برای رهبران چین, پاپ آپ بیمارستان ها در مورد سیاست تا آنجا که سلامت

آنا Fifield واشنگتن پست

کارگران به جای یک “تب درمانگاه” ورود به سیستم با یک بزرگتر Feb. 5 جلوتر از مقامات مراجعه به یک pop-up coronavirus درمان واحد ساخته شده در فوژو در جنوب شرقی چین است.

فوژو چین — برخی از کارگران به جای کوچک “تب درمانگاه” ورود به سیستم با یک “تب درمانگاه” نشانه. دیگران بودند مرتب گل کشاورزان از جلو به اطمینان حاصل شود که محل نگاه کامل است.

که در اخیر بعد از ظهر یک هیئت از مقامات و همراه رسانه های دولتی و روزنامه نگاران خواهد بود پس از رسیدن به کروناویروس جدید درمان واحد در فوژو در جنوب شرقی چین است. برای مقامات آن را به اندازه کافی ساخته شده 200 تخت مرکز در یک ماده از روز خود را; آن را نیز تا به حال به درخشش برای دوربین.

در سراسر چین از شیوع این بیماری را در کانون ووهان به هاربین در شمال و شنژن در جنوب چنگدو در غرب و Wenzhou در شرق این نوع از “بیمارستان” شده اند تا در سرعت شگفت آور به جای برخی از 40,000-به علاوه افراد آلوده رمان coronavirus.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: نرخ جدید کروناویروس عفونت کند اما چین باقی می ماند تا حد زیادی تعطیل]

مقامات تبدیل شده ورزشگاه و استادیوم ها در سراسر ووهان به “کابین مربع” بیمارستان ها با استفاده از این اصطلاح برای تجهیزات پزشکی بنا در زمینه نظامی و عملیات و اعزام هزاران نفر از پزشکان از افراد ارتش آزادی بخش.

امکانات باید واضح و مرتبط با سلامت هدف. آنها بخشی از یک حماسه تلاش برای متوقف کردن گسترش یک ویروس است که ثابت شده است بیشتر مسری و سمج تر از مقامات متوجه شدم.

http://www.washingtonpost.com/video/world/timelapse-chinese-hospital-completed-in-eight-days-to-combat-coronavirus/2020/02/03/992c2e72-d0ac-4846-bc24-a04c76a5f3d3_video.html

اما آنها روشن سیاسی منطق. رهبران حزب کمونیست در پکن رو به اورژانس داخلی نسبت بی بدیل حداقل پس از بحران مالی آسیا بیش از دو دهه پیش باید قادر به نشان می دهد به طور فزاینده ای آشفته است که آنها در حال اقدام است.

“دولت مرکزی است که مطمئن شوید که پاسخ آنها قابل مشاهده است” گفت: Taisu ژانگ استاد در دانشکده حقوق دانشگاه ییل و کارشناس معاصر چینی سیاست است.

پکن تبدیل شده به نوع جرم بسیج مردم و عظیم پروژه های ساخت و ساز شده اند که نشانه های حکومت کمونیستی پس از مائو تسه تونگ شد رهبر.

دو موقت بیمارستان های ساخته شده در ووهان برگزار شده است تا به عنوان مثال از حل و فصل در “جنگ” در برابر coronavirus. خود را ساخت و ساز بصورت زنده در چین و مورد تحسین قرار گرفته توسط دولت پخش.

روزانه مردم را منادی اعلام کرد اولین ووهان بیمارستان به یک “معجزه در روز است.” ده ها تن از دیگران ساخته شده از ابتدا و یا refashioned از موجود بيمارستان.

شیائو Yijiu

Xinhua News Agency/AP

ساخت و ساز در Leishenshan بیمارستان دوم موقت بیمارستان صحرایی ساخته شده در ووهان در فوریه. 4.

در اینجا در استان فوجیان ساندویچ بین مناطق بدترین ضربه توسط این ویروس در خارج از استان هوبی دو موقت coronavirus واحد بالا رفته یکی در فوژو در حومه استان Fuzhou و دیگری یک ساعت دور در شهر Putian.

یکی در Putian بود و هنوز هم تا حد زیادی یک سایت ساخت و ساز نقطه چین با بیل زمانی که واشنگتن پست بازدید کارکنان اصرار داشت آن را به پایان می رسد در روز.

در روزهای اخیر کارگران قرار دادن نکات نهایی در فوژو واحد دو ردیف دو طبقه پیش ساخته جعبه که با برق و لوله کشی آماده می شود تا در دام. این که مستبد چین دوربین نصب شده است بیش از حد.

اریک تونر یک بیماری همه گیر اورژانس متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که سریع ساخت و ساز قابل توجه بود اما آن است که یک کشش به تماس این واحد “از بیمارستان.”

“آنها به نظر می رسد بیشتر شبیه به ارزیابی و مراکز درمانی برای افرادی که موارد مشکوک” او گفت:. “به نظر می رسد کسانی که واقعا بیمار هستند و در حال ارسال به بیمارستان.”

