برای نسکار چسبیده به ریشه های آن ممکن است هوشمند و حتی پس از coronavirus همه گیر

در 70 سال پس از آن باز شده است وجود دارد هرگز یکی دیگر از top-of-the-ورزشی آهنگ که آینه دارلینگتون Raceway و در نتیجه وجود ندارد نژادها در جاهای دیگر مانند وجود دارد در دارلینگتون. هیچ دو نوبت هستند. دیواره آنها می آیند تا بر شما سریع. این خودرو می تواند با پیروزی در برخی از آهنگ های. راننده باید پیروزی در “مسیر بیش از حد دشوار برای اهلی.”

در عین حال دارلینگتون مثل خیلی در مورد نسکار منحصر به فرد و رنگارنگ ریشه بوده و بی احترامی و نادیده گرفته شده توسط آن بالا تصمیم سازان — تا کسانی که تصمیم گیرندگان مورد نیاز, پیر standbys از طریق آمده است. اصلی 2020 نسکار برنامه تا به حال یک مسابقه در نخبگان جام سری در “بانوی در سیاه و سفید” است که یکی بیشتر از در به طور مشابه, تاریخی, آهنگ های رها شده سال پیش در شمال Wilkesboro و Rockingham, N. C.

در جایی در امتداد جاده به تبدیل شدن به یک شیک, جریان اصلی, ورزش, نسکار از دست داد روح خود را. شاید یک بیماری همه گیر می تواند کمک نسکار کشف آن است.

نسکار شد اولین بار عمده ایالات متحده ورزشی برای برگزاری منظم این فصل-واقعا-شمارش رویداد در دو ماه هنگامی که آن صحنه 400 مایل نژاد در دارلینگتون در روز یکشنبه. آن را دنبال خواهیم با یکی دیگر از دارلینگتون مسابقه شنبه شب دو برابر شدن تعداد جام نژادها مسیر برنامه ریزی شده بود برای میزبان در این سال در یک ماده از چهار روز.

بررسی تجدید نظر شده و هنوز هم در حال تکامل برنامه — تغییر البته با رمان coronavirus همه گیر است که تغییر هر جنبه ای از زندگی ما — و توجه داشته باشید که آهنگ های که میزبانی جام هفت مسابقه بین در حال حاضر و 10 ژوئن: Darlington, شارلوت موتور جاده سریع السیر, Bristol Motor Speedway, آتلانتا موتور جاده سریع السیر و Martinsville Speedway. که در سمت راست وجود دارد این است که قلب در نسکار, پیر رد پای. که سمت راست وجود دارد که در آن هر پست-همه گیر برنامه باید بر اساس.

من قصد ندارم به تظاهر من به دنبال عملکرد داخلی نسکار در یک هفته-توسط-هفته — و یا در این نقطه حتی یک فصل-توسط-فصل — بر اساس. اما برای بیشتر از دو فصل من تحت پوشش این سفر سیرک برای اخبار و آبزرور در رالی N. C. آنها نیست فقط هر دو فصل ، آنها در سال 1999 و 2000 و درست زمانی که نسکار شد موشک به گسترده جریان اصلی محبوبیت راست بود که آن را گسترش به بازارهای در هر منطقه از کشور درست زمانی که ان بی سی و فاکس همراه به اعطای آن عظیم تلویزیون ملی قرارداد حق بود که آن را از دست دادن راه خود را قبل از آن می تواند درک آنچه اتفاق می افتد.

این rejiggered نسکار برنامه برای این فصل طراحی شده است به طور کامل در اطراف این بیماری همه گیر. این اولین جام هفت مسابقه در فاصله رانندگی از ستاد برای اکثریت قریب به اتفاق تیم های مسابقه است که کنکورد, N. C., منطقه شمال شارلوت. ایده این است که رقابت محدود به یک روز — هیچ مقدماتی بدون عمل فقط racin’ — و از بین بردن مسافرت هوایی و هتل باقی می ماند.

در عکس: نسکار آتش را با هیچ کس در غرفه

به اشتراک گذاریبه اشتراک گذاری
مارس 17 سال 2020 | Kevin Hoffman, راننده از #4 Busch نور YOURFACEHERE فورد جشن پیروزی در جام نسکار سری قهرمانان واقعی 400 در دارلینگتون Raceway. (Jared C. Tilton/گتی ایماژ)

وجود دارد یک فرصت عرض: اگر چه پس از این همه ما relearn که — حداقل از یک ورزش, چشم انداز — جغرافیا و فرهنگ مرتبط با آن مهم است ؟

نسکار در اصل رشد از روستایی در جنوب که در آن باهوش و کاردان مکانیک اتومبیل souped برای bootleggers به طوری که آنها می تواند پیشی جستن قانون در خشک شهرستانهای استان است. وجود دارد یک خلاق rebelliousness در مورد آن همه حیله گری که رفت به سرعت به دور از اسموکی برای ارائه مهتاب به پایان رسید تا در نسکار گاراژ که در آن املاک ابتکار آمریکایی در زمان شکل خم و آشکار شکسته — قوانین همه به نام ساخت یک ماشین سریع. چه اصلی. چگونه سرگرم کننده است.

