برای اتباع اغل گاو یا حشم تهیه یک سال باعث می شود یک تفاوت بزرگ

آن را کمی آشفته به صداقت اما او خوب با آن است.

“من خواب خوب” Menhart گفت: با یک پوزخند. “من غیر روحانی کردن و چشم های من هر شب.”

Menhart است ورود خود را کامل فصل اول در کار است و unenviable وظیفه آماده سازی یک اغل گاو یا حشم برای روز افتتاحیه. زمانی که درک Lilliquist اخراج شد در مارس 2, 2019, منجر به Menhart را ارتقاء اغل گاو یا حشم عملکرد بزرگترین دلیل. و چگونه اغل گاو یا حشم آماده برای سال — یا نمی شد بی سر و صدا ذکر شده به عنوان یکی از Lilliquist بزرگترین کاستی.

وجود دارد به طور کلی عدم ارتباط بین Lilliquist و کوزه بهار گذشته با توجه به بازگشت کوزه و سه نفر دیگر از اعضای این سازمان است. Lilliquist به طور کلی در دست. وجود دارد بسیاری از بار است که یک جانباز کارکنان قدردانی است. اما هنگامی که آن را به اغل گاو یا حشم و آن را به بهار آموزش اتباع نیاز دقیق تر و تلاش هماهنگ.

گروه تصادفا از طریق مارس, مارس و آوریل و بعد از آن به پایان رسید با یک 5.66 دوران بدترین تا کنون به صورت یک حذفی تیم. آن مبارزه صدمات دیدم گردش مالی بسیار زیاد و فشرده هر اونس از شان Doolittle و دانیل هادسون. آن را در چند کلمه قشنگ همواره بد است. اما اتباع سرمایه گذاری در بهبود این زمستان دوباره امضای هادسون برای دو سال و 11 میلیون دلار و امضای خواهد هریس به مدت سه سال و 24 میلیون دلار. سپس آنها را دوباره فصل طرح است.

“شما باید برای گرفتن احساس برای چه شما در حال رفتن به انجام انجام در طول فصل” Doolittle گفت: در هفته گذشته. “این تنها زمانی از سال است که شما باید در یک محیط کنترل شده و شما فقط می خواهید به طور مداوم پشت اگر شما نمی استفاده.”

در بهار گذشته تنها Doolittle و کایل Barraclough تن به تن در back-to-back بازی قبل از این فصل است. زمانی که فشار در مورد که در ماه مه و اینکه آیا اغل گاو یا حشم بود که به درستی آماده, مدیر, دیو مارتینز تحت فشار قرار دادند. Lilliquist شد و در حال حاضر از کار اخراج شده و وجود دارد هیچ دلیلی برای مارتینز به او پرتاب بیشتر در زیر اتوبوس. مارتینز با اشاره به کار اضافی در پشت زمینه نشان می دهد که برخی از کوزه موقعیت های شبیه سازی شده و از طریق رفت و انتظار می رود حرکت که در آن خبرنگاران را نمی بینم.

اما لیگ بین برنده سختی استفاده می شود پشت زمینه در سال 2019. ترور روزنتال و سپس تن به تن خود را برای اولین بار بازگشت به عقب در اواخر ماه مارس و اجازه پنج مجموع به دست آورده اجرا می شود. مت فضل به سرعت تن به تن در سه دوره متوالی مسابقات بین آوریل 2 و 4. جاستین میلر رفت و بازگشت به عقب در مارس 3 و 4 و به زودی به ذکر بازوی خستگی. در حال حاضر Menhart انتظار برای مسکن در پشت زمینه در طول دو هفته آینده.

“ما می توانید استفاده کنید که فضا و جزئی leaguers در اردوگاه به راه اندازی هر چه سناریو می خواهیم” Menhart توضیح داد. این خواهد بود که خود را در 15 فصل در سازمان و قبل از او به نام تبادل مربی و صرف پنج سال به عنوان جزئی لیگ تبادل هماهنگ کننده. او می گوید: او را دیدم خوب, بد و زشت, چگونه به فشار bullpens از طریق آموزش بهار و با تشکیل شده است که روش خود را. “بنابراین شاید این دو بچه در یکی از, شما یک لیگ مسکن در حال حاضر خارج از آن. دریافت کنید. است. از. آن است.”

“که همه چیز در آن است” او ادامه داد. “و آن را به آنها را واقعا پس از آن دریافت انرژی خود را در سطح بالا را امتحان کنید برای درمان آن را مانند یک بازی واقعی است. این واقعی نیست, البته, اما, آموزش بازو, بدن و ذهن قبل از فصل بسیار مهم است.”

این کوزه و مربیان به این اشاره به “چک کردن جعبه.” Doolittle دارای دو جعبه به بررسی: او می خواهد به زمین بخش هایی از دو نوبت در همان تفرج به عمل گرم ماندن بین فریم ها; و او می خواهد برای رفتن به عقب با دوم ظاهر یا در یک بازی و یا بر روی یک پشت زمینه. انجام آن در یک پشت زمینه اجازه می دهد Doolittle برای پایان دادن به زمین باز یافته اگر زمین خود را حساب کردم بیش از حد بالا و یا کار بر روی چیزی خاص مانند پرتاب تنها ثانویه رزین یا تست خود را در کشویی در برابر righties.

تنر Rainey تنها دارای یک جعبه چک: 27 ساله می خواهد به زمین و پشت به پشت استراحت و سپس زمین دوباره در مجموع سه حضور در چهار روز. هادسون می خواهد برای رفتن به عقب و با همان شرایط به عنوان Doolittle اما دوم خود را بپرسید سختتر است. او می خواهد به در آمده با ناشران و یک دونده در خارج از زمین باز یافته و سپس بیرون آمده و گام بعدی. خواهد بود که سخت به انجام این کار در یک نمایشگاه با توجه به متغیرهای اما هادسون با اعتماد به نفس است این اتفاق خواهد افتاد.

و در صورتی که وضعیت گریزان و آنچه را که پشت زمینه هستند.

“شما می خواهید برای شبیه سازی شرایط شما می توانید پیش بینی خود را که در” هادسون گفت. “به خصوص آنهایی که می آیند تا حق دور. ما بسیار مورد استفاده قرار انداخته بودن به هر چیزی به عنوان ضد, اما آن را می تواند ناراحت کننده در شروع اگر شما ramping تا به درستی.”

اغل گاو یا حشم را پیشرفت برداشت بیش از آخر هفته. سرگردان Suero ثبت پنج ناشران شنبه. Roenis الیاس ثبت چهار ناشران یکشنبه اول خود را چند دور ظاهر و تلاش را از طریق پشت نیم. Doolittle هادسون و Rainey را بررسی کنید برخی از جعبه به زودی زنگ خواهد شد انتظار می رود و کمال نخواهد بود.

اشتباهات مقرون به صرفه نیست هر چیزی در فوریه و بسیاری از مارس. آنها حساب می آیند مارس 26 هنگامی که اتباع چهره متس نیویورک و این همه فشار بالا وجود دارد. به همین دلیل Menhart نیست هدف باز روز که نقشه این بحرانی کشش. او در واقع به دنبال به خوبی آن گذشته است.

“من می خواهم آنها را به مه 1 آماده در مارس 26,” Menhart گفت. “این چیزی است که من در حفظ و گفت: ‘مه 1 آماده در مارس 26.’ “

ممکن است اتفاقی که Menhart گرفت در مارس 3 از فصل گذشته درست در خط با این عبارت. اما آن را واقعا باعث می شود مفهوم مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>