برای سنت جان تیم بیس بال های مورد نیاز برای بازی با مربی خصوصی تیم باعث آشفتگی

اما برخی از والدین بر این باورند با وجود مشکلات پنهان شده در پشت این موفقیت و در ماه دسامبر یک وکیل به نمایندگی از سه خانواده با ارسال نامه ای به دولت بیان کرد که گیبس لغو کرده بود پسر خود را’ موقعیت در تیم بیس بال در سنت جان و آنها را مجبور به انتقال پس از آنها نمی خواهد پرداخت هزینه برای بازی در خصوصی خود را offseason سفر تیم. در این نامه ادعا شده که گیبس و سنت جان در حال اجرا شد “پرداخت-برای-بازی” سیستم که تحت درمان با بازیکنان و پدر و مادر خود را ناعادلانه.

سنت جانز دولت بررسی ادعا و پاک گیبس از همه تخلف با توجه به مدرسه سخنگوی کتی هاو بیگلی. گیبس در حالی که تصدیق آن دسته از بازیکنان سمت چپ بعد از شکست برای دیدار با نیاز خود را از بازی خود برای offseason برنامه گفت: او نمی سود از تیم بیس بال — هر چند نه مدرسه و نه گیبس ارائه اسناد مالی برای حمایت از این ادعا.

شش-صفحه نامه از واشنگتن حقوقی KMA Zuckert ارسال در پاسخ به اصرار که حداقل یکی از انتقال بازیکنان کامل پرداخت سال شهریه تأکید طولانی آشفتگی تحمل توسط یکی از کشور های برتر دبیرستان بیس بال تیم در طول 10 ماه گذشته. آن را شامل خروج از پنج تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکنان هر یک از آنها متعهد به یک بخش من دانشگاه, برنامه, برای, بیس بال از فهرستی از تقریبا 25. این بهار را فصل به تعویق افتاد به دلیل رمان شیوع کروناویروس.

ایمیل ها و دیگر اسناد و مدارک ارائه شده به واشنگتن پست نشان می دهد اختلاف میان مدرسه را اداره گیبس و چند پدر و مادر بیش از نیاز — است که به عنوان غیر معمول در جهان از نخبگان سفر بیس بال — که سنت جان بازیکنان در بازی گیبس خصوصی سفر برنامه که برای او به عنوان یک مدیر. برخی از خانواده ها گفت: گیبس offseason برنامه می تواند هزینه بیش از 12000 دلار در مجموع هزینه های هر تابستان و پاییز.

“در حالی که این پدر و مادر مجبور به نقل مکان خانواده خود و پیدا کردن مدارس بیشترین تاثیر بوده است و در پسران گفت:” KMA Zuckert وکیل اندرو Yingling که به نمایندگی از سه خانواده از بازیکنان که منتقل شده است. “آنها مجبور به ترک دوستان خود هم تیمی ها و همکلاسی ها و انتقال از سنت جان بدون هیچ دلیل دیگر از آنها را پرداخت نمی کند و بازی برای مربی علامت گیبس offseason خصوصی سفر تیم است.”

گیبس به نام این اتهامات شامل حرف “false” ایستاده بود و با او شرط که او در مدرسه با بازیکنان شرکت در offseason برنامه.

“من که قرار بود به خم شدن قوانین برای تعداد کمی از مردم که تصمیم گرفت که این یک جداجدا سفارش داده شده در منو و از آنجا که جهان ما در زندگی می کنند که آنچه آنها می خواستند” او در مصاحبه ای گفت:. “مسئولیت من بود به 40 خانواده بودند که پس از انتظارات از این برنامه است.”

‘یک موقعیت دشوار’

موضوع محوری در این نامه که فرستاده شد به مدرسه قبل از هر چیز به اطمینان حاصل شود که سه تا از انتقال دانش آموزان نمی خواهد که به پرداخت تمامیت سال تحصیلی کمک درسی (تقریبا 20 ، 000 دلار در سال) است که همزیستی بین گیبس سنت جان و تیم خود را offseason تیم است.

St. John's Coach Mark Gibbs was All-Met Coach of the Year in 2016. (Photo by Jonathan Newton / The Washington Post)
سنت جان مربی علامت گیبس بود-ملاقات مربی سال در سال 2016. (Jonathan نیوتن / واشنگتن پست )

گیبس شرکت در عمل به سود شرکت به نام الماس مهارت های بیس بال, LLC و آگهی های برنامه دیگری به نام d. C. دانشجویان با توجه به مدرسه. تمایز بین این دو است در قلب مدرسه در پاسخ به این ادعا علاوه بر اینکه یک منبع از سردرگمی برای پدر و مادر درگیر است.

