برای جادوگران در برابر پادشاهان یکی از قابل توجه در سه ماهه کافی نیست

ساکرامنتو — واشنگتن ویزاردز در بی نهایت راه برای سرگرم کردن بسیار خشمگین و کاملا سردرگم مخاطبان خود شده اند چیزی جز کسل کننده در این فصل است.

آنها را به ثمر رساند با فضل و سهولت در عین حال در دفاع به عنوان اگر آنها گیر در ریگ روان. آنها کاهش یافته است به گودال از دو رقمی کسری تنها به نشان دادن نشانه هایی از زندگی و به نوبه خود laughers به ناخن-biters. و گاهی اوقات مانند شنبه شب جادوگران انجام داده اند همه اینها در درون یک واحد 48 دقیقه بازی NBA.

واشنگتن در نهایت سقوط کرد 133-126 به ساکرامنتو کینگز, اما آن را نشان داد که همه ضرر و زیان هستند در یک بسیار سرگرم کننده در شب. جادوگران سوار با 27 امتیاز در حاصل کار دو و بسته بود وارد سه ماهه چهارم. آنها به ثمر رساند 46 امتیاز در سوم خود را در هر سه ماهه در این فصل است.

Bradley Beal که به پایان رسید با یک بازی-بالا 35 امتیاز نگاه غیر قابل توقف در طول این تجمع است. دیویس Bertans که به پایان رسید با شش سه-اشاره گر شات به عنوان اینکه شعله های آتش پالس از طریق بدن خود را. و به عنوان یک واحد جادوگران outplayed مخالفان خود و rankled پادشاهان مربی لوقا والتون که با عصبانیت رفت و پس از رسمی و خارج شد.

[Jacob dean:جادوگران نمی توانید اجازه دهید Bradley Beal رایت کردن حتی اگر این معنی است که او پیاده روی دور]

پیشتر هم جادوگران بودند نا امید آنهایی که غلت به 28 نقطه کسری در پایین ترین نقطه خود را در سه ماهه دوم.

پس از حاصل کار دو تیم واشنگتن شبیه تیم های مختلف. جادوگران شروع به حرکت توپ ایجاد کمک در اولین پنج سطل نیمه دوم قبل از خدمت تا سالم بخشی از threes. چهار بازیکن از جمله Bertans که تا به حال سه متصل از فراتر از سه نقطه قوس در طول سه ماهه به واشنگتن outscored ساکرامنتو 46-19.

اگر چه جادوگران گرفتار ماند و حتی در اوایل چهارم آنها نمی تواند ضبط شود. ساکرامنتو در نهایت باقی مانده در کنترل همان راه آن را باز کرده بود آن بزرگ سرب توسط هدف قرار دادن threes. کوری جوزف میخ سه گانه به گسترش منجر به 119-109 با 3:57 باقی مانده و پادشاهان برگزار شد از وجود دارد.

یوسف سه شعلهور یک روند از نیمه اول هنگامی که جادوگران به حال نادیده سه نقطه خط.

[در حالی که Bradley Beal سابقه او را در پیدا کردن هدف در جادوگران’ از دست دادن فصل]

واشنگتن فاقد شناخت از پادشاهان’ بهترین اکشن. بوگدان Bogdanovic ساخته شده سه اشاره گر از بازی پس از Beal زد دیر به مسابقه آن است. در آینده در اختیار داشتن آن توماس برایانت را به نوبه خود به تعقیب پس از Bogdanovic رفت و به او تیراندازی در حال حرکت است.

هنگامی که دوستان Hield که برنده NBA سه-نقطه-تیر اندازی, مسابقه وارد بازی او عملا تکرار خود را پیروز عملکرد از همه ستاره آخر هفته با هدف قرار دادن چهار سه-اشاره گرها در شش تلاش در باز کردن نیم.

Bogdanovic منتقل خوبی در قوس با 4:29 باقی مانده در نیم اما او 19-پا بلوز افزایش پادشاهان’ مزیت به 65-37 خود بزرگترین سرب از بازی. به طور کلی پادشاهان ساخته شده 13 بیشتر باز threes در 29 تلاش در مقایسه با واشنگتن 16-برای-38 خوانده شده را علامت.

در حالی که او راه می رفت به سمت اتاق قفل در بئب, نوجوانی Beal به نظر می رسد برای رسیدن به آن با یک فن نشسته در نزدیکی بازیکنان در تونل. در سه ماهه سوم او را کانال که انرژی نسبت به پادشاهان. اما با وجود یک خطر ناک قیامت جادوگران نمی تواند علامت گذاری باز گشت خود را با یک پیروزی است.

جزئیات بیشتر در NBA: بالا-سپاس و مشت برجستگی در به عنوان بازیکن سعی کنید به ماندن آرام در coronavirus عصر جیمز هاردن کردم این همه اشتباه در جنگ از کلمات با Giannis Antetokounmpo از طریق درد آسیب و بازتوانی Kevin Durant نمایش در می رود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im