برای NBA هیچ جدول زمانی برای شفا — اما اتخاذ Mamba ذهنیت است جای خوب برای شروع

او در فینال NBA همه ستاره بازی چهار سال پیش شما می توانید ببینید باقی مانده یخ ذوب کردن Kobe Bryant. او گرمتر و دوستانه تر از همیشه دیگر جدا single-minded رقیب. او باز بود و نه فقط خود را در نظر. او که آخر هفته در و قدردانی از بازی اتصال با دیگر حق رای دادن بازیکنان — همسالان خود برادر خود را و مطمئن شوید که همه قابل درک است که بسکتبال بود و در یک جای خوب.

“من خوشحال هستم” برایانت گفت: پس از آن. “این خیلی جالب است. من به دنبال در اطراف اتاق و با دیدن بچه ها که من بازی با این که در حال پاره شدن لیگ تا که شد مثل 4 در All-Star Game. این درست است. منظورم این است که چگونه بسیاری از بازیکنان می گویند آنها بازی کردم 20 سال و در واقع دیده می شود این بازی از طریق سه چهار نسل, شما می دانید منظورم چیست ؟ این غم نیست که در همه. من واقعا خوشحالم که در اینجا و دیدن این.”

به عنوان او منعکس شده برای چند روز در این شیوه برایانت ساخته عمیق ترین ژست از بازنشستگی تور برادر بزرگ در نهایت اذعان و رکوع به عظمت squirts. اگر شما تجربه کرده که آخر هفته در تورنتو شما چپ خاصی که پل برایانت کمک کرده بود ساخت بین مایکل جردن عصر و در حال حاضر کاملا محکم است. شما سمت چپ دانستن که برایانت — که از او به عنوان سالخورده اغلب به نظر می رسید مانند یک تبادل نظر در لیگ رفته نرم — تا به حال ساخته شده خود را تحت تاثیر و آموزش این کودک مهربان ستاره ها به رقابت بپردازند.

[آنچه که در مورد کوبه برایانت سقوط کاوشگر تدفین و یادبود خدمات]

تا آنجا که خود را در 60 نقطه 50-ضربه آخر من فکر می کنم در مورد کسانی که خوب همه ستاره vibes که به خاطر سپردن آخرین روز از برایانت به عنوان یک بازیکن. این یک پیش نمایش از الهام بخش مورتال او شد و پس از او خود را در زمان خاموش بسکتبال کیپ مردی که تا به حال دگرگون بنابراین به آرامی تا زمانی که fatal helicopter crash ماه گذشته.

NBA شد متهم با کار زیادی برای این همه ستاره جشن این تعطیلات آخر هفته در شیکاگو: جشن بازی و زندگی برایانت و رویایی کمیسر سابق دیوید استرن که در Jan. 1. جشن زندگی برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر که کشته شدند در این تصادف وحشتناک. ترکیب نوعی عزاداری و منظره.

هیچ جدول زمانی برای شفا. این فرایند ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین در بعضی از فرم. اما از نظر احترام برایانت چالش بود آسان تر ساخته شده توسط این واقعیت است که در مرگ او روشن شده فعلی ستارگان درک هر سرد-شانه فک-jutted Black Mamba درس که او به آنها آموخت. در زمان او گیج کننده انزواطلب و همیشه او حاضر به انجام هر کاری که او تلقی لازم را به نفع خود. بر خلاف LeBron James, او تا به حال هیچ موز قایق خدمه. اما به نظر می رسد او نمی بیگانه همسالان خود. او ممکن است مرعوب آنها را کمی. هنوز هم آنها را تحسین و از او آموخته.

در طول سه هفته گذشته همانطور که میلیون ها نفر در تلاش برای ایجاد حس از خود تکان دهنده مرگ در سن 41 این NBA فصل پیشرفت کرده است به یکی که در آن شما می توانید احساس Mamba ذهنیت مصرف بیش از لیگ. او در سمت چپ ما در میان یک فصل افزایش برابری و رقابت است. این superteam عصر به نظر می رسد بیش از. به جای بازیکنان نخبه توطئه برای ساخت چند انباشته فهرست اسامی سه یا بیشتر از سه all-stars ما در حال بازگشت به خوشه های پویا duos. این Shaq و کوبه مدل دوباره و در یک متعادل تر لیگ ما شاهد طیف کامل از superstars: بهترین زگیل های خود را و بیشتر آشکار خود را در فشار و تمایل خود را به تلاش نگه داشتن.

نقص شد و بخش عمده ای از جذابیت برایانت. او بلد. او بلد مقدار زیادی و شما او را دیدم خونریزی. او به هدف بهتر از اردن شناخت و کامل است که بسیاری از بازدید مایکل به عنوان یک نوع بی عیب و نقص بسکتبال الوهیت. برایانت همچنین می دانستم که وجود دارد هیچ راه هدف مقايسه قطعی عظمت بازیکنان از دوره های مختلف که به معنای او را به می دانم که او تعقیب یک شبح. و به او که شد نقطه. او مجموعه ای از یک استاندارد بسیار بالا بنابراین غیر ممکن است برای رسیدن به, که این بازی مصرف می شود او را گرفت و همه چیز بدن خود را می تواند بدهد.

این که چگونه او آمد به تعریف Mamba ذهنیت است. برخی از بازیکنان مرجع آن را به عنوان توضیحی برای اینکه چرا آنها را بیش از حد بسیاری از عکس های. اما برایانت در نظر گرفته شده برای عبارت برای توصیف گل نشسته دستیابی به تعالی. در دادگاه او تجربه درد و تحقیر. اما او افزایش یافت. و او نگه داشته شدن بهتر است.

در “مامبای ذهنیت: چگونه من بازی” کتاب برایانت با تاکید بر ذهن آگاهی مورد نیاز برای ماندن در پیگیری برای 20 فصل است.

“اگر شما می خواهید به بزرگ در یک منطقه خاص شما باید به عقده روحی بیش از آن,” او گفت:. “بسیاری از مردم می گویند آنها می خواهند اما آنها در حال حاضر به فداکاری لازم را برای رسیدن به عظمت است. آنها دیگر نگرانی های, آیا مهم است یا نه و آنها را گسترش خود را.”

مهم ترین ادای احترام بازیکنان می تواند ارائه به برایانت: نامزدی. آنها باید اقامت قفل شده است و در این فصل برای کمک به تبدیل آن از یادآوری به هیجان آمده حذفی زمان. آنها در مسیر درست. با وجود برخی از بار مدیریت بحث از قبل در این فصل شما ببینید رقابتی خود را آتش است. شما آن را ببینید در جیمز سرپیچی از پدر در Giannis Antetokounmpo امتناع از دست دادن در Damian Lillard را به ثمر رساند شراب خواری و عدم تمایل به تسلیم در یک سال سخت در پورتلند. شما آن را ببینید در فولاد شیوه ای که Kawhi Leonard عمل در ظهور راسل وستبروک در هوستون در smug عبارات لوکا Doncic هر زمان که حریف تلاش می کند تا در سر خود را.

آن شده است یک فصل NBA از جنجال بر Daryl Morey هنگ کنگ tweet به اوایل فصل نگرانی های پایین رتبه های تلویزیون در حال حاضر سنگین قلب بیش از از دست دادن دو از لیگ تاثیر گذار ترین چهره در همان ماه است.

اما ورزش نگه می دارد. مارهای زهردار مناطق گرمسیر ذهنیت است. پایین مهم به اندازه اوج. آن را خوب به آسیب پذیر است. آن را خوب به سقوط. آن را خوب به شکست است. اما دریافت کنید.

در All-Star Weekend پس برایانت غم انگیز سقوط این چیزی است که NBA در حال انجام است. آن در حال افزایش است. این جشن که در بازی تعریف شده برایانت و آن را اجازه می دهد شادی به دریبل پشت بر روی دادگاه.

این squirts در حال بازی راه او آموزش داده و آنها را بیش از حد. سخت است. متمرکز شده است. یک کمی قدیمی مدرسه. شما می خواهم به فکر می کنم که جایی راه وجود دارد برایانت به صورت دوره ای طول می کشد یک استراحت از H-یا-S-E با Wilt Chamberlain به پوزخند که کوبه پوزخند و nod approvingly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im