برای sports-entertainment, کسب و کار, کروناویروس است که با توجه به تلفات

“این بی سابقه است” گفت: Neal Pilson های دیرین سر از CBS ورزشی که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور. “سپتامبر. 11 می آید نزدیک, اما من مطمئن هستم که چگونه آن را واقعا می آید. وجود دارد رفتن به باید تنظیم به پایه های اقتصادی از ورزش است.”

بخشی از دلیل آن این است که رسانههای تبدیل شده اند بخشی از بسیار به هم وابسته اکوسیستم. هزینه های که در شبکه های پرداخت تقویت لیگ که سلامت و سپس جذب بینندگان و تبلیغ که به نوبه خود تقویت شبکه های پس از آن می تواند به نوبه خود در اطراف و پرداخت حتی هزینه های بالاتر. اختلال در هر نقطه بر کل زنجیره. تنها NFL تلویزیونی ورزشی “بزرگترین” گاو پول نقد شده است بخشوده — در حال حاضر است.

“ورزش پخش حقوق این ورزش در ایالات متحده گفت:” مارک Ganis دیرین ورزشی مشاور و مشاور به تیم های متعدد. “و بسیاری از مردم نیاز به نوشیدن از آن است.”

شاید جایی است که بیشتر مشهود Ganis و دیگر کارشناسان می گویند از جنون مارس مردان و زنان بخش مسابقات بسکتبال که قرار بود برای شروع این هفته است.

CBS و ترنر هم پرداخت NCAA $785 میلیون سال به پخش مسابقات مردان خیره کننده $330,000 در هر دقیقه از بازی اکشن و نه از جمله اضافه کاری. (Turner شامل TNT TBS و TruTV.)

در حال حاضر که این مسابقات لغو شده است, شبکه دریافت نمی بازپرداخت وجه نقد ، بیشتر احتمال دارد که آنها مذاکره تمدید قرارداد بدون هیچ هزینه اضافی. اما این بدان معناست که این شبکه را ببینید وقفه در جریان نقدی پرداخت صدها میلیون دلار بدون مربوط به درآمد تبلیغات برای نشان دادن آن.

“ممکن است آنها برخورد کند بعد. اما آن را با ضربه آنها را در حال حاضر گفت:” نیل Begley, یک معاون ارشد رئیس جمهور در مودی که این هفته منتشر شد گزارش با عنوان, “ورزشی لغو و تاخیر بیش از Coronavirus ها اعتبار منفی برای شرکت های رسانه ای.”

و که درآمد تبلیغ مهم است — این را برای مسابقات مردان در صدر $1 میلیارد دلار برای اولین بار دو سال پیش. 30 ثانیه به نقطه در سال گذشته مردان را نهایی بین ویرجینیا و تگزاس Tech — تماشا به طور متوسط نزدیک به 20 میلیون بیننده — در مورد هزینه $1.5 میلیون. در حالی که برخی از این موجودی فروخته شده است (خود را به مسترد قالب رایگان و تجاری “کالا”) و نه همه آن است. CBS و ترنر نظر نیست برای این داستان.

در ضمن گپ و مدارس که درآمد حمایت می تواند در تنگه بیش از حد. برخی از 72 درصد از NCAA سالانه درآمد حاصل از CBS-ترنر معامله است.

پاتریک Rishe, مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه را در کسب و کار Olin در سنت لوئیس گفت که یکی از بزرگترین آثار خواهد بود کوچکتر مدارس که به طور معمول دریافت عمده افزایش درآمد از این مسابقات مانند دانشگاه دیتون یک مدرسه کاتولیک روم از 8,700 دانشجویان بود که به عنوان یک ردیف 1 دانه این سال است.

