برای LeBron James, Kobe Bryant مرگ ارائه قدرتمند یادآوری از زندگی اولویت

جیمز در بازگشت به ویژه جمعه پله به مرکز دادگاه برای ارائه یک تمدید pregame بیانیه تجلیل برایانت قبل از لیکرز’ 127-119 از دست دادن خانه به پورتلند تریل بلیزرز. سخنرانی آمار تمام حق و انتظار یادداشت: James شناخته قربانیان ابراز همدردی به خانواده های خود به تمجید برایانت بسکتبال توانایی و تشکر لیکرز طرفداران برای آینده هم به عنوان یک جامعه است. او پیش بینی قدرت و متعهد به افتخار برایانت میراث, در حالی که همه انجام بهترین خود را به نگه داشتن اشک است.

“آنچه که او گفت: فقط زیبا بود آن قوی بود” لیکرز مربی Frank Vogel گفت. “این نشان داده که او چه کسی است و که ما به عنوان یک تیم است. [که] قطعا سنگین ترین بازی من شده است بخشی از.”

پس از بازی وزن برایانت مرگ جیمز بود و حتی بیشتر آشکار است. او عینک آفتابی برای پنهان کردن خود را در چشم او آویزان سر خود را در زمان و او جواب سوالات نحو نامشخصی در یک نواخت. در عین حال جیمز قادر به روشن است که برایانت مرگ منجر شده بود او را به تأمل در زندگی خود را, حرفه ای, خانواده و اولویت است.

اگر چه جیمز و برایانت بودند رقبا برای بیش از یک دهه آنها مشترک بسیار رایج است. آنها قهرمانان MVPs المپیک, مدال آوران طلا, پدران, قاتلی دیوانه کارگران جهانی مشاهیر کفش کتانی pitchmen و وارثان به مایکل جردن. آنها نقاط قوت متفاوت در دادگاه و شخصیت متمایز کردن آن, اما آنها به وضوح می تواند مربوط به هر یک از دیگر در راه بیگانگان هرگز نمی تواند درک.

جیمز به نظر می رسد تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات خاطرات برایانت از طریق غم و اندوه خود را, اگر چه او به نام برایانت “برادر.” او به یاد اولین جلسه خود را زمانی که او 15 سال و مومی به طور خلاصه در مورد خود جنگ در ایالات متحده آمریکا بسکتبال شیوه در سال های 2008 و 2012.

“شما می توانید تعداد زیادی از کلیپ ها از شیوه های ما که در آن ما و کوبه منجر شد و نیروهای” جیمز لبخند زد. “شما می توانید بگویید که هر دو از ما در تلاش بودند به ببینید که در یکی از سگ آلفا. ما تا به حال بسیار احترام متقابل و رانندگی است.”

بخش عمده ای از جیمز بازتاب این هفته اگر چه به وضوح نبود صرف بسکتبال. به عنوان او در کنفرانس خبری بسته, جیمز به یاد می آورد صحبت های اخیر با همسرش ساوانا در مورد برایانت رابطه با همسرش ونسا و چهار دختر از جمله 13 ساله Gianna که او نیز کشته در سقوط هلیکوپتر.

“دیدن کوبه بازی بسکتبال برای 20 سال” جیمز بازگو, “شما می دانید چه ؟ از همه موفقیت او تا به حال پنج حلقه MVPs اول تیم همه چیز-زندگی-جهان-بسکتبال — من احساس مانند سه سال گذشته خوشبخت ترین من تا کنون دیده ام او را. قادر بودن به او و خانواده اش است.”

جیمز ارتباط با فرزندان خود شده است موضوع افزایش توجه رسانه ها در طول این فصل در بخشی از آنجا که او 15 ساله, پسر Bronny تبدیل به یک مدرسه بسکتبال پدیده است. برایانت شادی در بازنشستگی و مرگ ناگهانی خود را به طور طبیعی به رهبری جیمز به تامل خود تعادل کار و زندگی.

“هنگامی که ما بازی این بازی بسکتبال ما خیلی به آن” او گفت:. “این است که من 17 سال, بنابراین من می دانم. متاسفانه خانواده خود را می آید به کنار جاده در زمان. هنگامی که شما می خواهید به بزرگ در چیزی بهترین چیزی است که شما را تبدیل به پس رانده است که شما نمی خواهد اجازه دهید هر چیزی که ایستاده در راه آن است. حتی خانواده خود را گاهی اوقات.”

جیمز در حال حاضر 35 اضافه شده است که سابقه بازی کردن در سایه گذشته افسانه تنها باعث افزایش بار فشار و زمان.

“ما به نسبت تمام وقت به عظمت و که باعث می شود ما حتی بیشتر رانده و حتی بیشتر [نگهداری] دور از خانواده خود ما را,” او گفت:. “این بخشی از مشکل است که ما در برخورد با ورزشکاران حرفه ای که شما می خواهید به بزرگ. … [برایانت مرگ] قرار می دهد همه چیز را به چشم انداز.”

در یک سفر جاده ای اخیر جیمز سوار دو ساعت از راه خود را به اسپرینگفیلد, Mass., برای حضور در یکی از Bronny دبیرستان بازی در مدت کوتاهی قبل از بازی مقابل بوستون سلتیکز. جیمز در روز جمعه گفت که حتی اگر آنها لیکرز “کردم ما یک لگد” توسط سلتیکز او “احساس بد” در مورد آن چرا که او تا به حال صرف زمان با پسرش.

برای جیمز این بود که عمده غذای آماده از برایانت مرگ غم انگیز: زندگی حرفه ای و خانوادگی ممکن است غیر قابل چشم پوشی در تضاد اما سابق نباید حاشیه راندن دومی.

“هنگامی که شما پانچ خود را ساعتها و ما punch ما ساعتهای زمانی که ما در حال انجام برای روز مطمئن شوید که شما را در آغوش s— از خانواده خود” جیمز گفت: مونتاژ کاربران رسانه. “اگر شما بچه ها به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم. سعی کنید آن را به عنوان آنجا که می توانید و احساس بد نیست اگر شما اتفاق می افتد به یکی از عزیزان خود را در حوادث و [این بدان معناست که شما] خود را قربانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات