برای Drew Brees بالا در طول سرود ملی هنوز هم به معنی “بی احترامی به پرچم’

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” Brees گفت: Daniel رابرتز. “اجازه دهید من فقط به آنچه من می بینم و یا آنچه که من احساس می کنم زمانی که سرود ملی و زمانی که من نگاه به پرچم ایالات متحده است.

“من تصور من دو پدربزرگ که مبارزه را برای این کشور در طول جنگ جهانی دوم در ارتش و در سپاه تفنگداران دریایی” Brees ادامه داد. “هر دو خطر جان خود را برای محافظت از کشور ما و سعی کنید به کشور ما و این جهان به مکانی بهتر. بنابراین هر بار که من ایستاده با دست من بر قلب من به دنبال که در آن پرچم و خواندن سرود ملی این چیزی است که من فکر می کنم در مورد. و در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام است که قربانی شده است.”

بازیکنان در زمان یک زانو یا افزایش یک مشت پس از Kaepernick شروع به انجام این کار در تابستان 2016 و Kaepernick و دیگران بارها و بارها روشن ساخته است قصد خود را نمی شد به انتقاد از نظامی حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت و دیگران اقدام به پیوند اعتراضات به میهن پرستی. Brees آیا شرکت در Instagram به خاموشی سهشنبه جنبش همراه با دیگر نفوذ quarterbacks مانند تام بردی و Aaron Rodgers.

او توضیح داد: به رابرتز که او همچنان ایستاده به دلایل دیگر.

“نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه. و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست,” او گفت:. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

وقتی NFL تظاهرات بودند در ارتفاع خود را در پاییز سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که NFL صاحبان باید بگو که ماشین خاموش میشه در حال حاضر, او را از کار اخراج” زمانی که بازیکنان اعتراض کردند. Brees ایستاده بود برای سرود با دست خود را بر قلب او بود اما انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن نظرات خود بودند “ناخوشایند از دفتر رئیس جمهور ایالات متحده” و توافق کردند که نژاد پرستی و نابرابری شد مشکلات در کشور است.

“من همیشه احساس می کنم که اگر شما یک آمریکایی سرود ملی فرصتی است برای همه ما به ایستادگی کردن با هم باید متحد و نشان دادن احترام برای کشور ما و برای نشان دادن احترام برای آنچه در آن می ایستد” Brees گفت: در postgame کنفرانس خبری در سپتامبر. 24, 2017.

“اما اگر اعتراض شود که ما در حال رفتن به نشستن و یا زانو زدن و نشان دادن احترام به ایالات متحده آمریکا و همه چیز است که آن را نماد و همه چیز را که از آن می ایستد و همه چیز کشور ما شده است از طریق برای رسیدن به این نقطه من با آن موافق نیست.”

یک هفته بعد با تظاهرات افزايش طول لیگ و 10 Saints بازیکنان باقی مانده نشسته Brees توییتی یک مصالحه. “به عنوان یک راه برای نشان دادن احترام به همه ما #Saints تیم زانو زدن در همبستگی قبل از سرود ملی و ایستاده با هم در طول سرود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>