سنت جان در پاسخ به سوالات این مقاله به نام الماس مهارت “به سود بیس کمپ” است که در آن سنت جان بازیکنان اغلب شرکت کنند اما لازم نیست که برای انجام این کار است. مدرسه شناسایی d. C. دانشجویان به عنوان یک سفر تیم بیس بال است که هر سنت جان بازیکن مورد نیاز است برای بازی در offseason است و “صفر-سود” نهاد.

فعالیت هزینه بازیکنان پرداخت برای بازی در سی دانشجویان اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان $2,400 سالانه با توجه به مدرسه و رفتن به سمت مربیگری لیگ هزینه ها و تجهیزات. اما چند پدر و مادر گفته اند که هزینه های آن می تواند اجرا شود بسیار بالاتر از طریق هزینه های اضافی است که شامل scrimmages یک زمستان اردوگاه جلسات آموزشی و رخصتی بهار سفر.

تفاوت بین الماس و مهارت های سی دانشجوی بیشتر مبهم توسط این واقعیت است که گیبس تیم با الماس مهارت نه سی دانشجوی زمانی که آنها بازی در نمایش وقایع در طول تابستان است. با توجه به این مدرسه است زیرا برای سود کمپ نام شرکت حمل بهتر به رسمیت شناختن نام تجاری با مربیان کالج. در بروشور تبلیغاتی برای سنت جان تیم سال گذشته الماس مهارت های نام — نه d. C. دانشجویان — مورد استفاده قرار گرفت به مشتری جلب کردن گیبس offseason برنامه.

چند پدر و مادر می گویند هر دو سفر اجزای برنامه, d. C. دانشجویان و الماس مهارت ها نیاز به باقی می ماند در سنت جان تیم. گیبس گفت که الماس مهارت های اردوگاه ها مورد نیاز نیست.

در ماه مه گذشته زمانی که پدر یکی از با استعداد ترین بازیکنان جوان, جیمز Triantos گفت: او می خواست پسر خود را به سه تعطیلات آخر هفته خاموش در تابستان گذشته مربی تیم پاسخ داد:

“قبل از [شما تصمیم] برای آمدن به SJC من بسیار خاص در مورد آنچه تعهد خواهد بود. این است نه یک “انتخاب کنید و را انتخاب کنید’ نوع وضعیت” گیبس نوشت: در 28 مه ایمیل به جیم Triantos. “این SJC بیس بال برنامه و DC بدون برنامه (که شامل تابستان بازیکن توسعه و الماس مهارت) همه با هم مرتبط.”

پس از جیم Triantos تا به حال جیمز است که متعهد به بازی بیس بال در دانشگاه کارولینای شمالی شرکت نمی کنند در گیبس offseason برنامه سفر او موفق به دریافت یک ایمیل در اوت از مدرسه سابق و مدیر ورزشی Brian Griffin.

“ما به یک نقطه که در آن جیمز’ ادامه مشارکت است که به سادگی یک گزینه” گریفین نوشت: در بخشی.

گریفین نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“آن را به سمت چپ خانواده ما در یک موقعیت دشوار” جیم Triantos در مصاحبه ای گفت:. “خیلی دیر شده بود برای انتقال اما ما می دانستیم که ما را مجبور به انتقال به منظور اجازه دهید ما پسر بازی بیس بال در این سال است. این یک افتضاح درس به تلاش برای توضیح به یک گروه از بچه ها که گاهی اوقات بزرگسالان عمل نمی در بهترین مورد علاقه خود را.”

یکی دیگر از پدر و مادر اندی Feffer ایمیل فرستاده شده گیبس که پسرش را برای بازی با یکی دیگر از تیم های سفر در طول پاییز. گیبس پاسخ داد که جیک Feffer که متعهد به فلوریدای جنوبی دیگر نمی خواهد بود قادر به بازی با سی بدون تیم است و گیبس خواهد “دریافت قفل خود را تمیز کردن” در مدرسه با توجه به یک Aug. 19 ایمیل به دست آمده توسط پست.

سه تن دیگر از بازیکنان ذکر شده در نامه نیک Frazier ویرجینیا مشترک المنافع مرتکب; جک اوکانر یک دانشگاه ویرجینیا متعهد و جیمز وود می سی سی پی امور خارجه متعهد. Triantos است پس از انتقال مدارس به مدیسون, چوب منتقل IMG آکادمی در فلوریدا و Feffer, Frazier و اوکانر انتقال به اسقف o’connell.

