فورد 3M و GE تیم به هواکش و ماسک اما روند می تواند ماه

شرکت موتور فورد. ارسال تیم از مهندسین این هفته برای مشورت با همتایان خود در 3M و جنرال الکتریک به سطح شیب دار بالا تولید 3M ماسک GE هواکش و جدید 3-D-چاپ, چهره, سپر, شرکت ها اعلام کرد. مراقبت های بهداشتی کارگران و covid-19 بيمار به شدت نیاز به این محصولات به عنوان موارد coronavirus ضرب در سراسر کشور است.

کمبود تجهیزات چپ بسیاری از متخصصان پزشکی کار با عام, دنده محافظ, نگرانی پزشکان مجبور خواهد شد به جیره مراقبت و به طور بالقوه نجات بخش فن آوری به عنوان موارد افزایش است.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ را recalibrated به عنوان بهداشت عمومی و بحران اقتصادی را خروشان در حال حرکت خارج از خطوط برای تولید محصولات جدید و یا همکاری با کسب و کارهای دیگر برای پر کردن زنجیره تامین و محصول ، هر چند مشارکت شرکت می تواند تمرکز تخصص برای حل برخی از مشکلات بسیاری از این تلاش ها نوپای های مختلف و نیاز به تولید و عرضه مکانیزم های زنجیره ای و کارگران ماهر.

در فورد همکاری برای مثال اولین هواکش و یا ماسک به رول کردن خط هستند و ماه به دور است. اما خودروساز چرخد و به سرعت در صورت پلاستیک سپر و انتظار برای تحویل اولین دسته از 1000 این هفته به Detroit Mercy, هنری فورد, سیستم های سلامت و دیترویت مرکز پزشکی سینا-فضل بیمارستان برای آزمایش. سرانجام این انتظار به تولید 100,000 یک هفته.

“این مانند در آوردن سواره نظام به بگو خوب, که در آن ما می تواند دو برابر کردن به اینکه همه چیز سریع تر و بزرگتر?'” مایک Kesti جهانی, مدیر فنی 3M شخصی بخش ایمنی و گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

فورد و همکاران خواهد repurpose طرفداران استفاده می شود برای خنک کرسی در F-150 وانت قابل حمل ابزار باطری و 3M بالا-بهره وری ذرات فیلتر هوا به طراحی تصفیه هوا ماسک یا PAPRs استفاده می شود برای محافظت از کارگران مراقبت های بهداشتی. این شرکت همچنین گفت: آن را با جنرال الکتریک در یک روند طراحی و تولید یک نسخه ساده شده از GE Healthcare موجود هواکش طراحی شده است.”

همچنین انتظار دارد که به استفاده از قطعات خودرو به ماسک ماسک و در حال کار بر روی یک “نسخه ساده شده” از ونتیلاتور و ماشین آلات.

این شرکت باید یک جدول زمانی برای پوسته پوسته شدن تولید و هر گونه گسترش فرآیندهای تولید خواهد هنوز هم باید برای روشن شدن نظارتی موانع Kesti گفت.

مقامات از تقریبا هر سطح از دولت خواسته اند تا کسب و کار برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. رئیس جمهور تهمت مطرح شده امکان استفاده از جنگ سرد دوران دفاع تولید عمل وادار بخش خصوصی به گام تا تولید تجهیزات پزشکی.

اکثریت مالک و رئیس جمهور به خود جلب کرد ” Greenblatt گفت: از او خواست که به صورت داوطلب برای کار به شب و همه روز شنبه و که آنها قادر به دریافت سفارش در یک کامیون پنج شنبه پس از آن خواهد رسیدن به مشتری اوایل روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که تسلا و جنرال موتورز “هستند که با توجه به پیش بروید به هواکش و سایر محصولات فلزی و سریع!”

دولت بریتانیا خواسته است تا رولز رویس و جگوار و خلاء ساز Dyson به کمک تولید خود را ممکن است به ساخت هواکش. در فرانسه لوکس کالا شرکت LVHM تبدیل آن عطر و لوازم آرایشی تولید خطوط را ضد عفونی کننده دست. Foxconn اپل شریک تولید در چین در زمان تازه باز آی فون کارخانه آفلاین ماه گذشته به تولید ماسک صورت.

“این یک پارادایم جدید, و ما تنها چهار یا پنج روز به آن, اما من تحت تاثیر قرار شده است واقعا با این نوع دوستانه انگیزه و قصد برای همه به کمک” Kesti گفت. “من خوشبین هستم که ما را به ساخت یک شرکت مبتنی بر covid کسب و کار ائتلاف اما ما در اوایل این سفر و آن را بی سابقه سفر.”

فورد فشار به تیم با دیگر شرکت ها بود کارمند به رهبری جیم Baumbick شرکت معاون رئیس جمهور از شرکت مدیریت خط تولید گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“از آن الهام گرفته شده بود توسط یک گروه از کارکنان گرفتن با هم صحبت کردن در مورد بازگشت در جنگ جهانی ‘زرادخانه از دموکراسی’ راه فورد همیشه نوع کشیده با هم به نوع کمک در زمان نیاز و آنچه که می توانیم انجام دهیم ؟ ” او گفت:.

داخلی فورد راه اندازی “پروژه آپولو” نام برای اولین بار ناسا ماه ماموریت — برای پیدا کردن قطعات خودرو است که می تواند پیوست با قطعات از تولید کنندگان تجهیزات پزشکی.

آن شروع مکالمات با 3M روز پنج شنبه پس از گفتگو با مقامات Kesti گفت. مدیران از هر دو شرکت صحبت با تلفن جمعه. توسط شنبه تیم از مهندسین و تبادل نظر شد.

این سه شرکت در حال کار به مقیاس تولید و برای اولین بار در جنرال الکتریک و 3M, امکانات, اما فورد در حال آماده سازی خود nonautomotive گیاهان برای رسیدگی به موج تقاضا و یا برای تبدیل شدن به یک پشتیبان اصلی سایت.

نویسنده کارکنان توماس هیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>