برای جوانان, ورزش, سازمان, حق تماس شده است هرگز بیشتر گریزان و یا مهم

“ما فکر می کنیم ما به حال من خال خال و t را عبور, اما پس از آن آمد که وجود دارد نگرانی های ما ممکن است کمی زود انجام می دهند که” AAU جمهور راجر Goudy گفت. “نه برای یک ثانیه را کسی فکر می کنم آن را نا امن است. اما اگر آن را مشکوک و سپس آن را فقط به ارزش آن را انجام می دهند. من هرگز قادر به زندگی با خودم اگر کسی مریض شدم به عنوان یک نتیجه از چیزی است که ما انجام داد.”

ورزشی جوانان در سن coronavirus یک تیره باتلاق از سوالات بدون پاسخ ساده. به عنوان متحده شروع آرامش محدودیت های بسیاری از لیگ ها و سازمان ها خوش بین کودکان و نوجوانان خواهد بازی بازی ها و شرکت در فعالیت های سازمان یافته به زودی.

“کاملا رک و پوست کنده که covid-19 اولین بار رخ داده است من فکر جوانان ورزش می تواند یکی از آخرین چیزهایی برای بازگشت” گفت: Wayne, خزه, مدیر اجرایی در شورای ملی برای جوانان ورزش است. “همانطور که همه چیز در حال پیشرفت به نظر می رسد همه چیز می تواند اتفاق می افتد خیلی سریعتر از شاید ما همه پیش بینی است.”

اما مانند Goudy و AAU همه آنها مرور موانع و هدف قرار دادن موانع بسیاری پیدا کردن که توطئه بازگشت-به-بازی مسیر آسان نیست. چه در حال تحول مقررات محلی اجازه ؟ آیا کتاب قانون و گیم پلی نیاز به تغییر? چه مسئولیت حقوقی و چه اتفاقی می افتد اگر کسی در ارتباط با یک تیم یا لیگ تست مثبت برای حذف. و شاید بیشترین فشار را داوطلبان, بازی مسئولان و مربیان و بازیکنان و حتی می خواهید برای آمدن به این زودی ؟

جوانان ورزش است 19 میلیارد دلار صنعت در این کشور با توجه به برخی از تخمین می زند و این بیماری همه گیر است wreaking عمده آسیب های اقتصادی. چالش های آینه برخی از مسائل که باید آهسته ورزش حرفه ای لیگ برنامه به ادامه بازی اما این سازمان به طور کلی فاقد جیب عمیق, هیچ متمرکز حکومت حتی بیشتر وخیم مالی هوا و جمعیت شرکت کنندگان است که هر دو مشتاق برای یک ورزشکار خروجی بلکه ترس از بازگشت به عمل تا به زودی.

“وجود دارد این تنش وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر گفت:” تام Farrey, مدیر آسیا و اقیانوسیه مؤسسه ورزش و برنامه های جامعه است که منجر آموزشی و بحث در مورد این موضوع. “بسیاری از والدین نگران آینده. اما جوانان ورزش صنعت است خارش به آن را دوباره در بخشی به دلیل آن کسب و کار خود را. آنها باید وام مسکن به پرداخت”

در حالی که بسیاری از سازمان لیگ هنوز مرتب سازی برنامه ها و انتظار برای دولت های محلی به عمل جوانان بیس بال مسابقات در میسوری ساخته شده سرفصل های ملی با برگزاری بازی های این ماه و بسیاری دیگر از لیگ ها و تیم های برنامه شروع به شیوه های, در هفته های آینده.

“این ایده که ما می خواهم به بازگشت به ورزش جوانان قبل از ما حتی بازگشت به مدارس تعجب آور است” گفت: Lauren Sauer, مدیر عملیات با دانشگاه جانز هاپکینز از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ. “وجود دارد بدیهی است که قطعی به نفع کودکان و نوجوانان از بازگشت به ورزش و فعالیت — پیوند ورزش تاثیر بر سلامت روان. که می شود گفت, ورزش ایجاد می کند به درجات مختلف محیط های که در آن شما بیشتر احتمال دارد به قرار گرفتن در معرض.”

اما به عنوان Goudy کشف, ورزش, همه در دسترس است اقدامات ایمنی نیست برای همه راحت است. هفته گذشته در یک پست-U. Md. ملی, نظرسنجی دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها انتظار دارند تجمعات از 10 یا بیشتر مردم نمی تواند امن حداقل تا پایان ماه ژوئیه. که شامل 24 درصد فکر آن را تا سال 2021 برای چنین گردهمایی به امن است.

Goudy سازمان بوده است پس از سال 1888 بازمانده جنگ افسردگی و گذشته بیماری های همه گیر. آن را در حال حاضر در خدمت 700,000 ورزشکاران جوان در سراسر 41 ورزشی و تابستان قرار است به آن شلوغ ترین دوره از مسابقات, سفر, بازی های لیگ برتر و بازی.

“ما آگاه هستید ما در حال رفتن به از دست دادن بسیاری از تیم ها در بسیاری از ما حوادث” Goudy گفت. “ما دریافت کنید که. چیزی که من احساس راحتی در مورد: شما لازم نیست که برای آمدن به ما رویداد. این صرفا داوطلبانه است. آن را مانند آموزش عمومی. اگر شما می خواهید برای آمدن شما آمده است. آن را هنوز هم می رود به انتخاب شخصی است.”

قوانین چیست ؟

حتی به عنوان متحده شل و مقررات — بسیاری از آنها با استفاده از یک مرحله به مرحله در رویکرد اجازه می دهد کسب و کار و فعالیت به آرامی رزومه — کارشناسان بهداشت عمومی می گویند coronavirus را ادامه خواهد داد به تهدیدی به خصوص که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری شده است. که پیچیده مهم برای کسانی که می خواهند برای باز کردن زمینه های خود را در حالی که اطمینان بخش والدین آن را امن برای انجام این کار.

لیگ و سازمان دهندگان این رویداد شده اند مشغول تدوین بازگشت به بازی دستورالعمل برای قرار دادن مناسب پادمان در محل. اما با متمرکز سازماندهی بدن وجود ندارد و جهانی طرح. CDC صادر کرده است در این هفته برخی از راهنمایی های کلی که آن را به دقت خواستار “ملاحظات” اما اکثر لیگ ها و سازمان ها یا ایجاد دستورالعمل های خود را و یا به دنبال منطقه ای و یا ملی در بدن حاکم برای راهنمایی و پیشنهادات طور گسترده ای متفاوت است.

“چیزی که من در مورد این است که وجود خواهد داشت و سازمان هایی که بازگشت به بازی بدون هیچ گونه ملاحظات خاص فقط به خاطر اینکه آنها مشتاق به خارج وجود دارد” خزه گفت.

لیگ کوچک, بزرگترین ورزش جوانان سازمان با حدود 6000 بیس بال و سافتبال بانوان لیگ خدمت 1.8 میلیون کودک در ایالات متحده به تنهایی در ابتدا به حالت تعلیق در بازی برگشت در ماه مارس و در نهایت مجبور به انصراف از آن رویداد برتر های لیگ جهانی سری. هنوز هم آن را همچنان امیدوار است که لیگ خواهد بود قادر به تنظیم خود را تقویم و به بچه ها این فرصت را به بازی فصل خود را حتی اگر آن را به معنی برنامه ریزی های به سقوط.

در روز چهارشنبه از آن صادر شده خود را کاهش دستورالعمل 42-صفحه دستی را پوشش می دهد که همه چیز از لیگ منابع مالی به تیم تنقلات به بازی بازی. در میان این ویروس مربوط به ترفند: بالا-سپاس و مشت برجستگی حد; ماسک و دستکش تشویق می شوند برای مربیان و داوران; بازیکنان باید به فاصله شش فوت از هم جدا در dugouts; هیچ دانه آفتابگردان آدامس یا تف; داوران می توانید تماس بگیرید و توپ و حملات از پشت تپه کوزه به جای پشت صفحه.

“امید ما این است که این فراهم می کند برخی از راهنمایی برای چند ماه آینده گفت:” پت ویلسون لیگ کوچک, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات. “اما یک چیز ما اذعان دارند این است که ممکن است ما را به تکامل آنها را به عنوان زمان می رود. ما همچنان به انجام این کار است. برخی از چیزهایی که ممکن است لازم باشد و بعضی چیزها را از ایالتی به ایالت متفاوت است. ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کند.”