“شما نمی توانید پیف پیف چه این بدان معناست که برای مدارس” Rishe گفت. “شما از دست دادن, بازاریابی, ارزش, شما از دست دادن مقدار نوردهی,” او گفت: “فقط نگاه در دانشگاه دوک” با استناد به یک لایه تحصیلی مدرسه تبدیل شده است که به مراتب بیشتر شناخته شده با تشکر از اجرای آن پنج بسکتبال مردان تحت عناوین مربی مایک شیشفسکی. (واقعی پرداخت در فرم به حال در حدود 2 میلیون نفر در مسابقات برنده پرداخت شده به کنفرانس به آن تیم تعلق دارد.)

“جنون مارس مزایای بسیاری از احزاب” Rishe گفت. “پس هنگامی که این اتفاق نمی افتد آن هزینه های زیادی از احزاب است.”

همچنین از دست داد: این فرصت را برای تبلیغ به ترویج نام تجاری خود را. کشت از شرکت های آنها عبارتند از: سرمایه یکی از کک و ترنر پدر و مادر AT&T — فروش محصولات در طول مسابقات.

که از دست داده تبلیغاتی تاثیر خواهد بود احساس هیچ جایی بیشتر از NBC اگر بازی های المپیک تابستانی قربانی به بیماری همه گیر. تا کنون بازی های المپیک باقی می ماند با وجود گسترده خواستار به تعویق افتادن خود را. لغو می تواند فاجعه آمیز برای NBC.

NBC در حال حاضر آمار مصرف با به تعویق افتادن یا لغو بسیاری از آن بهار حوادث از جمله Kentucky Derby استنلی جام و باز فرانسوی.

در عین حال از آن است که در بازی های المپیک است که بسیار ضروری به ان بی سی که در مورد پرداخت 1.1 میلیارد دلار برای ایالات متحده پخش حقوق این تابستان توکیو بازی. که در بخشی به دلیل بالا بینندگان به معنی بالا آگهی های نرخ — به طور متوسط بیش از 25 میلیون نفر از مردم به تماشای شب های بسیاری را چهار سال پیش به همراه بسیاری دیگر در جریان هل دادن آگهی نرخ.

اما آن را NBC توانایی برای ترویج کردن بازی است که واقعا باعث می شود آنها را خیلی با ارزش است. این شرکت نه تنها برنامه ای برای انتشار آن در آینده را نشان می دهد وجود دارد, آن را به عنوان هر دو فصل تابستان و زمستان آن است که راه اندازی یک کسب و کار جدید کردن آن: المپیک هستند کیکآف رویداد طاووس, جدید, جریان, خدمات مدیران امید می تواند به رقابت با Netflix دیزنی پلاس و HBO حداکثر.

در یک سرمایه گذار ارائه در ماه ژانویه این شرکت اعلام کرد که آن را به طور انحصاری قابلیت باز و بسته شدن مراسم زنده بر روی پلت فرم همراه با سه روزانه بازی های المپیک را نشان می دهد. آن بینندگان تلویزیون نیز ارائه نوع از گفتوگو برای جذب مشترکین که دیگر جریان خدمات تنها در مورد خواب.

خواسته به بحث در مورد تاثیر یک NBC Sports سخنگو گفت که “ایمنی کارکنان است که همیشه اولویت اول ما است اما ما آماده ادامه full steam ahead برای بازی های المپیک توکیو در جولای 24” و با اشاره به نظرات اخیر توسط برایان رابرتز رئیس ان بی سی Comcast پدر و مادر خواستار بازی ها “فقط تجمع حاضر برای کشور ما به لذت بردن است.”

ABC/ESPN و ترنر نیز به احتمال زیاد به رنج می برند اگر NBA زمان تعلیق آن فصل می شود لغو. در حالی که بسیاری از این فصل تا به حال شده است قبل از بازی بازیکنان NBA کشف شد با آلوده coronavirus این postseason زمانی که شبکه های خود را جبران 300 میلیون دلار سالانه پرداخت. سال گذشته فینال بین رپتورز و رزمندگان را دیدم میانگین بینندگان بالای 18 میلیون برای دو بازی گذشته. داشتن کسانی که بازی های این سال را به شدت آسیب درآمد تبلیغات برای پدر و مادر شرکت دیزنی و AT&T.

