HO CHI MINH CITY, Vietnam — تمدید تعطیلی کارخانه های چینی با توجه به شیوع کروناویروس است ناراحت کننده زنجیره تامین به عنوان تولید کنندگان احساس خرج کردن از کمبود مواد و محدودیت های مسافرتی در کارکنان است.

در ویتنام که سهام 800 مایل مرز با چین است و خانه را به بسیاری از کسب و کار است که صادرات به ایالات متحده آمریکا شرکت می گویند فشار است که ترکیب فشار ناشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با پکن است.

با وجود ویتنام نزدیک اقتصادی و گردشگری روابط با چین هزینه انسانی از شیوع کروناویروس در این کشور نزدیک به 100 میلیون کوچک باقی می ماند با 10 تایید عفونت. اما برای شرکت های با هیات چینی و یا کسانی که متکی به مواد و تجهیزات از چین, درد واقعی است.

قیصر مبلمان یک تایوانی متعلق به سازنده است که اتحاد عمل در ویتنام از سال 2004 می افتد به هر دو از این دسته است. این شرکت که مبادرت به فروش 95 درصد از مبلمان آن به ایالات متحده بیش از 3.2 میلیون فوت مربع از امکانات تولید و حدود 5000 کارگر در Binh Duong استان به شدت صنعتی منطقه خارج Ho Chi Minh City.

[اقتصاد چین با داشتن اب و هوای جنگ تجاری است که در حال حاضر در حال تکان توسط coronavirus]

Dwayne چوب قیصر مدیر کل بازاریابی و فروش می گوید: 120 نفر از کارگران آن از سرزمین اصلی چین 50 نفر از آنها به دام افتاده در هوبئی استان, کانون شیوع. کارکنان شده بود بازدید از خانه برای سال جدید قمری تعطیلات زمانی که این ویروس شروع به گسترش به سرعت باعث مقامات چینی به جای هوبئی تحت بی سابقه ای مستند.

“آنها همه ارشد و مدیران میانی” وود گفت. “ما برنامه ریزی تولید بچه ها ما کل هزینه بخش. یک زن و شوهر از ما خرید مردم و دو مدیران ارشد ما در اثاثه یا لوازم داخلی منطقه گیر هستند بنابراین ما نیاز به حرکت همه چیز در اطراف قادر به دریافت آن مناطق به کار می کنند.”

دیگر کارکنان چینی از قیصر قادر به بازگشت به ویتنام قبل از پروازهای بین دو کشور به حالت تعلیق در آخر هفته گذشته هر چند برخی مجبور به پرواز از طریق مالزی یا کره جنوبی. در حال حاضر ویتنام است دیگر جدید اعطای ویزا به اتباع چینی و هر کسی که پس از رسیدن در این کشور است که در سرزمین اصلی چین در دو هفته گذشته چهره 14 روز در قرنطینه.

در حالی که این سفر محدودیت ایجاد کرده اند پرسنل مشکلات و چوب و گفت: مسائل گسترده تر در حال به دست آوردن شهرت.

[Virus تهدید آمریکا تامین شرکت چینی ساخته شده قطعات و مواد]

“بزرگتر تاثیر برای ما این است که چین واقعا درست نیست آغاز شده تا [پس از پایان تعطیلات] و چین است که مانند یک شریک تجاری و ما هنوز هم به شدت تکیه بر آنها برای بسیاری از ما قطعات,” او گفت:.

تولید مبلمان برای بازار ایالات متحده است که به خوبی تثبیت در ویتنام با تولید در مقیاس بزرگ به قدمت دو دهه است. اما در حالی که ویتنام اقتصاد متنوع است و به سرعت در حال رشد در سال های اخیر در محور بخشی از افزایش هزینه های نیروی کار در چین کسب و کار هنوز هم تکیه بزرگ چینی بخش صنعتی به بوسیله اسباب گردنده از اجزای ضروری. در مورد قیصر, این بدان معناست که قطعات مانند کشو راهنما و خاص پارچه یا چرم, هر چند بسیاری از چوب آن استفاده می کند آمریکایی است.