ایالات متحده تخصصی ورزشی در انجمن یکی از بزرگترین کشور جوانان ورزش دهندگان در میان اولین به موضوع بازگشت-به-بازی, راهنمای, مه 1 یادداشت که خواستار گسترش dugouts در بیس بال; از بین بردن بازیکنان فوتبال که تف در این زمینه; پدر و مادر-بازیکن نسبت 1:1 اجباری برای برخی از ورزش در حالی که تماشاگران در حال دلسرد از حضور دیگران و تشویق به پوشیدن ماسک صورت در اکثر مواقع. این سازمان است که میزبانی مسابقات بیس بال در این آخر هفته در Viera, Fla., برای 70 تيم شد و موضوع از یک موسسه آسپن قطعه این هفته که جستوجو کرد که آیا USSSA است برگزاری رویدادهای بیش از حد به زودی و اینکه آیا آن دستورالعمل های نوشته شده توسط این سازمان را فردی ورزشی و مدیران و کافی هستند.

کاهش به نظر به طور خاص در Aspen Institute, مقاله, USSSA ارشد اجرایی دانی DeDonatis سوم گفت: در یک ایمیل این هفته که “سلامت و ایمنی ما ورزشکاران, مربیان, اعضای خانواده و دیگر حامیان است USSSA شماره 1 اولویت است.”

روز جمعه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) لغو تمام محدودیت در جوانان ورزش اجازه می دهد فعالیت های سازمان یافته برای کودکان به رزومه موثر بلافاصله.

“ما اعتماد پدر و مادر قادر به تصمیم گیری در رابطه با پزشکان و رهبران جامعه و مربیان,” او گفت:.

سازمان روشن است که لیگ اول باید پایبند به قوانین ایمنی و مقررات دولت های محلی و ایالتی که ایجاد یک معجونی از استاندارد است که متفاوت از جامعه به جامعه است. در تگزاس به عنوان مثال برخی از لیگ ها می توانید شروع به تمرین در هفته آینده. جاهای دیگر ممکن است به دنبال در یک تابستان بدون هر گونه سازمان یافته بازی.

“از جمله چیزهایی است که واقعا من را بیشتر عصبی: مردم را به دنبال سالن” Sauer گفت. “آنها پیدا کردن یک شهر که در آن شما مجاز به بازگشت به رویدادهای ورزشی و بیایید می گویند آن را فقط بیش از یک خط دولت — به طوری که آنها شما را در یک سفر رویداد وجود دارد به جای خود شهر. ویروس است و نه احترام به مرزهای دولتی.”

مسائل مربوط به پول

تاج سه گانه ورزشی کلرادو-بر اساس شرکت است که مراحل 115, رویدادهای ورزشی, هر سال در 35 متحده است. Keri پادشاه این شرکت اجرایی می گوید: در حال حاضر “هر روز احساس می کند مانند یک طوفان جدید در داخل یک بحران است.” او در تلاش برای برنامه ریزی مجدد مسابقات و در حال اجرا را به یک وب سایت از مقررات است که متفاوت با جامعه و تغییر کنند.

برنامه ریزی ژوئن مسابقات بیس بال در Steamboat Springs, Colo., لغو شد در این هفته پس از یک جامعه اعتراض که شامل یک طومار 2500 امضا بر روی آن. در همان پادشاه است که حرکت رو به جلو با سافتبال مسابقات هفته آینده در شهر اوکلاهما که در آن او می گوید جامعه “است استقبال ما با آغوش باز.”

“هر کس یک خطر پاداش تعادل را در نظر بگیرید,” او گفت:. “چه شما را تا پایان با داشتن یک تلاش بی ربط که در آن هر فرد باید بهترین تصمیم را برای خود. برای ما اگر ما را از یک محصول است که می شود مردم بیمار ما نمی خواهد که کسب و کار در آینده است. بنابراین این مهم است که اگر ما آن را انجام داده با پروتکل های ایمنی.”

