برای ماراتن جامعه چه در دراز مدت نیست برای مدت طولانی اجرا می شود

شستشو از ماراتن از بهار تقویم بود که اکثر مردم فقط یک کوچک سفال در این ویروس باعث انفجار از زندگی عادی است. اما عواقب ناهمواری طریق دمدمی, grass-roots, ورزش, نشان دادن چه چیزی به عنوان کوچک به عنوان لغو یک مسابقه می تواند ویرانگر برای کسانی که خیلی در یک یا دو خرما در سال است.

“اختلال” گفت: David مونتی از راه دور در حال اجرا اطلاعات و اخبار خدمات نتایج مسابقه هفتگی “است عظیم.”

این ورزشکاران حرفه ای در مقابل بسته ممکن است از دست دادن نیمی از درآمد سالانه خود را. انبوهی از دوندگان که خط پشت نخبگان احساس می کنید دقیقا مثل چارلی براون زمانی که لوسی yanks دور فوتبال — اگر او تا به حال صرف چهار طاقت فرسا ماه تأمین انرژی نسبت به آن ضربه. و مدیران از مسابقات بودند که لغو و یا تعویق در بهترین لجستیکی کابوس و در بدترین حالت یک فاجعه مالی.

لغو بهار ماراتن و عدم اطمینان از زمانی که و یا حتی اگر آنها می شود موکول را ترک کرده اند همه آنها unmoored با هیچ جدول زمانی به زمانی که پاسخ مشخص خواهد شد.

نخبگان از دست دادن حقوق

تعداد بسیار کمی از دوندگان زندگی را در حال اجرا ماراتن و حتی کمتر را واقعا زندگی خوب در آن است.

“مردم در بالای زنجیره غذایی … آنها به طور معمول اجرای دو ماراتن در سال” مونتی گفت که استخدام ورزشکاران نخبه برای ماراتن نیویورک برای 19 سال است. “آنها به طور معمول بزرگ و سخاوتمندانه شرکت کفش قرارداد که نه تنها آنها را در پرداخت حقوق و دستمزد بلکه به آنها پاداش برای عملکرد. یک نفر مثل [جهان و دارنده رکورد] Eliud Kipchoge از دست دادن صدها هزار دلار برای یک ظاهر است که از دست رفته است.”

اما Kipchoge و تعداد نسبتا کمی مانند او خوب خواهد شد مونتی گفت. این pacesetters و مردمی یک پله یا دو پایین در رتبه بندی خواهد بود و بیشتر تحت تاثیر فرصت های از دست رفته.

ماراتن جهان دارای یک سری از رشته های شبیه به تنیس و گلف. آنها شش نژادهای بزرگ است که ارائه اعتبار و پرداخت و طرفدار دونده امید به پول نقد می توانید توکیو بوستون یا لندن در بهار. در این سال تنها توکیو رخ داده است و فقط به سختی — سازمان بوت تقریبا 35,000 nonelite دونده که وارد شده و مجاز کمتر از 200 نخبگان برای اجرای ترسناک آرام نژاد. آن را تبدیل به تنها بهار ماراتن که ارائه شده بزرگ برنده سری نقاط و بزرگ ظاهر هزینه.

با بوستون و لندن پیوستن به برلین و شیکاگو و نیویورک در سقوط پنج از شش ارز اصلی رخ خواهد داد در هفت هفته طول.

پس چرا دوندگان فقط آن را خورد و انجام دو نفر از کسانی که در پاییز ؟ چند ممکن است سعی کنید — هک نیرومند دونده فاصله مایکل Wardian از Arlington, Va., گفت که او امیدوار است برای انجام تمام پنج — اما بیشتر بدن انسان کار نمی کند که راه. مسابقه 26.2 مایل معمولا نیاز به حداقل 16 هفته آموزش سخت و تمام تلاش در مسابقه روز برگ حتی ورزشکاران بالا نیاز ماه بهبود می یابند.

به طور منظم مردمی از دست دادن یک رویا

اکثریت قریب به اتفاق marathoners اجرا به دلایل دیگر از payday در. آنها خود را تنظیم بهار مسابقه هدف ماه پیش و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب زندگی خود را به تلاش برای رسیدن به آن گاهی اوقات تنها چیزی که آنها را نگه داشته slogging از طریق دلتنگ 20-milers در ژانویه و فوریه دید از عبور از خط پایان در ماه آوریل است.

بنابراین قبل از اینکه واقعی تلفات و همه گیر شد به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده بسیاری از دوندگان’ اولین شخصی اختلال شد و خود را از دیدن ماراتن پاک شده از تقویم.

“من یک زن و شوهر از دوستان بودند که مانند” وای بر من; من ویران و دل شکسته در مورد نژادها بودن لغو’ ” گفت: آنجلا Moll اطفال چشم پزشک و کارشناسی ارشد دونده که زندگی در سن دیگو. “اما در اکثر موارد من فکر می کنم هر کس دیگری است که خیلی levelheaded در مورد آن همه است که واقعا خوب است برای دیدن.”

از همان ابتدا بسیاری از دوندگان متوجه وجود دارد به مراتب بزرگتر مسائل از یک درهم ماراتن برنامه.

