ماتسویاما, ژاپن. — یخ دریا است که به طور معمول کتهای ژاپن شمالی خط ساحلی در زمستان آنطرف به عنوان اقیانوس در اطراف در اینجا گرم به طور چشمگیری. برای مهر و موم است که این دریا خانه خود را که اثبات می تواند یک برکت و رحمت مخلوط.

لا Pérouse (یا سویا) تنگه 26 مایل گسترده ای از آب بدن تقسیم ژاپن در شمال جزیره هوکایدو و روسیه شبه جزیره ساخالین است دیگر احاطه طول زمستان و خال خال مهر و موم در حال ریختن از طریق تنگه از خود سنتی زیستگاه در دریای Okhotsk برای دسترسی به غنی ماهیگیری زمینه از دریای ژاپن همراه هوکایدو را در ساحل غربی.

آنها جشن در ماهی و هشت پا در شبکه قرار داده شده در امتداد ساحل توسط ماهیگیران ژاپنی قبل از بازگشت از شمال به دریا از Okhotsk را به هنگام تولد در دریا, یخ در ماه مارس است.

“ماهیگیران با استفاده از ثابت شبکه و این بدان معناست که این منطقه تبدیل به یک, مناسب, مناسب, تغذیه, جایی برای مهر و موم” گفت: ماری کوبایاشی یک استاد در دانشگاه توکیو از کشاورزی است. “هنگامی که برخی از پیدا کردن در مورد آن دیگران را دنبال کنید. امروز مهر و موم دیده می شود در خیل در منطقه ای که آنها در بر داشت قبل از ورود زود هنگام و ماندن دیر است.”

مهر شل در یک استخر در مهر و موم زمین در ماتسویاما, ژاپن.

مهر و موم در یک استخر. این پناهگاه در ژاپن استفاده می شود برای آزادی سالم مهر و موم بازگشت به وحشی اما رشد نگران توانایی خود را برای زنده ماندن وجود دارد پس از صرف بیشتر از زندگی خود را در اسارت.

مهر و موم زمین در ماتسویاما, ژاپن, کوچک به مهر انتشار برنامه از احترام به ماهیگیر که عصبانی هستند در آسیب حیوانات در حال ایجاد شبکه خود را. به دلیل ذوب شدن دریای یخ, خال مهر و موم در حال ریختن از طریق لا Pérouse تنگه از خود سنتی زیستگاه برای رسیدن به غنی دلایل ماهیگیری در دریای ژاپن.

بالا: یک مهر و موم شل در یک استخر در مهر و موم زمین در ماتسویاما, ژاپن. پایین سمت چپ: یک مهر و موم در یک استخر. این پناهگاه در ژاپن استفاده می شود برای آزادی سالم مهر و موم بازگشت به وحشی اما رشد نگران توانایی خود را برای زنده ماندن وجود دارد پس از صرف بیشتر از زندگی خود را در اسارت. پایین سمت راست: مهر و موم زمین در ماتسویاما, ژاپن, کوچک به مهر انتشار برنامه از احترام به ماهیگیر که عصبانی هستند در آسیب حیوانات در حال ایجاد شبکه خود را. به دلیل ذوب شدن دریای یخ, خال مهر و موم در حال ریختن از طریق لا Pérouse تنگه از خود سنتی زیستگاه برای رسیدن به غنی دلایل ماهیگیری در دریای ژاپن.

که در حال حاضر در آوردن آنها به جنگ با انسان ها باعث میلیون ها دلار در سال ضرر و زیان به ماهیگیران از طریق کاهش جلب و باعث هوکایدو دولت به گام تا مهر حذف به کاهش تعداد.

جمعیت خال خال مهر و موم در Sea of Okhotsk شروع به بهبود می یابند و با کاهش در مهر شکار از دهه 1970 با روسیه تجاری عملیات شکار در نهایت سقوط در سال 1994 پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی و خروج از یارانه ها.

اما عقب دریا یخ می تواند معکوس این روند کارشناسان هشدار می دهند.

خال خال مهر و موم نیاز به یخ به به تولد صرف دو یا سه هفته در آن از اواسط ماه مارس به دنبال پس از خود نوزاد نوزادان. کیفیت ضعیف یا ناکافی دریا یخ می تواند به کاهش میزان زنده ماندن.


مهر در ممبتسو مرکز. یخ دریا در این منطقه در حال ذوب شدن. خال خال مهر و موم در طبیعت نیاز به یخ به به تولد صرف دو یا سه هفته در آن از اواسط ماه مارس به دنبال پس از خود نوزاد نوزادان. کیفیت ضعیف یا ناکافی دریا یخ می تواند به کاهش میزان زنده ماندن. (Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

اما غیر مستقیم مفاهیم اقیانوس گرم شدن سریع می تواند حتی جدی تر با توجه به نقش بسیار مهم دریای یخ در تغذیه غنی آبهای دریای Okhotsk کارشناسان می گویند.

