برای WNBA, بازگشت بیشتر در مورد ‘data’ از ‘خرما’ — اما یک برنامه شروع به شکل گرفتن

“[حالات] تغییر بودند هر روز دیگر” Engelbert گفت. “این که آیا آن را پروتکل های پزشکی عملیاتی تدارکات چگونه بسیاری از دادگاه ها نیاز دارید و غیره. که شروع به حل و فصل یک کمی. من می خواهم آنها را در حال حاضر چند پایه حالات و سپس جایگشت از آن.”

در مورد تنها چیزی که شناخته شده در این نقطه است که این بازی ها هر زمان که آنها شروع خواهد شد پاورهای. لیگ مشخص نشده و در عین حال اگر فصل خواهد شد در یک سایت.— محل می تواند در یک WNBA شهر و یا در یک زمین بی طرف سایت.

بیشتر وضعیت پیچیده است که بخش هایی از این کشور در حال بازگشایی تحت دستورالعمل های مختلف. Engelbert همچنان امیدوار کامل در 34 بازی فصل.

“شما همیشه ارزیابی محیط زیست [بازیکنان] در مقابل محیط زیست شما می توانید آنها را فراهم می کند” Engelbert گفت. “ما در حال کار سخت را به یک بسیار رقابتی فصل با رقابتی برگشتی. کسانی که نوع دو باید-دارا از دیدگاه من برای حفظ شتاب رفتن.”

بنابراین Engelbert نگه می دارد یک ساعت مچی نزدیک در لیگ های دیگر. وجود دارد به یک طرح پزشکی برای تست همه زمانی که آنها گزارش و پس از آن به طور منظم پس از آن. بازیکنان خواهد شد که از سراسر جهان به طوری که پویا است که باید در نظر گرفته شود. چه اتفاقی می افتد اگر کسی تست مثبت midseason?

“یکی از شرایط برای اوج این فصل خواهد بود به مطمئن شوید که ما حق پروتکل اگر تست مثبت,” Engelbert گفت. “و که وجود ندارد محدودیت های است که آن را غیر عملی اگر یکی از تست مثبت. بنابراین من فکر می کنم که نوع تحول را به عنوان به خوبی.”

Engelbert گفت که او ترجیح می دهد به فکر می کنم در مورد “اطلاعات” به جای “تاریخ.” وجود دارد نیاز به زمان برای یک “prelaunch” فراهم می کند که برای آزمون نظارت و کشش برای بازیکنان به عقب بر گردیم در ورزشگاه. بسیاری از لیگ بازیکنان نتوانسته اند به بسیار به ساقه در یک حلقه. امکانات آموزشی-اردوگاه جو اجازه می دهد تا به هم تیمی های مش نیز کلیدی است.

تمرکز Engelbert گفت: برای قرار دادن بالاترین کیفیت محصول را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما در حال نزدیک شدن به یک برنامه است که تغییر بسیار” Engelbert گفت: “که ما می توانیم در حال حاضر درگیر در مفصل تر سطح در این صورت همه می خواهم نگاه. … حالا که همه چیز شروع به حل و فصل, من فکر می کنم در طول چند هفته آینده ما باید بیشتر به بحث در مورد.”

لیگ را بپیچید تا یک عدم اطمینان به تازگی هنگامی که آن را موظف تیم به 12 بازیکن فهرست مارس 26 به طوری که آنها می توانید شروع به پرداخت بازیکنان در تاریخ 1 ژوئن. آیا کسانی که چک می تواند کامل و یا سرشکن هنوز تصمیم گرفته نشده اما نحوه رسیدگی به حقوق چیزی است هر لیگ تا به حال به آدرس.

“ما فکر کردیم که این مهم بود که آنها دریافت حقوق خود در ژوئن 1,” Engelbert گفت. “اما همانطور که ما برخی از وضوح در چه فصل ساختار به نظر می رسد مانند ما هنوز در حال صحبت کردن به [بازیکنان اتحادیه].”

بیشتر WNBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>