فقط قبل از روشن کردن این قرن بیشتر مردم شروع به احساس که اصالت و سرگرم کننده است. نسکار pounced. چیزی که بود یک منطقه ای با دفتر مرکزی آن در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., و قلب خود را در کرلینس گسترش — به سرعت — به یک برند ملی. تبلیغ در نیویورک می خواستم یک قطعه و در نسکار می خواستم یک قطعه برای تلفن های موبایل. دفاتر جدید توسعه یافته در منطقه منهتن نیویورک و لس آنجلس است. حامیان مالی جدید elbowed هر یک از دیگر از راه. دیزنی ساخته شده “ماشین.” Will Ferrell ساخته “Talladega Nights.” نسکار می دانستم که هیچ حد و مرزی.

با تقاضا بیشتر در آمد بیشتر عرضه و مسابقه تقویم bulged. بازارهای جدید پرکوله شده از ساحل به ساحل. وجود پول! وجود دارد توجه! وجود دارد رشد! در سال 1993 آنچه شد و سپس به عنوان شناخته شده وینستون سری جام برگزار شد 20 امتیاز مسابقات در هفت جنوب شرقی متحده و 10 بیشتر گسترش در میان هفت کشور, تنها با دو نژاد غرب می سی سی پی. نسکار می دانست که در آن بیسکویت شد و کره.

در سال 2005 که در آن زمان بالا سری شده بود تغییر نام Nextel Cup منطقه ای وفاداری و هویت رها شده بود. ترکیدن در درزهای 36-مسابقه برنامه ویژه 16 امتیاز نژادها در آن هفت جنوب شرقی ایالت فلوریدا گرجستان, تنسی, ویرجینیا, آلاباما, کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی — و باقی مانده 20 سراسر یک دوجین متحده با نه مسابقات غرب می سی سی پی.

و آن را فقط به بازارهای جدید که به نظر می رسید مانند یک چنگ زدن به پول نقد. آن را ساخت آهنگ های جدید بسیاری از آنها تقریبا یکسان “tri-بیضی” است که در خدمت به حداکثر رساندن گران تر از صندلی بلند frontstretches با شرط شرکت های بزرگ و حامی جعبه بالاتر از توده ها. هیچ ماهی قنات حوض هرگز در راه دوباره.

آنچه روشن در حال حاضر تنها قابل پیش بینی توسط افراد بدبین را تحت پوشش نسکار: آن را به پایان رسید تا با یک سیراب به پایین محصول در خسته کننده آهنگ در سراسر کشور در مقابل پایگاه های فن که نمی مراقبت به همان اندازه اگر آنها در همه. توسط 2018 رتبه های تلویزیون ضربه تمام وقت کم است. نسکار متوقف اعلام کرد در فرد حضور و غیاب. بسیاری از آهنگ حذف grandstands. در ادامه جدید طرفداران آن بیگانه پایه آن است.

شاید بازسازی مجبور بیماری همه گیر می تواند برنده آن را به عقب.

واقعا وجود دارد هیچ راهی برای گفتن آنچه که خاص هر ورزش را مانند فرض کنید ما رسیدن به طرف دیگر از تمام این, اما آن را فقط به نظر می رسد احمقانه به فرض آن را دقیقا به عنوان آن بود زمانی که 2020 خطور کرد. در یک معنا همه گیر باید نیروی لیگ به در نظر گرفتن نه تنها بهترین چیزی که برای بقیه این سال, اما چگونه آنها ممکن است بهبود به خوبی فراتر از آن.

پس از چهار شنبه شب دو بعدی مسابقات جام حذفی برنامه ها در شارلوت که ممکن است جالب ترین طرح اما حداقل این است که در این ورزش جغرافیایی کانون فرهنگی و هسته ای. فراتر از آن وجود دارد انواع مختلفی از آهنگ های کوتاه از بریستول و Martinsville. در اواخر ماه ژوئن می آید هیولا superspeedway در آلاباما علا., به عنوان سریع به عنوان ورزش می توانید بروید. آن را در آغوش.

چرا رشد با کاهش? مسابقه در ریچموند و آتلانتا دیتونا و بریستول حتی دارلینگتون دوباره. حتی بدون طرفداران در غرفه پندر به پایه امید recapturing دوباره آن را به ویژه هنگامی که وجود دارد چند گرانبها ورزشی جایگزین به تمرکز بر روی.

هر ورزش است که در مواجهه با واقعیت خشن در حال حاضر. نسکار ممکن است یک فرصت برای استفاده از این مقایسه به پایین برنامه بدون طرفداران در غرفه به نفع خود. در نظر گرفتن آنچه در آن بود که آن را در بهترین حالت آن است. سعی کنید برای بازگشت وجود دارد. آن را به احتمال زیاد به یک درایو کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>