در بهار به عنوان یخ ذوب می شود و نور آفتاب بازدید آب دریا شکوفه با گیاهان شناور لنگر از زندگی دریایی و پایه اقیانوس شبکه مواد غذایی. این دریاها تغذیه نه تنها مهر و موم و شیر دریایی اما نهنگ ها و دلفین, گوش ماهی و خرچنگ و صدها گونه ماهی در حالی که سواحل آن خانه را به بسیاری از مهاجر و پرندگان دریایی است.

“کمتر یخ دریا به معنی ورود به کمتر یخ جلبک ها به ارمغان آورد با آن” کوبایاشی گفت. “ممکن است ما در یک دوره انتقالی در حال حاضر که در آن مهر و موم جمعیت می تواند رشد کند هموار. اما اگر گرمایش جهانی همچنان به شدت در بلند مدت من فکر می کنم آنها را به صورت چیزی از یک بحران است.”


مهر شنا در یک استخر. در وحشی, خال مهر و موم زنده در floes یخ و در نزدیکی آبهای اقیانوس آرام شمالی منطقه از کانادا و آلاسکا به روسیه, ژاپن, کره و چین با جمعیت جهانی در صدها هزار نفر. خجالتی از انسان بزرگسالان به طور معمول حدود 60 اینچ طولانی وزن بین 180 و 240 پوند و می توانید شیرجه رفتن به 1000 فوت در جستجوی غذا است. (Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

خال خال مهر و موم زنده در floes یخ و در نزدیکی آبهای اقیانوس آرام شمالی منطقه از کانادا و آلاسکا به روسیه, ژاپن, کره و چین با جمعیت جهانی در صدها هزار نفر. خجالتی از انسان بزرگسالان به طور معمول حدود 60 اینچ طولانی وزن بین 180 و 240 پوند و می توانید شیرجه رفتن به 1000 فوت در جستجوی غذا است.

در شهر ماتسویاما در هوکایدو شمال شرقی نکته مهر و موم زمین است که ژاپن تنها پناهگاه برای پستانداران دریایی.

آن را فراهم می کند یک پناهگاه برای 22 خال خال مهر و موم و چهار حلقه دار مهر, بودند که به طور کلی نجات به عنوان نوزادان و عمدتا در حال حاضر بین 20 و 35 سال سن.

“به طور معمول, مردم محلی سراسر مهر و موم زخمی در ساحل, در ساحل دریای Okhotsk و آنها با ما تماس بگیرید” گفت: Masako اوکازاکی که مسئول مهر و موم رفاه در پناه کار کرده است و در آنجا به مدت هشت سال. “بسیاری از آنها نوزادان که بیش از حد ضعیف برای زنده ماندن خود را.”

این پناهگاه در ابتدا باز در سال 1987 با موقت در یک خانه خصوصی در پناه چهار رشته مهر و موم قبل از حرکت به بزرگتر محل سال بعد و در نهایت به Mombestu خط ساحلی در سال 1999. که قبلا شناخته شده به عنوان Okhotsk Tokkari مرکز پس از بومی Ainu کلمه به صورت مهر و موم آن را به اتهام گردشگران فقط $1.80 را وارد کنید.


مهر زمین کارکنان با اقامت. “به طور معمول, مردم محلی سراسر مهر و موم زخمی در ساحل, در ساحل دریای Okhotsk و آنها با ما تماس بگیرید” گفت: Masako اوکازاکی که مسئول مهر و موم رفاه در پناه کار کرده است و در آنجا به مدت هشت سال. “بسیاری از آنها نوزادان که بیش از حد ضعیف برای زنده ماندن خود را.” (Salwan ژرژ/واشنگتن پست)

اما در سال های اخیر تعداد مهر و موم بودن نجات, کاهش یافته است, اوکازاکی گفت.

“این می تواند باشد که با کمتر یخ دریا کمتر از مهر و موم در حال آمدن به اینجا و یا وجود دارد, ممکن است, مهر و موم که بیش از حد ضعیف برای رسیدن به ساحل با دریا یخ عقب دریایی,” او گفت:. “من آنها را دیده اما من فکر می کنم وجود دارد برخی از ضعیف مهر و موم که در آب می میرند و یا بر روی یک قطعه شکننده دریا یخ قبل از رسیدن به ساحل.”

در گذشته این مرکز استفاده می شود برای آزادی سالم مهر و موم بازگشت به وحشی, اوکازاکی گفت: اما در مورد توانایی خود را برای زنده ماندن وجود دارد پس از صرف بیشتر از زندگی خود را در اسارت. مهر و موم زمین نیز مقیاس به عقب خود را انتشار برنامه از احترام به ماهیگیر که عصبانی هستند در آسیب های مهر و موم در حال ایجاد شبکه خود را.

“مهر آمد به ما پس از کسی تماس برای کمک. هنگامی که ما آنها را نمی توانیم فقط اجازه دهید آنها را به” او گفت:. “در همان زمان آن دشوار شده است به آنها بازگشت به دریا با توجه به این وضعیت است.”

–>

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im