برای رئیس جمهور چین و کادر ترین چیزی است که دیده می شود به اقدام در مواجهه با یک تهدید که outranks سارس (سندرم حاد تنفسی) شیوع 2002 زلزله سیچوان در سال 2008 و یا Wenzhou تصادف قطار در سال 2012. آزمون برای, حزب-دولت بیشتر است و حتی از دموکراسی شورش در هنگ کنگ و یا جهانی محکومیت چین توده بازداشت اویغوری مسلمانان در منطقه سین کیانگ.

https://twitter.com/zlj517/status/1227052665609302017?s=20″>

“هیچ یک از کسانی که همه چیز حتی به مبلغ داخلی بحران” ژانگ گفت. “این اولین چیزی است که شده است به طور کامل قابل مشاهده است و به نظر می رسد به لمس همه اساسی رفاه.”

بحران به ارمغان آورده است خطرات بهداشتی که دارای تابش در سراسر کشور و آسیب های اقتصادی است که کارشناسان می گویند خواهد شد بسیار سخت تر است که تحمیل شده توسط رئیس جمهور تهمت تجارت جنگ است.

این اختلال همچنین تهدید به از خط خارج یازدهم را در دستور کار سیاسی است. حدس و گمان وجود دارد که دو جلسه در این سال بزرگترین جلسات سیاسی مجموعه ای برای شروع در 5 مارس به تعویق خواهد افتاد.

[جهانی مرگ و میر عبور می کند 1,000 چین رکورد بیشترین مرگ و میر در یک روز تنها]

با نصب داخلی انتقاد از دولت در پاسخ به بحران به خصوص پس از مرگ whistleblower دکتر لی Wenliang هفته گذشته دولت مرکزی به نظر می رسد تلاش برای پین به عنوان بسیاری سرزنش که ممکن است در محلی مقامات.

مقامات محلی باید گاهی اوقات سعی کردم به عقب براند.

بحرانزده ووهان شهردار ژو Xianwang متهم شده بود توسط برخی از اقدام به سرعت به اندازه کافی برای انتشار اطلاعات در مورد ویروس. “به عنوان یک دولت محلی رسمی پس از من به این نوع از اطلاعات من هنوز منتظر مجوز قبل از من می تواند از انتشار آن” ژو گفت: دولت پخش در اواخر ماه گذشتهتاکید بر این که دست خود را بسته بود توسط سیستم.

سوال اکنون این است که آیا درس از شیوع کروناویروس در خدمت به تغییر چین سیستم است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای اقتدارگرا و متمرکز تحت یازدهم که در زمان قدرت در پایان سال 2012.

بسیار بستگی دارد که شانه سرزنش برای این بیماری همه گیر.

Chinatopix

AP

یک کارگر پیاده روی در میان تخت on Feb. 4 در یک مرکز کنوانسیون که تبدیل شده است به طور موقت بیمارستان در ووهان.

بسیاری از مفسران خواسته اند در این روز پس از دکتر مرگ در ووهان آیا بی سابقه ای خشم عمومی می تواند تبدیل به یک نقطه اوج. به این معنا که دولت اقدام نمی کند برای مردم که رونق Li پس از مرگ از coronavirus — با وجود تلاش های فشرده برای سانسور این احساسات است — یکی از خطرناک برای یک رژیم اقتدارگرا.

اما اگر دولت چین موفق به آوردن شیوع بیماری تحت کنترل نسبتا به سرعت بسیاری از کارشناسان فکر می کنم آن می تواند در تشویق یازدهم برای تبدیل شدن به حتی بیشتر آهن شدید.

[انگلیسی coronavirus ‘superspreader’ ممکن است آلوده به حداقل 11 نفر در سه کشور]

دولت مرکزی نیز ممکن است ادعا vindication برای برخی از آن بیشتر شدیدی طرح های سال های اخیر گفت: دالی یانگ یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو است.

“به نام ‘ثبات حفظ,’ بوده و برای جمع آوری اطلاعات در ساکنان و افزایش نظارت و در واقع این نوع از تجهیزات و فن آوری ها و شیوه های آمده اند واقعا دستی در طول این شیوع” یانگ گفت: با اشاره به نظارت مستمر از چینی مدرن زندگی چه از طریق صورت-شناخت دوربین ها و یا مردم تلفن های همراه.

مقامات چینی استفاده کرده اند از جمله نظارت به نگه داشتن زبانه ها در مردم و پیدا کردن است که به عفونت نقاط داغ و گاهی به زور quarantining آنها.

یانگ گفت که او فکر حزب مقامات را یک نیاز برای ادامه سرمایه گذاری در اینترنت کنترل, تبلیغات, سیستم های “هدایت افکار عمومی” و آموزش پلیس مسلح. “در واقع این پیام از بالا به رهبری در حال حاضر همه در مورد افزایش خطرات به طوری که آنها در حال گسترش مفهوم امنیت ملی که شامل همه چیز از جمله بهداشت و درمان,” او گفت:.

دانشگاه ییل ژانگ به نظر می رسد به مرگ سیاه طاعون که زده اروپا در قرن 14. نگران تهدید به وجود آن اشراف زادگان انگلیسی با هم متحد شده و به تشدید کنترل.

“شما می توانید ببینید که اتفاق می افتد در چین به خصوص اگر نخبگان شروع به دیدن یک تهدید اساسی برای خود مشروعیت و بقای سیاسی خود را,” او گفت:. “آنها می تواند یکی شدن به جای انشعاب. که به نظر من خطرناک ترین سناریو.”

وانگ یوان کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

صدها مایل از هوبئی اضافی 30 میلیون چینی در coronavirus مستند

دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین

اقتصاد چین با داشتن اب و هوای جنگ تجاری است که در حال حاضر در حال تکان توسط coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im