St. John's Cadets players huddle before a game. (Photo by Terrance Williams for The Washington Post)
سنت جان دانشجویان بازیکنان اجتماع افراد یک تیم قبل از یک بازی است. (Terrance ویلیامز برای واشنگتن پست)

شرکت بازی

حوادث یک یادآوری از سال تعهد که گیبس و سنت جان دولت تقاضا از هر یک از بازیکنان و خانواده خود را قبل از آنها ثبت نام در مدرسه و پیوستن به تیم بیس بال است که ریشه های عمیق در گیبس ، علامت گذاری به عنوان پدر اد گیبس یک سال 1967 فارغ التحصیل از این مدرسه شد و تیم بیس بال مربی در سال 1993.

در سال 2007 اد گیبس شدت پایین به عنوان مربی — مدرسه زمینه است و پس از نام او و نام پسر خود را جانشین او. علامت گیبس شده است سر مربی پس با پدر و برادر کوین گیبز خدمت به عنوان دستیاران. ظهور خود را به شهرت همزمان با مدرسه در توسعه عضلانی بخش دو و میدانی دریافت کرده است که افزایش قابل توجهی در سال 2015 زمانی که Under Armour موسس و سنت جان آلوم کوین تخته اهدا $16 میلیون. در شش سال گذشته St. john’s موفق به کسب 23 لیگ و مسابقات قهرمانی شهرستان, با توجه به وب سایت.

حدود یک دهه پیش, علامت گیبس گفت که او ساخته شده آن را اجباری برای بازیکنان خود را برای شرکت در لیگ تابستانی و ویترین تیم است. تابستان سفر بیس بال مدار در نظر گرفته شده است مهم تر به چشم انداز خود را از دبیرستان تیم به دلیل به نمایش گذاشتن حوادث ارائه فرصت برای بازیکنان به مربیان کالج دیده می شود و نرم افزار پیشاهنگی.

تابستان نیز به مربیان فرصت را به پول داشتند. الماس مهارت های بیس بال, LLC که گیبس co-صاحب با برادرش کوین و جورج تاون دبستان مربی بیس بال کریس رودریگز میزبان پنج اردوگاه در هر سال به صورت متوسط و بالا مدرسه بازیکنان که جذب رو به بالا از 100 ورزشکار در هر گیبس گفت. این اردوگاه هزینه تا آنجا که $425 هر بازیکن. رودریگز نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“به عنوان بخشی از فلسفه ما مشارکت در تابستان و پاییز بیس بال و همچنین offseason تمرینات مورد نیاز است” بیگلی این نماینده در بیانیه ای گفت: روشن است که در حالی که بازیکنان نیاز به بازی برای سی دانشجوی برنامه تابستان, آنها ملزم به حضور در الماس مهارت های بیس بال اردوگاه. “ما” پرداخت-به-بازی بازی های طرح.’ ما یک شرکت-به-بازی بازی های فلسفه است. این انجام شد به منظور حمایت از بازیکن و توسعه و نظارت بر میزان نوبت ما تنگ شد پرتاب و نظارت بر مقدار در خفاش موضع ما بازیکنان بودند. ما اعتقاد بر این است که نگه داشتن بازیکنان ما با هم خواهد تولید فرهنگ خانواده برادری و یک تیم قوی تر. این ثابت کرده است درست باشد.”

واشنگتن پست به دست آمده و یک کپی از انتقال چشم پوشی از دو نفر از دانش آموزان. کارا و کوین اوکانر پدر و مادر دوم پارچ جک اوکانر اظهار داشت: در برنامه چشم پوشی خود با واشنگتن کاتولیک کنفرانس ورزشی در ماه اوت خود را که پسر بود دیگر اجازه بازی در تیم مدرسه به خاطر او بازی نمی کند برای گیبس offseason سفر تیم.

O’Connors که کاهش یافته است به نظر این مقاله نیز در این کنفرانس گفت در پوشی است که سنت جان بیس ارائه شده بود مشکلات مالی برای خانواده خود را.

“هزینه شرکت در سنت جان بیس بال و همه از آن خارج از فصل مورد نیاز است محافظه کارانه بیش از 12000 دلار در سال است (از جمله سفر هزینه های مربوط)” آنها نوشت: در چشم پوشی. “چه چیزی بیشتر تحت مربی گیبس قوانین بازیکنان و خانواده های آنها مجبور به متحمل شدن این هزینه ها آیا یا نه آنها می خواهند فرزندان خود را به بازی خود را برای خصوصی سفر تیم و یا شرکت در سایر های مختلف خارج از فصل تمرینات است.”

