فورد و جنرال الکتریک تیم به تولید هواکش

در یک کنفرانس تلفنی دوشنبه فورد و جنرال الکتریک گفت: آنها باید یک همکاری برای ساخت یک نسخه ساده شده از یک موجود یک برآورد آنها می تواند تولید 50,000 در 100 روز شروع مارس 20. شرکت ها را تا سطح شیب دار تولید برای دیدار با هدف 30000 هواکش یک ماه پس از آن گفتند.

هنوز هم فورد گفت: در انتشار اخبار این انتظار به تولید فقط از 1500 هواکش پایان مارس پس از نقطه ای که کارشناسان بهداشتی می گویند افزایش در ایالات متحده بيمارستان خواهد بود بزرگترین و به خوبی در زیر تخمین می زند از آنچه مورد نیاز خواهد بود که در طول موج. در ژوئیه 4, فورد گفت: این انتظار به تولید 50,000.

جنرال موتورز است که گام گذاشتن در یک شبیه تلاش برای ساخت هواکش با شریک Ventec زندگی سیستم. جنرال موتورز در حال تبدیل به زنجیره تامین و تجهیز نشدن آن Kokomo, Ind., کارخانه شرکت مقامات و گفت: و این برنامه شامل حدود یک هزار کارگر در آن فشار شروع به حمل و نقل هواکش پایان ماه آوریل است.

فورد و جنرال الکتریک گفت: آنها در حال تولید یک FDA تایید شده یک اختراع توسط Airon یک شرکت تجهیزات پزشکی. این شرکت انتظار برای قرار دادن 7,200 هواکش یک هفته در تولید کمک 500 ایران خودرو کارگران به نمایندگی از کارکنان.

رئیس جمهور تهمت به استناد دفاع تولید عمل وادار جنرال موتورز برای تولید هواکش و به طور جداگانه التماس جنرال موتورز و فورد به حرکت به عنوان سریع که ممکن است به تولید هواکش در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

کاخ سفید دفاع تولید عمل هماهنگ کننده پیتر ناوارو گفت: در یک بیانیه مشترک که فورد و جنرال الکتریک در حال حرکت در “مغلوب ساختن پیشی جستن زمان” با اشاره به سرعت تولید برای ساخت دستگاه های. “ما درود می فرستم که تلاش و نگاه به جلو به اولین فن های نورد کردن میشیگان خط مونتاژ در زمان ثبت.”

روری قمار بین المللی رئیس جمهور ایالات خودکار کارگران در مقایسه با تلاش های به روز “رزی پرچ کن” و ستایش اتحادیه کارگران برای سهم خود را. فورد گفت: 500 کارگر در این پروژه داوطلب اگر چه آنها هنوز هم خود را دریافت منظم حقوق. “ما در حال کار بسیار نزدیک با فورد به مطمئن شوید که تمام CDC دستورالعمل ها را به دنبال دارد و ما در حال ورزش فراوانی از احتیاط در داخل گیاه,” او گفت:.

ونتیلاتور طراحی شده توسط Airon است که اغلب گران قیمت و یا پیچیده یک در بازار, فورد گفت. بلکه آن است که طراحی شده برای سادگی و سهولت در راه اندازی است که می تواند مفید باشد در موقت ويژه و بيمارستان در حال راه اندازی در مکان هایی مانند نیویورک. فورد گفت: در این انتشار است که این امر پاسخگویی به نیازهای بسیاری از coronavirus بیمارانی که نیاز به کمک تنفس.

Airon تا به حال تولید سه pNeuton مدل یک هواکش در هر روز در یک مرکز تولید در ملبورن, Fla., با توجه به انتشار برجسته نیاز برای سریع تر ساخت.

قبل از حرکت تولید به میشیگان در آوریل 20, فورد ارسال خواهد شد تیم به فلوریدا به کمک Airon افزایش تولید در مرکز خود.

هارون گرگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>