در اوایل این هفته BlackRock, Inc. پیشنهاد شده است که معامله گران به دنبال فدرال رزرو به عنوان آنها را در تصمیمات سرمایه گذاری. بزرگترین مدیر پول خواهد بود “خرید آنچه آنها در حال خرید و دارایی که قافیه با آن گفت:” ریک Rieder رئیس بلکراک جهانی تخصیص تیم.

در کنار مجموعه ای که در حال حاضر بلکراک را به معنای واقعی کلمه انجام می شود که به عنوان مدیر سرمایه گذاری برای تغذیه دو اعتباری-بازار امکانات. که سرود گرفتار شده در سراسر وال استریت: سرمایه گذاران ریخت و یک رکورد $7.66 میلیارد دلار به ایالات متحده اوراق قرضه وجوه در هفته از طریق آوریل 15, اولین دوره از این بانک مرکزی اعلام کرده است که این امر نیز خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از “فرشتگان سقوط کرده” و حتی برخی با عملکرد بالا ارز داد و ستد وجوه است.

ترک آن را به بزرگترین فرشته از این جمع و جور کردن, چرخه, Ford Motor Co., به سرمایه گذاران یادآوری می کنند که این استراتژی ساده بدون خطر نیست.

فورد, تازه, کردن, اعلام 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول از دست دادن است که به دنبال افزایش درآمد از طریق فروش نا امن اوراق قرضه به دلیل سه و پنج و 10 سال. طولانی ترین رسيدگی به بازار عرضه شده در عملکرد حدود 10% بالاتر رفتن نرخ حدود 9 درصد آن بدهی است که بالغ در ماه جولای 2031. که در حال حاضر عملکرد پایین آمد از 11 درصد در ابتدا و احتمال سقوط دوباره زمان توافق نهایی است — نگاه هیچ بیشتر از کارناوال Corp. ارائه دو هفته پیش برای سابقه. در هر صورت, آن را به بیش از دو برابر فورد پرداخت قرض در آن گذشته فروش اوراق بهادار مشابه در دسامبر 2016. آن کوتاه مدت بدهی بازده بیشتر در خط با تک B دارای اوراق قرضه از دو ب

بدیهی است که اگر شما بر این باورند فورد را همیشه کامل و به موقع پرداخت بهره و قصد نگهداری اوراق بهادار تا زمانی که بلوغ یک عملکرد بالاتر است یکی از ویژگی های یک نقص است. اگر شما فقط به دنبال سود سریع از زیر تغذیه هر چند فورد ممکن است شما را به تجدید نظر که استراتژی. اگر بزرگترین ذینفع از بانک مرکزی تاسیسات به فرشتگان سقوط کرده در تلاش برای دریافت مطلوب هزینه های استقراض شاید سرمایه گذاران اوراق قرضه در مورد مراقبت از اصول ،

که اولیه 2 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول سال نشان دهنده تنها یک ماه است که در آن coronavirus واقعا شروع به گرفتن اقتصادی و میر در ایالات متحده و اروپا است. فورد نشانه ای است که آن را تا به حال حدود 30 میلیارد دلار پول نقد به عنوان از آوریل 9 نشانه های آن سوخته بودند از طریق حدود 8 میلیارد دلار از آغاز سال شکل که تنها به احتمال زیاد به رشد بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی Joel Levington نوشت: اوایل این هفته.

Levington اشاره کرد که رتبه اعتباری شرکت های تاریخی نیست متوقف شد و در یک شکاف زمانی که کاهش فورد. که مشکل در حق خود برای طلبکاران اما آن را به خصوص پیشامد برای کسانی که به شمارش در فدرال ریزرو backstop به شناور فورد اوراق قرضه. به عنوان بانک مرکزی معیارهای در حال حاضر می ایستد امکانات آن نمی تواند خرید بدهی از پست-مارس 22 fallen angels اگر رأی لغزش در زیر دو-B ردیف.

در حال حاضر سابقه به نظر می رسد تکرار خود را برای خودروسازان. در اوایل این ماه یک فورد اجرایی به نام برای نوعی از محرک اقتصادی دولت برای این صنعت یکی از گزینه بودن احیای 2009 “پول نقد برای Clunkers” برنامه ای است که تشویق رانندگان به نوبه خود در مدل های قدیمی تر در ازای هزار دلار است که می تواند قرار داده می شود نسبت به یک خرید جدید است. هیچ چیز نهایی است, اگر چه, و معلوم نیست اگر این برنامه کار می کنند و همچنین در زمانی که مردم را تشویق به ماندن در خانه.

کسانی اجتماعی-فاصله فرامین رهبری فورد برای پیوستن به دیگر خودروسازان از جمله General Motors Co. و Fiat Chrysler Automobiles, NV در بستن کار بر روی اتومبیل در آمریکای شمالی امکانات به کمک شامل گسترش ویروس. آن را ندارد قرار دادن یک جدول زمانی در زمانی که کارخانه را بازگشایی میان یک درهم آمیخته از اقامت در خانه سفارشات از کشورهای است که تهدید به اخلال در آن زنجیره تامین است. احتمالا خیلی از عجله. حدود 22 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در فقط یک ماه بالا بردن شک و تردید در مورد چگونه بسیاری از خریداران وجود دارد خواهد بود برای فورد اتومبیل حتی زمانی که آن را می توانید شروع به تولید آنها را دوباره.

آن هم نه به عنوان اگر همه چیز داره swimmingly برای فورد قبل از coronavirus زده. شرکت botched اجرای خارج از دوباره طراحی Explorer SUV است و کمی به نشان می دهد تا کنون برای 11 میلیارد دلار بازسازی برنامه اعلام کرد که در سال 2018 است.

اعطا سهام فورد و AMC سرگرمی Holdings, Inc. که همچنین به دنبال قرض گرفتن در روز جمعه افزایش یافته به عنوان سرمایه گذاران در زمان آرامش در این واقعیت است که شرکت می تواند با جمع آوری پول بلافاصله. اما خوش بینی بیش از تاسیسات آب تنها می توانید تا کنون. برای همه پول رفتن به بالا-عملکرد صندوق های دارایی کلاس نیست پرورشی بالاتر در پشت سر هم. در واقع بزرگترین اوراق قرضه ETF, BlackRock مبلغ 17.8 میلیارد iShares iBoxx بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF (دارای صدای تیک تیک: HYG), کاهش یافته است و از جایی که آن را به پایان رسید در 9 آوریل روز بانک مرکزی اعلام کرد ممکن است آن را خرید ،

بیشتر نظری-درجه شرکت در حال قرض گرفتن است که نشانه ای از ثبات بازار و حامل خاموش بدترین سناریو از یک فشار نقدینگی مجبور گسترده پیش فرض. هنوز هم بسیاری از کسانی که به ویژه ویران coronavirus باید یک مسیر دشوار رو به جلو فورد در میان آنها است. دو رقمی بازده یک یادآوری است که هر نوع چشم انداز در مورد سرنوشت شرکت های بزرگ امریکا باقی می ماند بسیار یک بازی حدس زدن صرف نظر از آنچه فدرال رزرو است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

برایان Chappatta است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازار بدهی. او قبلا تحت پوشش اوراق قرضه برای خبری بلومبرگ. او همچنین CFA charterholder.

بروک ساترلند است بلومبرگ نظر مقاله نویس را پوشش می پردازد و شرکت های صنعتی. او که قبلا نوشت: M&یک ستون خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات