برای علامت گذاری Turgeon و مریلند هیچ چیز تضمین شده است اما هر چیزی امکان پذیر است

در اینجا که در آن ما با مریلند بسکتبال مردان ورود شنبه امضا فرصت بزرگ را از ده استاندارد, Michigan State: Terrapins مربی علامت Turgeon, wobbled با بیماری قبلا در این هفته نگاه downcourt سه شنبه شب در شبح نبراسکا گارد گیری ماک گرفتن توپ به لبه. زمان تیک تاک پایین. این Terps رهبری تسلیم شده Cornhuskers تنها با یک. Turgeon, احساس سالم است.

“من به دنبال او دریبل پایین وجود دارد و من قصد دارم” اوه خدای من من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد'” Turgeon گفت. “و سپس من تو را دیدم استیکس ایستاده لبه و من فکر کردم من احساس خوبی در مورد آن.”

این Terrapins رتبه نهم در کشور پیشرو در این کشور سخت ترین لیگ با هدف تحکیم وضعیت خود را به عنوان بزرگ ده مورد علاقه های شما با دانشجوی سال دوم به جلو Jalen “استیکس” اسمیت و ارشد گارد نقطه آنتونی کوان جونیور, ارائه, از همه چیز آرام و با اعتماد به نفس. از یک سال پیش آنها تا به حال موفق به کسب هفت مستقیم بازی های رهبری به شرق و لانسینگ, Mich., کردم و مومی. در حال حاضر آنها موفق به کسب هفت مستقیم بازی های رهبری به شرق و لانسینگ و تضاد آشکار است.

“کاملا متفاوت” Turgeon گفت.

[مریلند اریک آیالا قرار می دهد در کنار مبارزات در مسیر کشف ریتم]

متفاوت است چرا که آنها در خانه مطمئن شوید. اما آنها نیز بهتر است. برای این مریلند تیم هیچ چیز تضمین شده است. اما هر چیزی امکان پذیر است. و در اواسط ماه فوریه که در آن Terps باید در بحث ملی نیست تاسف این مشکل از خود برنامه بلکه لذت ببريم, چگونه سخت آنها را برنامه از مخالفان خود را.

“ما به سختی بوده است از” Turgeon گفت: با تلفن پنج شنبه شب پس از Terps (20-4, 10-3 ده بزرگ) قرار داده شده بود در یکی دیگر از تمرین برای آماده شدن برای اسپارتها (17-8, 9-5).

سختی خارج شوید. اما در Turgeon تصدی در کالج پارک — که در حال حاضر, شگفت آور, در نهمین سال — او تا به حال هرگز یک جبهه در حال اجرا در این فصل. خسته کننده بزرگ ده کمپین نه چندان دور گذشته نقطه نیمه راه. در عین حال هنگامی که آخرین بار بود, مریلند, رسیده این نقطه اواسط ماه فوریه و بازی از پیش رو ؟

این Terps شد رتبه هفتم در آسوشیتد پرس نظرسنجی در پیش فصل. آنها نهم در حال حاضر. مهم تر از آنها هستیم هشتم در NCAA خالص رتبه بندی که باید تحمل خود بذر در مسابقات NCAA. هیچ یک از Turgeon چهار مسابقه قبلی تیم در مریلند شده اند کشت بالاتر از چهارم. در حال حاضر آنها می شود penciled در شماره 2 دانه. برنده بزرگ ده به طور منظم فصل و مسابقات ؟ هست . . .

آسان است در حال حاضر.

“بچه های ما نیست تا آن را در همه” Turgeon گفت: از اواسط ماه فوریه قبل از ایالت میشیگان ایستاده است. “وجود دارد یک اونس از ما احساس ما انجام چیزی. در حال حاضر ما با اعتماد به نفس. ما معتقدم که ما باید یک فرصت به بهترین تیم است.”

[Brewer: کالج بسکتبال را از دست ندهید یک-و-dones. این بدون زرق و برق های نجومی اثبات شده است.]

که بهترین تیم در ده و فراتر از آن. آن را مانند صدا نمی ذکراست. و آن صدا نیست ، آن را برای تلفن های موبایل مناسب است. در یک فصل بسکتبال کالج است که در آن سن دیگو ایالت بیلور و دیتون می توانید ادعا می شود در میان بهترین تیم های چرا که نه مریلند?

را سه شنبه شب آشکار دام بازی برای Terps, wedged بین راه سختی بازی در برابر ایلینوی — در مریلند پاشنه — و آینده تاریخ با اسپارتها که از آن ESPN پخش خواهد شد آن “GameDay” جشن. به یک مرد Terps ناراضی بودند که عملکرد خود را در برابر Cornhuskers بودند که فقط 2-10 در لیگ.

“ما نمی مانند عملکرد” Turgeon گفت. “اما ما خوشحال بودند ما به دست آورد. آن است که سخت به پیروزی است.”

درست به اندازه کافی در ناهموار بزرگ ده که در آن اقامت 10 تیم میان بالا 40 در شبکه رتبه بندی. (ACC, مقایسه سه است.) در روز سه شنبه اسمیت — که بهبود از یک سال پیش را نمی توان اندازه گیری با معیار بلکه نیاز به یک نوار اندازه گیری — swatted دور ماک بازی برنده تلاش و Terps جان سالم به در کالج پارک. وی در این کنفرانس در بازگشت. وی در این کنفرانس در مسدود شدن عکس. او به طور متوسط 15.1 امتیاز یک بازی است. او یک نیروی.

این اندازه گیری از Terrapins توسعه از یک سال پیش که اسمیت — نه اقدامات خود را, اما حضور او — ارائه Turgeon راحتی در برابر Cornhuskers و عمده ترین دلیل برای خوشبینی در برسلین مرکز شاید ده بزرگ سخت ترین محل است. سال گذشته مریلند حال پاره پاره کردن کسانی که هفت برنده مستقیم — شش نفر از آنها را در-کنفرانس — اسمیت از لحاظ جسمی تحت سلطه در برابر اسپارتها که به پایان رسید تا رفتن به چهار نهایی. او موفق شش امتیاز و سه ریباند دومی شماره خود را در کمترین خروجی در کنفرانس بازی.

[فاینستاین: باب شوالیه در گذشته به خانه می آید به یک بازی بسکتبال ایندیانا]

این بازی در راه یک نقطه محوری برای دریافت مریلند به جایی که در آن است امروز. سال گذشته Terps پراکنده به پایان برسد. از دست دادن در شرق و لانسینگ, موجب یک 7-8 کشش اجرا است که شامل یک دور اول به از دست دادن نبراسکا در ده دوره از مسابقات و در آخرین ثانیه دست دادن به LSU در دور دوم NCAAs. و پس از آن وجود دارد در این زمینه از فصول قبلی: یک 5-9 پایان 2018 زمانی که Terps از دست رفته این مسابقات است. یک 4-7 پایان سال 2017 که شامل دور اول ضرر و زیان در این کنفرانس و مسابقات NCAA. و 5-6 کشش اجرا در سال 2016 با تیم بود که رتبه سوم را در پیش فصل.

در این فصل احساس می کند متفاوت است. آن متفاوت است. برای مبارزه با تکرار آن فصل بهار, نتایج Turgeon گفت: در اوایل این سال است که او تا به حال با تاخیر عمل است که تمام حرکت خود را ساخته شده بودند به کمک Terps رسیدن به اواخر فوریه و مارس و اوج به جای پیتر ،

شما می توانید ارزیابی این نوع از مسائل mid-stream?

“بسیاری از اوقات مربیان می گویند همه چیز” Turgeon گفت. “شاید من امیدوار بودم من صحبت می تواند آن را به وجود.”

در اینجا آنها را در موقعیت آن را به وجود. Turgeon به تیم نزدیک به یک هفته در تعطیلات. این Terps تماشای یک جفت از بازیکنان انتقال midyear به طوری که آنها نمی, به عنوان عمیق به عنوان انتظار می رود. گرفته اند — قورت — back-to-back روز طول فصل به تلاش برای باقی می ماند تازه است.

آن کار خواهد کرد ؟

“خواهیم دید” Turgeon گفت.

آنچه ما می دانیم: اگر یک بازیکن مخالف است دریبل کردن دادگاه در توقف ثانیه Turgeon, دلیلی برای احساس اعتماد به نفس و راحت است. این Terrapins رهبری بزرگ ده در زمانی که آن را نمی کند و در عین حال مهم است. اما آنها کوان در حال اجرا نقطه و اسمیت حفاظت از لبه. آنها قطعات را به پایان برساند بزرگ ده مسابقه راست جایی که آنها در حال حاضر در.

هیچ چیز تضمین شده است. هر چیزی امکان پذیر است. درست است که در آن مریلند بسکتبال باید در این زمان از سال است.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>