“رکن اصلی برای نگه داشتن افراد درگیر در خطی تلویزیون و اخبار ورزشی” او گفت:. “این-سوان رویداد ممکن است یک مزیت برای یک, اما آن را یک تهدید جدی برای دیگری.”

NHL تعلیق آن فصل تنها چند هفته قبل از postseason بازی بود برای شروع در مارس 6 تاثیر بعید است بازیکن: به اصطلاح منطقه ای شبکه های ورزشی است که ورزش اصلی پخش وسایل نقلیه. ان بی سی می پردازد و فقط 200 میلیون دلار در هر سال برای پخش حقوق. اما رتبه بندی در بسیاری از بازارهای محلی قوی هستند و تعلیق و کشش اجرا به عنوان تیم تنه برای پلی آف و موقعیت را تحت تاثیر شرکت های با منابع وجود دارد.

که شامل سینکلر الماس گروه ورزشی که شامل نزدیک به دو دوجین ورزشی شبکه که دیزنی فروخته شده به سینکلر به دلیل تنظیم کننده اجازه نمی دهد این شرکت به نگه داشتن آنها را زمانی که دیزنی به دست آورد ، الماس دارای شبکه با حقوق چند کلید NHL شهرستانها از جمله دفاع از قهرمان جام استنلی سنت لوئیس در حال حاضر رقابت برای بالا دانه در کنفرانس غرب.

این شرکت همچنین محلی بیس بال حقوق برای فصل آینده در اکثر MLB بازار — یک فصل در حال حاضر بسیار در معرض خطر است. MLB می تواند از دست دادن ماه آن سال 2020 مبارزه با آن در اواخر مارس تا روز افتتاحیه به طور نامحدود به تعویق افتاد, با توجه به کمیسر راب مانفرد و توقف در ماه نوامبر هنگامی که آب و هوای سرد می رسد در بسیاری از بازارها است.

“الماس قرار است به دلیل وجود دارد هیچ بازی و آنها را در معرض چرا که آنها نیاز به جریان نقدی برای پرداخت بدهی های خود را,” Ganis گفت. این شرکت خریداری ورزشی منطقه ای شبکه های $10.6 میلیارد دلار است.

ضرر و زیان هایی برای شبکه های منطقه ای نیز می تواند تاثیر تیم درآمد و حقوق بازیکن از آنجا که بسیاری از باشگاه ها تکیه می کنند که پول به ماندن حلال.

روباه به سختی فرار از صدمه ندیده. شرکت ملی بخش ورزش پرداخت 500 میلیون دلار برای سال 2020 حقوق به MLB بسیاری از بازی ها از جمله سریال های روز دنیا. و حتی اگر مقدار از آن هزینه خواهد شد برای بازی که نیست بازی, درآمد تبلیغ نمی خواهد.

که درآمد می تواند قابل توجه بوده است — در سال گذشته 7 بازی از سری جهانی بین اتباع واشنگتن و هوستون آستروس بالاترين امتياز را به عدم پخش فوتبال از سال با 23 میلیون بیننده.

کارشناسان می گویند که ترکیبات این آمار که روباه از تعلیق نسکار فصل است. روباه فراهم نیست نظر برای این قطعه.

شاید بیشترین خطر از همه حال تو رفتگی در لیگ برای آنها عدم بازی به پخش یک تهدید وجودی.

“من فکر می کنم لیگ های بزرگتر مانند NBA و MLB در دراز مدت خوب خواهد شد” Rishe گفت. “اما آنچه در مورد XFL که به خوبی انجام شد و در آن رنسانس? یا ملی فوتبال زنان لیگ که تا به حال حرکت پس از جام جهانی فوتبال زنان در سال گذشته ؟ ” او گفت:.

“چه اتفاقی می افتد به آنها را بعد از این همه درآمد از دست رفته? گاهی اوقات پسر کوچک شما مجبور به نگرانی در مورد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im