برای واشنگتن دفاع طرح جدید و مسائل مربوط به ارتباطات میان پنج تا از بزرگترین سوالات

و در عین حال زمانی که یک توقف به فکر می کنم در مورد تیم خود را — این کار آسان نیست با توجه به قریب الوقوع تغییر نام نگران کننده آیات در مورد سازمان فرهنگ و ورزش را عدم اطمینان در میان جهانی همه گیر وجود دارد دلیلی برای باور این سال دفاع می تواند متفاوت باشد.

شروع با این تیم استخدام مربی ران ریورا و استخدام دفاعی هماهنگ کننده جک دلم ریو. این دو به خوبی در نظر گرفته دفاعی ذهن روشن پایه دفاع از 3-4 تا 4-3 برد بزرگ در رایگان آژانس در یک مدافع (cornerback کندال فولر) تدوین پیش نویس NFL را اجماع بهترین بازیکن (لبه حمله کننده تعقیب جوان) و مونتاژ مکمل قطعات.

با وجود این پیشرفت به این پرسش باقی می ماند. اجازه دهید بحث در مورد پنج با شروع از اردوگاه های آموزشی کمتر از یک هفته دور.

1. چگونه طرح جدید تغییر defense?

اعتیاد به مواد مخدره در مورد 4-3 ممکن است پر از شکوفه. جرائم leaguewide با استفاده از سه یا بیشتر از گیرنده حدود 63 درصد از زمان فصل گذشته با توجه به تیز آمار فوتبال که بدان معنی است که واشنگتن را اغلب با استفاده از sub-بسته. آنچه این طرح را تغییر واحد رسید.

تحت سابق دفاعی هماهنگ کننده گرگ Manusky واشنگتن برگزار منفعل خم-نمی-شکستن سبک به خصوص در وسط. حالا دل ریو را تغییر لحن و درخواست بازیکنان خود را برای حمله به. او را از بند باز کردن قدرت از این واحد خط دفاعی و این می تواند منجر به upticks در تولید داخلی rushers جاناتان آلن Daron پین و مت Ioannidis.

2. به همین دلیل می تواند در این سال بود هر گونه متفاوت است ؟

واشنگتن چشم انداز و پرسنل. در سال 2018 که واشنگتن در حذفی شکار قبل از الکس اسمیت را شکست پا پین و آلن بازی تقریبا هر ضربه محکم و ناگهانی. اما در حال حاضر واشنگتن خط دفاعی است, استعداد و عمیق است. در داخل سه صفحه را بیش از قادر به پشتیبان گیری در تیم حل و فصل و کالیب برانتلی و خارج از این تیم امکانات تعقیب جوان Montez عرق و رایان Kerrigan. این چیزی است که ریورا به معنای زمانی که قبل از این پیش نویس گفت: “تقویت نقاط قوت” یک اولویت است.

در حال حاضر واشنگتن تولیدات دفاعی خود را هویت در سراسر جبهه و عمق آن در این موقعیت می تواند کمک به جبران نسبی کمبود آن در linebacker و در ثانویه است.

3. که مراحل بالا در ثانویه ؟

ورود به اردوگاه واشنگتن دو یقین غذای خود را پشت سر تنومند جلو: قوی ایمنی Landon کالینز و کاملتر. حتی پس از آن که مشخص نیست که آیا فولر بازی خواهد کرد در داخل و یا ترکیبی از هر دو. اما بزرگتر پرسش باقی می ماند در ایمنی رایگان و دوم و سوم cornerback نقاط.

در رایگان, ایمنی, presumptive استارت شان دیویس یکی از چند بازیکن واشنگتن امضا برای یک سال قرارداد. در حالی که او دارای محدوده و سرعت برای موقعیت او نیز بازی کرده است تنها در یک بازی از دسامبر سال 2018 به دلیل آسیب دیدگی شانه.

در cornerback این likeliest استارت مخالف فولر است Fabian مورو که جایگزین جاش نورمن در فصل گذشته. فراتر از آنها وجود دارد دو گروه: نامشخص جانبازان (رونالد داربی هارون Colvin) و اثبات نشده جوانان (جیمی Moreland دنی جانسون, گرگ بود). رقابت به نظر می رسد باز برای سومین نقطه. کالینز است که در بالا در Moreland.

“جیمی قرار بود به هفت میدارد سال گذشته” ایمنی گفت: ممکن است. “که فقط از توانایی های ورزشی. … من بود. ‘وای او در حال رفتن به.’ “

4. چگونه واشنگتن پیکربندی آن linebackers?

در 4-3 وجود دارد سه linebackers: میانه یا مایک که معمولا منجر دفاع و بزرگترین و قوی ترین linebacker; ضعیف-سمت و یا خواهد شد که معمولا خطوط به دور از تنگ پایان است و وظیفه بیشتر blitzes و پوشش و قوی-طرف یا سام که معمولا خطوط تا بیش از این تنگ پایان باید توقف اجرا و بزرگتر از متوسط خواهد شد.

واشنگتن گزینه های. در مایک آن را دوباره امضا شده در سال گذشته استارت جان Bostic اما کسی که جوانتر مانند کول هولکوم — کاره تازه کار در سال گذشته دفاع — می تواند به اسلاید نقطه. هولکوم همچنین می تواند در خارج از بازی است که می تواند شان Dion, Hamilton, Kevin Pierre-Louis یا توماس دیویس 16 سال دامپزشک که می تواند کمک به دفاع ارتباطات حتی اگر او را گاه به گاه عبور از دفاع مسئولیت.

بزرگ ناشناخته است روبن فاستر که دچار ویرانگر پا آسیب آخرین اردوگاه های آموزشی. در آوریل ریورا گفت فاستر rehab “خوب نگاه” اما “ما در حال شمارش را بر کسی نشده است.”

شاید سخت ترین عضو موقعیت گروه به طبقه بندی است Ryan Anderson. چهارم-سال pro است که در 6-پا-2, 255 پوند بزرگتر از اکثر linebackers اما نه به عنوان بزرگ ترین لبه rushers. او برتری در توقف اجرا شود اما در معرض شده است در پوشش. اگر او باقی می ماند یک linebacker ترین و طبیعی مناسب خواهد بود سام.

5. می توانید واشنگتن در نهایت — در نهایت — رفع آن ارتباط مسائل ؟

شماتیک تغییرات ممکن است مشکلي اگر presnap miscommunication که گرفتار دفاع برای سال همچنان ادامه دارد. در حالی که آن را دشوار است برای تعیین کمیت در حال حاضر که آیا ارتباطی بهبود یافته — بازیکنان هنوز مشغول به کار در این زمینه با هم — دو مدافع گفته اند که دل ریو دفاع است ساده تر از Manusky است.

فقط به عنوان تشویق به بازیکنان جدید مربیان درک واشنگتن گذشته مشکلات است. آنها بوده است, جزئیات گرا در جلسات. در اوایل این بهار دل ریو تاکید کرد به خبرنگاران گفت که ارتباطات “یکی از مسائل آشکار است که زمانی که شما در نوار است.”

“من معتقدم [ارتباط] بسیار مهم است” او افزود: “و ما خواهد بود با تاکید بر آن از روز 1.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im