“من شده است به دنبال اخبار, بنابراین من می دانستم که آن را در آینده گفت:” میشل Novotni از Fairfax, Va., یک مهندس که در حال برنامه ریزی برای اجرای اولین ماراتن بوستون در آوریل 20. او در کار از خانه به عنوان او صحبت کرد در حالی که تلاش برای کررل کودک نو پا خود را. “من تاکید نمی کند که قادر به اجرای بوستون در حال حاضر. بعدی با این حال بسیاری از هفته و ماه ممکن است سرگرم کننده است. اما من فکر می کنم زمانی که همه چیز بهتر وجود خواهد داشت یکی دیگر ماراتن بوستون و این چیزی است که من باید به نگاه به جلو به.”

Novotni در بر داشت یک پوشش نقره ای و همچنین: بوستون اعلام روز جمعه به طوری که او می دانست که او می تواند کیسه 17-miler او در حال برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته احساس گناه. همه برنامه های آموزشی مورد نیاز تنظیم شود.

“شما نمی توانید یک ماراتن طرح که در حال حاضر هشت ماه یا نه ماه طولانی” گفت: گرگ McMillan سابق طرفدار مربی که در حال حاضر نظارت قوی آنلاین مربیگری خدمات برای تمام سطوح از دونده. “بدن خود را شکستن.”

به عنوان نژادها شروع به رها کردن McMillan مواجه بهمن از سوالات خود را از صدها نفر از ناگهان بدون جهت دونده بودند که همه روت کردن با هیچ جایی برای رفتن. “بزرگترین چالش برای آنها و همچنین همه ما — درست است ؟ — چه کار کنم حالا ؟ من واقعا جا وجود دارد و به معنای واقعی کلمه هیچ مسابقه. چگونه می توانم شما در پایان این آموزش چرخه ؟ ” او گفت:.

McMillan است مشاوره خود را دونده برای قرار دادن در یک تلاش بزرگ را نمادین محل مسابقه دو ماراتون: یک زمان محاکمه یک “نژاد” در برابر دوستان (در یک فاصله اجتماعی) و یا شاید یک نسخه مجازی از هر رویداد بودند هدف قرار دادن. این یک قانع بسته, اما آن چیزی است قبل از قرار دادن آنها آموزش خود را بر روی یخ تا آن زمان به سطح شیب دار بالا برای سقوط.

زمان بد برای مسابقات

همه ماراتن برابر نیستند. این ورزش دارای چند دارا و بسیاری از have-nots.

مردم در این صنعت می گویند کوچکتر مسابقه چهره ترین عواقب وخیم چرا که آنها در بند کفش, حاشیه, حتی در بهترین زمان است.

“نود درصد از نژادها هستند که یا لغو و یا به تعویق انداختن هستند سازمان های غیر انتفاعی است که انجام بسیاری فقط برای زنده ماندن روزانه چه رسد به زمانی که شما را مجبور به انصراف از یک رویداد بزرگ گفت:” تروی Schooley مدیر عامل این شرکت است که در عمل پیتسبورگ ماراتن است که برنامه ریزی شده برای آوریل 3.

حتی برخی از شناخته شده مسابقات در حال اجرا در بودجه تنگ, گفت: غنی Harshbarger مدیر عامل شرکت از راه دور در حال اجرا انجمن تجارت در حال اجرا ایالات متحده آمریکا است. بیشتر پول صرف ماه پیش در چنین چیزهایی به عنوان شهر اجازه هزینه های کسب و کار تی شرت و مدال.

چند مسابقه در حال قادر به ارائه کامل بازپرداخت — دونده به این توافق در چشم پوشی آنها نشانه — اما بسیاری از مسابقه مدیران شده اند و خلاق در تلاش خود را برای حفظ دونده’ حسن نیت.

برخی از آنها اجازه می دهد آنها را به تسلیم به مسابقه در سال آینده و یا در حال ارائه تخفیف برای رویدادهای دیگر و یا کالا. بسیاری از مجموعه “مجازی” نسخه از نژادها که در آن رقبا می تواند اجرا از راه دور در هر کجا که هستند — در سیستم افتخار — و هنوز هم خود را دریافت تی شرت و مدال.

سعی کنید به نجات خود را در حوادث چند مسابقه مدیران امید به حرکت به به-می شود-تاریخ تعیین شده.

اما در حال حرکت در یک ماراتن است نه به عنوان ساده به عنوان ارسال ذخیره تاریخ کارت برای یک رویداد که شامل صدها یا هزاران نفر از مردم و تعطیل 26.2 مایل از جاده ها است.

ریک Nealis مدیر دریایی سپاه ماراتن و مسابقه دیگر مدیران و ناظران صنعت ترس سقوط کوچکتر نژادها می توان به فشرده کردن زمانی که برخی از سگ بزرگ از بهار عضله به در حال حاضر شلوغ بسته است.

“بدیهی است که هنگامی که شما یک مسابقه است که می تواند 40,000, 50,000 دوندگان این [کوچکتر] نژاد است که در پاییز می خواهید برای دیدن برخی از مشتریان خود را از رفتن به جایی دیگر” گفت: Nealis که ماراتن است که معمولا یکی از بزرگترین سقوط نژادها. “برخی از نژادها در حال رفتن به دیدن یک رکود در شماره زیرا آنها به تغییر کل در حال اجرا جدول زمانی است.”

اضافه کردن به ناشناخته است که هیچ تضمینی وجود ندارد از فصل پاییز ،

“من نمی دانم آنچه در این صنعت به نظر می رسد در یک سال و به خصوص با کوچکتر مسابقه” Schooley گفت. “من امیدوارم که ما می بینیم همه گروه با هم از طریق این مسابقات برود. خواهد بود که رویای من سناریو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>