(Photo by Terrance Williams for The Washington Post)
(Terrance ویلیامز برای واشنگتن پست)

“هرگز در مورد پول’

نامه به مدرسه فرستاده همچنین آمده است که گیبس دریافت یک “غیر مجاز سود خصوصی” به استفاده از سنت جان امکانات برای offseason آموزش بدون جبران مدرسه و جای پای خود را به عنوان مدرسه مربی بیس بال و موقعیت علمی از مدیر توسعه داد و او را خودی استفاده برای استخراج سود مالی “از طریق دستکاری SJC را معاف وضعیت.”

گیبس را پرداخت نمی کند برای استفاده از امکانات آن در offseason و گفت: در حالی که او بیش از 55 بازیکنان پرداخت رو به بالا از $2,400 یک سال در پایه هزینه های او را دریافت نمی هر گونه غرامت برای سی کادتها.

“این هرگز در مورد پول” گفت: گیبس که اضافه شده است که هدف از سفر تیم به “توسعه بازیکنان است.” سنت جان کاهش یافته است به ارائه این پست با اطلاعات مالی برای گیبس خصوصی در offseason برنامه.

چند از مربیان مشابه به اندازه offseason تیم در این منطقه ارائه شده در این پست با اطلاعات مالی از برنامه های خود را در خواست نامش فاش نشود. آنها گفتند که بازیکن هزینه ها به سمت امکانات و مربیان’ حقوق و مسابقات هزینه و آنها تخمین زده است که مربیان که در یک برنامه کامل را می توانید در حدود $8,000 سالانه است.

هزینه های که بازیکنان پرداخت سی دانشجوی نیست بر خلاف کسانی که در بالا دیگر سفر تابستانی بیس بال برنامه ها و در عین حال بسیاری از کسانی که در تیم های پرداخت سربار و امکانات.

و این تیم بر خلاف گیبس را نمی, چین با هر یک مدرسه و یا نیاز به بازیکنان از یک مدرسه به بازی.

چند پدر و مادر از بازیکنان منتقل شده اند که از سنت جان کمتر در رابطه با اینکه آیا گیبس سود خود را از offseason برنامه و بیشتر نگران آن است که او حکم می کند که در آن پدر و مادر باید صرف پول خود را در طول تابستان و پاییز به نگه داشتن فرزند خود را نقطه در تیم مدرسه.

چند WCAC مدارس محافظت در برابر تضاد منافع بین تیم های مدرسه و offseason برنامه های. Gonzaga, کالج بالا را در دانشجویان ورزشکار و مربیان کتاب آمده است: “باید آن را به صراحت اعلام شده توسط هر مربی در نوشتن است که مشارکت در هزینه بر اساس فصل تمرینات اختیاری است و نمی خواهد به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر قرار یک ورزشکار توانایی ایجاد تیم و یا بازی خود را در زمان.” اسقف در مک نامارا مربیان مجاز به تنها کسری از مدرسه خود را بازیکنان در هر offseason تیم است.

گیبس را حفظ کرده است پشتیبانی پایدار از مدرسه و اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر و بازیکنان. پس از یادگیری است که پست گزارش این مقاله گیبس برادر کوین گیبز ارسال یک ایمیل به زمان سابق و پدر و مادر و بازیکنان از برنامه ها و خواسته آنها را به در نظر گرفتن امضای طومار در حمایت از. یک زمان پدر و مادر در این تیم ارائه شده است که دادخواست به پست که شامل: “به عنوان پدر و مادر ما آرزو به دولت به صراحت که ما ساخته شده بودند به طور کامل آگاه از انتظارات قبل از ما پیوست برنامه است.” این طومار ذکر شده اسامی بیش از 100 حامیان.

از پنج بازیکن که منتقل سه اعطا شد WCAC چشم پوشی برای رقابت در این فصل برای اسقف o’connell. یکی از آن چشم پوشی رفت و به نیک Frazier, که, مادر, Joann Frazier گفت: او پسر را تحمل عواقب مشابه به عنوان دیگر بازیکنان برای بازی نیست برای گیبس offseason تیم در پاییز گذشته.

“او عاشق سنت جان. او عاشق هم تیمی های خود” Joann Frazier گفت. “بیشتر از زمان که می گذرد و من بیشتر فکر می کنم در مورد آن من نمی توانم باور کنم که او مجبور به ترک مدرسه که او دوست داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im