در این سال بیش از حد بزرگ دیگر شهرهای جهانی با توجه به Savills. پاریس قیمت ملک را بیش از دو برابر در 15 سال و به طور متوسط قیمت در هر متر مربع است که تا 19 درصد پس از سال 2016 با توجه به قرن 21.

پاریس تنها نیست. گسترده تر منطقه یورو به برخی از raciest بازار املاک در جهان از نظر رشد قیمت. ترکیبی از ثبت نرخ بهره پایین و پایدار عملکرد اقتصادی و تاثیر Brexit در لندن سرمایه گذاری تحت فشار قرار دادند تا خریداران و پول به قاره شهرستانها. آمستردام و برلین و دوبلین هستند تا 39%, 38 درصد و 22 درصد از ماه ژوئن سال 2016 با توجه به فرانک نایت. با توجه منطقه یورو رشد دستمزد در پایین تک رقمی مانند افزایش نگاه پر از کف. رای دهندگان به درستی نا امید با نازک حریره از ایده ها در ارائه از سیاست گذاران که به نظر می رسد تمایلی برای پایان دادن به این حزب بیش از حد به طور ناگهانی. وعده برای تقویت عرضه مسکن کرده اند موفق به نگه داشتن سرعت با واقعیت تقاضا و صف جیب توسعه دهندگان گاهی اوقات فاحش راه. که با توجه به ضخیمتر میشود اقدامات مانند طرح های پیشنهادی برای توقف اجاره به عنوان دیده می شود در ایرلند و آلمان است. قضاوت پاریس تجربه با اجاره کنترل این ممکن است اثر مورد نظر را وقتی که می آید به کاهش قیمت املاک.بانک مرکزی ممکن است شانس بهتری در جوانه بازار که در آن مهم است: وام مسکن. در حالی که بانک مرکزی اروپا در واکنش به اینکه آیا به re-ابزار داده های خود را برای بهتر شامل هزینه های مسکن ملی بانک های مرکزی در حال گفتن دهندگان به نگه داشتن چشم و نزدیک در بدهی های مصرف کننده سطوح. بانک مرکزی فرانسه فرماندار فرانسوا Villeroy د Galhau گفت: بانک های فرانسه در ماه گذشته به احترام وام قیمت نسبت و یا در صورت اضافی سرمایه surcharges. سوئد که استفاده نمی یورو اما استفاده کرده است منفی نرخ تا به حال برخی از موفقیت های خنک کننده قیمت خانه از طریق وام به ارزش کلاه و سخت بازپرداخت قوانین.هنوز هم اگر اعتباری ارزان شد تنها موضوع ما می شود از دیدن حباب مسکن و افزایش بدهی نسبت سراسر منطقه یورو را در 19 کشور و ما نه. رونق در حال حاضر است که بسیار مربوط به “سوپراستار شهرستانها” است که جذب هر دو سرمایه و دانش-فشرده انسانی صنایع مانند یک آهنربا. Brexit شتاب این با چند منطقه یورو در شهرستانها رقابت با لندن برای کارکنان و دفتر مرکزی شرکت, اما ریشه های آن رفتن بیشتر است. رشد تکنولوژی و خدمات مالی پس از 1990s بهره مند است شهرستانها که در آن کار تراکم نگه می دارد در حال افزایش است. این واقعیت است که بسیاری از شهرهای اروپایی نیز قطعه موزه به ارمغان می آورد در اضافه شده تنگناها از overtourism, Airbnb اجاره, خالی, خواص و NIMBYism.ظاهر حباب مسکن غیرقابل تحمل شده است آسان تر از انجام گفت. افزایش عرضه با ساختن خانه و کاهش تقاضا از طریق اعتباری محدودیت های قوانین و مقررات و سیاست های مالیاتی به معنی صدمه زدن به بازار مسکن “خودی” برای بهبود بسیاری از خارجی ها. که می تواند هزینه های سیاسی چالش است. شاید قابل فهم است که جوانه زدن شهرداران را ارائه دهد Band-ایدز مانند جزوه برای homebuyers به جای. اما این پین این بازار نیاز دارد.

–با کمک از ایلین او.

برای تماس با نویسنده این داستان: لیونل لوران در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیونل Laurent یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بروکسل. او قبلا در رویترز و فوربس.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de