بسیاری از لیگ های, حتی در صورت عدم وجود دستورالعمل های رسمی هستند و مشتاق به راه اندازی مجدد. در حالی که بیشتر نگاه کنید به ورزش به عنوان مهم فصل تابستان خروجی نیز وجود دارد ملاحظات مالی. پادشاه به عنوان مثال تا به حال به غیر روحانی کردن 15 درصد از کارکنان خود را کردند دیگر 25 درصد و کاهش پرداخت و ساعت برای بقیه.

اکثر جوانان سازمان های ورزشی تکیه بر هزینه ثبت نام برای بودجه, که بدان معنی است که آنها هیچ درآمد اگر آنها نمی, در حال اجرا بازی ها و شیوه های. دراماتیک باعث ضرر و زیان بسیاری از جوانان در سازمان های ورزشی به گروه با هم و به شکل بازی ائتلاف که در حال حاضر تعداد حدود 3500 برنامه ها از تمام اندازه ها. آن کمیته راهبری گردش نامه ای به قانونگذاران کنگره در ماه گذشته درخواست $8.5 میلیارد دلار در امداد برای کمک به جوانان ورزش آب و بحران است.

“همه ما شروع به مقایسه یادداشت ها و گفت: “آه عجب این است که بسیار تکه تکه صنعت'” گفت: جرمی گلدبرگ عضو ائتلاف کمیته راهبری. “آن را خالی از هر نوع واقعی رهبری است. مردم در حال تلاش برای انجام کارهای خود به خود و چه در واشنگتن قطع بود و از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

نتیجه این شد یک خانه لایحه معرفی شده در هفته گذشته توسط کنگره حداکثر رز (D-n. y.) که خواستار کمک صندوق برای کمک به ورزش جوانان سازمان و اعتبار مالیاتی برای خانواده هایی که تحت پوشش ورزش-هزینه های مربوط.

ساده تر ،

ورزشی سازمان شده اند جستجو برای راه های مختلف برای از سرگیری فعالیت های. برخی قصد تمرکز بر گروه های کوچک و شیوه و بسیاری از آنها در حال حاضر شده است با استفاده از مجازی تنظیمات.

آسپن موسسه Farrey گفت: سازمان ممکن است پیدا کردن که رسمی بازی نیست, بهترین راه برای از سرگیری فعالیت ها و مربیان می تواند اجرا دریل و شیوه های در راه است که حفظ اجتماعی فاصله شیوه های.

“آیا ما باید به شیرجه رفتن حق بازگشت به بازی ها و مسابقات ؟ من فکر نمی کنم ما,” او گفت:. “بخشی از مشکل این است که ما در برابر جوانان ورزش در این کشور به سازماندهی بازی. چه بچه ها بیشتر می خواهند از تجربه ورزشی است که با هم تیمی های خود را در برخی از فرم به یک فرصت برای به دست آوردن بهتر است. آنها می توانند بسیاری از که از یک ملاحظه ساختار عمل است.”

بسیاری از آنها به شمارش در بحران به علت برخی تغییرات اساسی را در جوانان, ورزش, چشم انداز سازندگان: برخی کوچکتر عملیات پایان بخشیدن به بالا-قیمت جهانی سفر و مسابقات و تشدید تمرکز بر ایمنی و بهداشت و شاید تغییر تاکید از پایان بالا باشگاه به داوطلب مبتنی بر سازمان های جامعه است.

در حال حاضر حتی به لیگ اردوگاه ها و مسابقات مسابقه برای بازگشت به بازی آنها هنوز هم غرق در درجه متفاوتی از عدم قطعیت است. AAU اتحاد دوباره آن Junior ملی والیبال در مسابقات قهرمانی جولای امیدوار است که والدین و مربیان و تیم ها راحت تر احساس خواهد شد سفر به اورلاندو یک ماه بعد.

“ما در حال تلاش برای انجام آنچه که ما احساس می کند درست برای بچه ها و برای داوطلبان ما” گفت: Goudy این AAU جمهور. “این فقط به نظر می رسید در زمان مهم نیست که چه کسی شما را به صحبت وجود دارد داستان های مختلف در حال گسترش در خارج وجود دارد در مورد کوروناویروس خود و آنچه متحده, استان ها و شهرستانها در حال انجام است. این یک چالش است. اما ما سعی خود را به کار با کسانی که در خاطر ما نه کارشناسان بهداشت و درمان. ما می دانیم که چگونه به اجرا وقایع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>