برای توکیو 2020, کمیته بین المللی المپیک است که وزن عوامل بسیاری است. در حال ورزشکاران یکی از آنها ؟

شما می دانید آنچه را معکوس? با زور و اجبار این ادعا که بازی های المپیک خواهد بود و رقابت در برنامه و بدون مانع در جهان است که در کامل و مطلق بحران است. شاید در کوتاه مدت که در خدمت ژاپن که به شدت می خواهد به مرحله بازی ها به تقویت هر دو اقتصاد آن و آن روحیه. شاید آن را در خدمت NBC که سرمایه گذاری 12 میلیارد دلار به پخش 10 زمستان و تابستان بازی بین 2012 و 2032.

شما می دانید که آن را نمی کند خدمت ؟ ورزشکاران که پشت بازی های المپیک ساخته شده است اما که افکار بیش از حد اغلب مهم نیست به اندازه کافی. نه نشانی از آن در خدمت بهداشت عمومی با توجه به کروناویروس همه گیر است که نقاط جهان فلج کرد.

این ورزشکاران در وسط و هیچ ایده روشن در مورد چگونگی ادامه. همچنان سخت و regimented برنامه آموزشی طراحی شده به اوج به صورت مقدماتی است که ممکن است صورت گیرد ؟ و یا محدود کردن آموزش به امید حفاظت از خود و دیگران — اما خطر سقوط از پشت اگر در برابر همه شانس نمایش در می رود به عنوان برنامه ریزی شده ؟

“ورزشکاران در وضعیت no-win جایی که آنها در حال تلاش برای ادامه به آماده شدن برای المپیک/بازی های پارا المپیک, اما آنها پیدا کردن آن را دشوار است به انجام این کار خواهد شد و نیاز به بیشتر و بیشتر خطرات به منظور دریافت آموزش مناسب” هان شیائو یک بازیکن تنیس روی میز که به عنوان صندلی از USOPC را ورزشکاران شورای مشورتی نوشت: در یک ایمیل به پست. “آنها در نهایت خواهد شد به خطر انداختن هر دو خود و به منظور آماده سازی برای رقابت و آن را نمی خواهد بود تقصیر آنها است.”

شیائو گفت: شورا هنوز موضع رسمی در مورد اینکه آیا به بازی های المپیک باید به تعویق افتاده و یا لغو, اما آنها شنیده ام از ورزشکاران در سراسر ورزشی. در حال حاضر, او گفت: ورزشکاران در برابر لغو, که باعث می شود حس. این افراد نه تنها تصمیم گیری که آیا برای یک اجرا بعد از کار. این اجرا می شود تمام زندگی خود را. بازیکنان در NBA و یا لیگ اصلی بیس بال را یک فصل دیگر اگر یکی از این لغو شده است. یک ورزشکار در حال آماده شدن برای توکیو بازی ساختمان شده است به این نقطه برای چهار سال — و بیشتر. این ایده از لغو می کند مغز صدمه دیده و قلب قرار می گیرند.

اما شیائو گفت: بیشتر ورزشکاران به این ایده از به تعویق افتادن. در سطح بین المللی برخی از آنها خواستار آن است. آموزش خود را در حال حاضر شده است مختل شود. مانند بقیه از ما آنها نگران برای ایمنی خود را.

آنها سزاوار روشن و شفاف پیام در مورد برنامه های احتمالی باید در این بازی نمی تواند برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

“من می خواهم برای تشویق همه ورزشکاران به ادامه آماده سازی خود را برای بازی های المپیک توکیو 2020 با اعتماد به نفس کامل و بخار” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: آوریل 3.

فکر می کنم در مورد چگونه پیش که احساس می کند و چقدر تغییر کرده است از. در عین حال کمیته بین المللی المپیک نشده حمایت از آن موضع به عنوان مضحک به نظر می رسد. چگونه است که یک ورزشکار به قطار “با اعتماد به نفس کامل و بخار” در این زمان ، اسپانیا و ایتالیا به عنوان مثال به طور کامل تعطیل. سعی کنید برای پیدا کردن اعتماد به نفس بزرگ و پر بخار وجود دارد.

“ما می خواهیم به بازی های المپیک می گیرد اما با امنیت” اسپانیایی المپیک رئیس کمیته آلخاندرو بلانکو در بیانیه ای گفت به گزارش رویترز،. “ما مهم کشور در جهان و چهار ماه قبل از بازی ورزشکاران ما نمی تواند وارد در شرایط مساوی.”