“بزرگترین اختلال coronavirus برای بسیاری از مردم در اینجا خواهد بود که چگونه آن را تحت تاثیر زنجیره تامین است. آن را در حال حاضر کشش با سال جدید قمری; مشتریان قرار می گیرد اضافی سفارشات اولیه برای جبران شکست … اما در حال حاضر ما در حال بازگشت و ما در حال تلاش برای تماس با ما فروشندگان در چین است و آنها حتی بازگشت به کار” چوب گفت.

دیگران در ویتنام می گویند آنها هنوز احساس نیروی کامل از اختلالات اما نگران است که آن را تنها یک موضوع از زمان.

یک مدیر اجرایی در شرکت کفش آمریکایی مستقر در شهر هو چی مین گفت که در حالی که کسب و کار است که با مشکلات و در عین حال مدیران نظارت بر زنجیره تامین از نزدیک.

[در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان]

“بسیاری از ورزشی علامت های تجاری در حال حاضر آغاز شده در حال حرکت در خارج از چین, اما بسیاری از ویژگی های مواد, آیا لباسهای بافتنی یا کربن صفحات چیزهایی مانند آن نیست و به طور کامل مهاجرت به خارج از چین و در عین حال گفت:” مدیر بود که مجاز به اظهار نظر علنی و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

این قطعات تا حد زیادی تولید شده در استان گوانگدونگ در خانه های صنعتی نیروگاهی از شنژن و گوانگجو منطقه است که تا کنون خودداری کرده است که اختلال قابل توجهی از شیوع بیماری است. با اینحال کفش تولید توسط کاوش های احتمالی در نظر دارد با تولید کنندگان دیگر. آن کارخانه های خارج از شهر هو چی مین را توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست برای کارگران نیز در حالی که quarantining کارکنان چینی برای 14 روز.

“شده اند وجود دارد نگرانی های ابراز شده توسط ویتنامی کارگران, برخی از, است که تداوم چیزی از نوع کلیشه ای اما ما می خواهیم این کارخانه به فوق العاده شفاف” اجرایی گفت.

کفش شرکت است به تنهایی در نظر گرفتن یک گام. وزارت کار در شهر هو چی مین دستور داده است تا 187 شرکت برای حفظ 1,069 نفر در قرنطینه برای همان مقدار از زمان.

در ضمن محدودیت های جدید در چین بیشتر می تواند استرس خطوط تولید. در اوایل این هفته مقامات در استان ژجیانگ اعلام کرد که تنها یک نفر در هر خانواده اجازه داده می شود به ترک خانه و هر دو روز برای ضرورت. این شامل سه منطقه از شهر هانگزو خانه به e-commerce غول Alibaba است.

“ما هم شنیده ام که Hangzhou گفتن است کارخانه ها نمی توانند باز تا 1 مارس که واقعا کلیدی پارچه منطقه” چوب گفت. “اگر این اتفاق پس از آن خواهیم بود تا حد زیادی تحت تاثیر قرار.”

اگر چه چین تا حد زیادی اب و هوای ترامپ تجارت جنگ بسیاری از اقتصاددانان از آن انتظار رشد سالانه به رکود به زیر 4 درصد برای سه ماهه اول به عنوان خدمات توقف مصرف کنندگان و جلوگیری از بیرون رفتن با توجه به سرایت ترس.

“این تعرفه ها باید تا به حال تاثیر زیادی بر خروج تولید از چین اما از آن شده است یک نوع مرگ تدریجی در حالی که اگر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد جایی که آنها از لحاظ جسمی قادر به بازگشت به کار, آن را واقعا نیروهای مردم به سرعت تغییر ذهن خود را تنظیم و حرکت به دور از چین در سرعت بسیار سریعتر” وود گفت.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات