برای یک خانواده در مرکز coronavirus: بحران مرگ استرس و مبارزه برای تخت بیمارستان

ایسنا

یک مشتری در مغازه ها برای سبزیجات در یک سوپر مارکت در ووهان در مرکز چین از شیوع کروناویروس در فوریه. 14.

پکن — قرن بیست و یکم زندگی می کشد چین تنها فرزند ساندویچ نسل در دو جهت در بهترین زمان. اما این بهترین زمان است.

را مورد زو وی 38 سال مدیر بازاریابی برای یک شرکت املاک و مستغلات در ووهان شهرستان در مرکز شیوع کروناویروس که دارای تابش در سراسر چین و ریخته به کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

این روز زو است که نه فقط تلاش برای دختر و همسر و مادر و کارمند. او همچنین در تلاش برای مراقبت از پیری پدر و مادر هر دو از آنها آلوده شده اند پنومونی-مانند ویروس در حالی که امید به او قرار داده و 9 سال در معرض خطر در این فرآیند است.

و همه در حالی که زندگی در یک شهر است که تحت نزدیکی-کل مستند.

“من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما من بهترین من سعی خواهد کرد به نگه داشتن خودم تغذیه و قوی بمانید” زو گفت: پس از گرفتن بیمار 65 ساله و پدر به یک بیمارستان در ووهان. او تا به حال به معنای واقعی کلمه مبارزه راه خود را از طریق جمعیت کثیری در هوبئی استانی مردم را در بیمارستان — “من به آن افتخار می کنم” — به nab یک تخت خالی یک بیمار که به تازگی درگذشت.

[آخرین به روز رسانی در coronavirus شیوع]

او می خواهم به خانه بازگشت را به یک حمام در مواد ضد عفونی کننده و خوردن یک شام کراکر و کنسرو گوشت.

“من امیدوارم که من می تواند در نهایت یک خواب خوب شبانه امشب. شاید بعد از گریه خوب,” او گفت واشنگتن پست از طریق تلفن از ووهان.

گتی ایماژ

ساکن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود خالی کسب و کار و خیابان در فوریه. 13 در ووهان چین.

اما زو نمی خواهد به استراحت ، او در بر داشت از این هفته — هفته که دختر او شروع آموزش آنلاین با توجه به اینکه تمام مدارس در چین تعطیل هستند — که مادر او مبتلا به این ویروس بیش از حد.

داستان زو و خانواده او است و نه یکی از استثنایی. این داستان یکی ووهان خانواده و همچنین داستان از ده ها هزار نفر از خانواده های چینی که در حال تلاش برای محافظت از سلامت خود و سلامت عقل خود را در یک لحظه احساس می کند که آخرالزمانی.

تقریبا 55,000 مردم در هوبئی استان که ووهان است پایتخت آلوده شده با این ویروس و 1,457 نفر فوت کرده اند که از روز شنبه.

[نظر: زندگی در یک قرنطینه کشتی کروز است مانند “روز موش خرمای کوهی امریکا’]

زو خانواده مرحله نهایی مسابقات با کروناویروس آغاز شد کاملا عادی راه است.

پدر او که متعلق به یک کسب و کار کوچک تا زمانی که او بازنشسته را ندارد معمول سفر به Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان به خرید ماهی تازه و میگو را برای خانواده خود در جشن سال نو قمری را در آستانه سقوط کرد که در Jan. 24 این سال است.

زو وی در حال برنامه ریزی برای رفتن به اروپا در طول تعطیلات. بنابراین پدر و مادر او بودند و برنامه ریزی بیشتر از متوسط شام که نیست حکم مراجعه به بازار بزرگ که در آن coronavirus به احتمال زیاد برای اولین بار شروع به پریدن کرد از حیوانات برای مردم کار وجود دارد.

“این هنوز هم به من bewilders چگونه پدر من رو آلوده” زو گفت: حدس زدن آن شده اند باید در سوپرمارکت های محلی.

گتی ایماژ

از خدمات اتوبوس های پارک شده در ووهان که در آن پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی و خدمات بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه است.

به جای جشن زو وی و همسر و دخترش رفت و او را به خانه پدر و مادر برای کوچک هم با آنها و مادر بزرگ او در ژانویه. 23. ووهان رفته بود به مستند که صبح و خلق و خوی بود و غم انگیز.

[در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان]

بعد زو لغو تعطیلات اروپا. آن شب او 94 ساله مادر بزرگ شروع به سرفه و ایجاد یک تب. در یک الگوی است که در حال حاضر تبدیل به همه بیش از حد آشنا, آنها نمی توانستم او coronavirus تشخیص و در نتیجه نمی تواند او را به یک بیمارستان است.

او در خانه شش روز بعد. کارکنان از محلی کوره های جسد سوزی آمد را انتخاب کنید تا بدن و منع هر کسی از خانواده از همراه خود را.

“مادر بزرگ من دوست داشتن مردم در اطراف” زو گفت. “اما وجود دارد هیچ یک از اعضای خانواده در کنار او برای خداحافظی به او. ما حتی قادر به خاکستر.”

وجود زمان کمی برای عزادار اما دو روز بعد زو پدر که تا به حال مزمن و آمفیزم شروع به نشان دادن علائم است.

سپس شروع به تلاش برای به دست آوردن او را تشخیص داده و بستری در بیمارستان. بدون بستری و درمان او را مرگ در چند روز دکتر گفت:.

[Virus طول می کشد تلفات در چین بهورزان]

“مادر من پشت سر هم به اشک و سقوط را به زانو در او به التماس پزشکان برای کمک به. اما آنها نمی تواند چیزی در مورد آن انجام,” او گفت:.

به سادگی وجود دارد هیچ فضایی در هر نقطه.

“من هرگز احساس بسیار نا امید کننده” زو گفت. او پر تعداد بی شماری از برنامه های کاربردی و ارسالی خطوط تماس ویژه و با استفاده از هر اتصال او بود. او پست شده در رسانه های اجتماعی. او برای پرداخت ایمونوگلوبولین و ماسک و تعجب اگر او باید خرید یک ضد ابولا مواد مخدر است که مردم در مورد صحبت شد. پدر او ضعیف تر شدن روز به روز. او نگران بود مادر او را آلوده. او از دست داد 10 پوند در سه روز.

گتی ایماژ

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ در ووهان.

سپس یک همکار به نام به می گویند یک بیمار تنها مرده بود و ممکن است جای خالی در هوبئی استانی مردم را در بیمارستان.

“این بود که من تنها شانس,” او گفت:. “و من می دانستم که من تا به حال به وجود شخصا و مبارزه برای آن است.”

او را در یک hazmat-سبک کت و شلوار و عینک محافظ و سه ماسک صورت. “وجود دارد هیچ وقت دریغ. من به معنای واقعی کلمه مبارزه راه من را از طریق که برای تخت.”

که فقط اولین گام در خانواده را نبرد. مادر او رفت و به قرنطینه در یک دولت-requisitioned اتاق هتل. زو ماند به تنهایی در خانه خود را برای جلوگیری از خطر آلوده کردن همسر و دخترش.

سپس مادرش پایین آمد با تب. در فوریه. 10, او مبتلا به کروناویروس و در روز چهارشنبه گرفته شد به ووهان Zijing بیمارستان یک موسسه خصوصی است که گرفته شده است بیش از دولت

“دو نفر از ما به اشتراک گذاری یک اتاق در اینجا. آن را به تمیزترین جای من بوده است و آن را دشوار است برای خوابیدن بدون بالش اما من سعی می کنم به” زو را دینگ لی که حسابدار بود گفت: در پیام ارسال شده از طریق دختر او. زو تلاش برای ارسال یک بالش به بخش, اما بدون راننده تحویل را در نزدیکی محل.

“پزشکان بسیار زیبا می باشد اما متاسفانه ما نمی تنفسی متخصص در اینجا چون همه بهترین پزشکان در حال مراقبت از موارد شدید در بیمارستان” دینگ گفت. “شما باید درک کنند که اکثر پزشکان در ووهان خسته هستند و من نمی خواهم به شکایت و یا کسی را.”

[چین corrals بیمار در ووهان امکانات قرنطینه]

در ضمن زو شوهر, Zhang Wei, یک استاد علوم کامپیوتر در هوبئی دانشگاه است که با توجه به شروع به عقب در محل کار در روز دوشنبه خواهد شد اما باید به آموزش دوره های آنلاین. در همان زمان او نیاز به نظارت بر درس چهارم-گریدر Renyin.

گتی ایماژ

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار روروک مخصوص بچه ها خالی کسب و کار و خیابان در فوریه. 13, 2020 در ووهان چین.

“ریاضی یک قطعه از کیک اما موسیقی چیزی است که مادر و مادر بزرگ هستند بهتر است در. این یک بیت از یک مبارزه برای من است اما در حال حاضر من انجام خوب, من حدس می زنم” ژانگ گفت که او تا به شده است برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد “تمدید زمان با کیفیت” کمتر خسته کننده برای دختر خود.

پس از درس Renyin پخش فوتبال با دوستان خود و سپس میپرد طناب و یا نقش لگو با پدر او کمی.

این وضعیت در تلاش است برای همه. اما آنها در حال تلاش برای تنظیم به این اختلال به خانواده خود زندگی می کند و استرس است که این وضعیت قرار دادن در همه.

“من از دست مامان و مادر بزرگ, و من امیدوارم که پدربزرگ و مادربزرگ من قوی باقی بماند و به زودی بهبود می یابند به طوری که ما می توانید رفتن به پارک ها و تماشای فیلم هم” Renyin گفت: بیش از تلفن. “و من امیدوارم که پدر و بهبود پخت و پز خود را و متوقف کردن آزار دهنده در من برای گرفتن بیش از یک قطعه از دستمال برای پاک کردن دهان من است.”

ژانگ پدر و مادر با آنها زندگی می کنند برای کمک به, و ژانگ برگ آپارتمان تنها هر روز سوم به دستور مقامات برای خرید لوازم.

“قبل از من در قوانین مریض شدم من احتمالا باید متنفر گیر بودن در خانه تحت این انعطاف ناپذیر مقررات” او گفت:. “اما در حال حاضر من اعتقاد دارم که آن را به بهترین از همه به دلیل وجود یک خطر بزرگ از صلیب عفونت هنگامی که بیش از حد بسیاری از مردم در حال حرکت.”

حتی یک بار این است که بیش از خانواده انتظار دارد آنها و ووهان را برای مقابله با مشکلات جدید. بازار املاک و مستغلات خواهد رنج می برند با پروژه های ساخت و ساز برنامه ریزی شده برای این سال به تاخیر افتاد و قیمت مجموعه به شاقول زو گفت.

اما این نگرانی برای یک روز دیگر. در حال حاضر او تا به اولویت های دیگر. او فقط در تلاش برای مطمئن شوید که خانواده اش زنده می ماند.

ادامه مطلب

دکتر مرگ دهید دیجیتال قیام تند رهبران چین

با وجود چین درخواست بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار غیر معمول در پکن

بزرگ سوال در مورد کوروناویروس و آنچه ما می دانیم تا کنون

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>