است که در دشت واقع و اسپانیا تنها نیست. وجود دارد بسیاری از نگرانی های سلامت که با توجه به اینکه به مرحله یک المپیک داده شده وجود خواهد داشت بیش از 11,000 ورزشکاران و تعداد بی شماری از مقامات, طرفداران و رسانه ها و کارگران که از سراسر جهان است. اما اگر کارشناسان تشخیص آن را به اندازه کافی امن برای بیرون کشیدن آن باید انجام شود به عنوان یک رقابت عادلانه درست است ؟ که در حال حاضر به نظر می رسد غیر ممکن است.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت” هیلی Wickenheiser یک بازیکن هاکی کانادا که عضو کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون نوشت: روز شنبه در توییتر. “ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده.”

رئیس فرانسوی فدراسیون شنا یک داروساز به نام ژیل Sezionale که در حال کار بر روی coronavirus تاثیر خود را در کشور دمیده شد دور توسط IOC تن-ناشنوایی در این هفته.

“من می توانم آن را توضیح دهد” او در مصاحبه با روزنامه Le Parisien. “آنچه که نوشتن خارج از نزاکت است. این تکان دهنده است.”

حتی در استقامت خود را به کمیته بین المللی المپیک باید توان کار را از طریق جایگزین و حالات. به انجام این کار خواهد بود غیر مسئولانه است. ورزشکاران شایسته را شامل می شود که در بحث. کوتاه است که آنها باید در حداقل بود مطلع از آن است. چگونه مقامات تصمیم گیری ؟ هنگامی که مقامات تصمیم گیری ؟

“اگر چه این درست نیست به گمان این پیام است که ما در حال رفتن کامل-بخار جلوتر است حدس و گمان” شیائو نوشت در ایمیل خود. “ما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمانی که تصمیم خواهد گرفت که آیا به تعویق انداختن و چگونه IOC خواهد شد که تصمیم گیری.

“چه شرایطی نیاز به ملاقات کرد, برای مثال, برای بازی ادامه دهید ؟ این نوع از اطلاعات است که ما می خواهم به منظور اطمینان که ورزشکاران و عموم مردم خواهد بود مناسب محافظت شود.”

که دقیقا درست است. اگر در واقع کمیته بین المللی المپیک در حال هدایت شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان و سپس آنها باید به اشتراک گذاری ویژگی های که در حال رانندگی خود را در فرایند تصمیم گیری. با توجه به سازمان بهداشت جهانی ژاپن بود 873 تایید coronavirus موارد از چهارشنبه. آیا کمیته بین المللی المپیک باید اطلاعاتی که منجر به این باور است که تعداد خواهد بود مثلا صفر در ژوئیه 24? آنچه در مورد مسافران — ورزشکاران حامیان و طرفداران همه آنها — که از کشورها از جمله ایالات متحده که در آن بدترین هنوز به آمده است ؟

در مورد آمریکا: USOPC است برگزاری جلسه هیئت مدیره از طریق ویدئو کنفرانس چهار شنبه و پنج شنبه. آن است که با نزدیک شدن به المپیک برای اولین بار تحت رهبری مدیر عامل جدید سارا Hirshland. خواهد Hirshland انجام آنچه که سلف او اسکات Blackumn موفق به انجام این کار در مد دیدنی: محافظت از ورزشکاران ایمنی و رفاه بالاتر از همه چیز?

روز چهارشنبه کمیته بین المللی المپیک گفت: باخ برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با بیش از 200 ورزشکار از سراسر جهان است.

“ما را حفظ خواهد کرد اقدام در راه مسئول در منافع ورزشکاران” باخ گفت: خانه کمیته بین المللی المپیک در مصاحبه پس از آن.

آنها خواهد شد ؟ ورزشکاران قطعا بدانم.

“تصمیم گیری کمیته بین المللی المپیک در حال ساخت و راه آنها ارتباط برقرار کسانی که تصمیم گیری است که نه فقط بر مردم در چهار ماه آینده” شیائو نوشت در ایمیل خود. “این است که تأثیر آنها در حال حاضر.”

تبدیل شدن به یک المپیک است که در برخی از سطح ساخته شده است در امید و آرزو. اما در مرحله یک امن المپیک باید مبتنی بر آمار و ارقام است که به وضوح ارتباط برقرار. وجود دارد هیچ جایی برای پهلوانان. این بازی ممکن است ماه ، تصمیم به مقابله با یک تاخیر احساس می کند که اجتناب ناپذیر باید ساخته شود در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>