“انتخاب یک وضعیت” Beal گفت. و او شروع به چیدن آنها.

از جیبش یک ماشین با دیگر بسکتبال بازی کردن دوستان و جستجو به این دلیل که آنها رانندگی را از طریق یک محله. و چگونه در مورد این ؟ دو سال پیش در I-495 پایتخت کمربندی رانندگی با همسر و یک دوست. کشیده شدن توسط پلیس. یک افسر نزدیک شد و گفت: “اگر من f*** تا دوشنبه خود را قرار داده و شما را در یک تیتر و دستگیری شما در حال حاضر؟”

“چه هستم من قرار است به واکنش نشان می دهند به که؟” Beal گفت.

او نمی دانست که پس از آن. او می داند که در حال حاضر. آن را دفن این داستان است. آن را به آنها بگویید. آن را به انفجار آنها را از بلندگو ، آن را به تغییر در این کشور تا روزی آنها هرگز دوباره اتفاق می افتد.

“وجود دارد بیش از اینکه نادان به چه خبر است,” او گفت:.

Beal مواجه است که سوال و دیگران جمعه قبل از او و واشنگتن ویزاردز هم تیمی های خود پیوست خواهر با واشنگتن عرفا و چند صد نفر از معترضان در ماه مارس از سرمایه یک عرصه به مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود. داستان به طور همزمان خیره کننده و عادی و این دقیقا همان نوع از چیزهای ترسناک ما نیاز به نگه داشتن پردازش در طول این سفر ما به عنوان یک کشور است.

Beal است که در اینجا برای کمک به ما در روند آن است. ناتاشا ابر عرفا گارد نقطه است که گریزان در یک زمین بسکتبال اما فصیح در مقابل یک میکروفون است که درست در کنار او گام به گام. که جفت ارز ارائه شده به عنوان نیروی محرکه الهام بخش و قدرتمند و راه رفتن را از طریق پایتخت کشور در صبح روز Juneteenth که هیچ حادثه بود. در نزدیک به چهار هفته پس از جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح انسان کشته شده در بازداشت پلیس مینیاپولیس ابر و Beal صحبت کرده بود و پیامک در مورد چه باید بکنید در مورد چگونه به بهترین استفاده از سیستم عامل خود را در مورد اینکه آیا آنها می توانند منجر شود.

“ما از طریق تمام احساسات” ابر گفت. “این واقعا سنگین این چند هفته گذشته. آن را واقعا تخلیه.”

چه از آن خواهد شد در حال حاضر Beal و ابر تعهد است و تحول.

“هشت دقیقه و 46 ثانیه” ابر گفت: مونتاژ جمعیت یادآوری مقدار زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd را گردن “شما را دیدم زندگی روزمره ما است. به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه, خانواده رو یک تکه کوچک از آنچه ما هر روز زندگی می کنند.”

جویدن که کمی. ابر یک WNBA قهرمان. Beal است, NBA all-star. آنها صرف زمان صحبت کردن سهشنبه — در 155 مکان سالگرد زمانی که بردگان سیاه در تگزاس بودند و گفته بودند آزاد — در مورد مطلق ترس که با آنها زندگی می کنند. این نوع از مکالمات ما نیاز به. این نوع از احساس است که باید تغییر کند.

جادوگران و عرفا نیست اولین ورزشکاران حرفه ای به صحبت کردن در این راه است. اما آنها در اینجا و آنها را آغاز کرده اند و آنها نیز متعهد به گسترش این لحظه.

“این نمی تواند یک هفته دو چیز” ابر گفت: جمعیت است که فوق العاده مهم است. ماه مارس بود که از یک نقطه شروع است. جادوگران و عرفای زمان صرف تحقیق در مورد چگونه به بهترین مستقیم انرژی خود را و آنها را با تمرکز بر دو حوزه از نگرانی: خشونت پلیس و get-out-the-رای تلاش.

پس مبادا شما فکر می کنم این یک شیرین کاری تبلیغاتی لطفا بعدا. گوش دادن به این ورزشکاران, راه رفتن با آنها و شما می توانید احساس تعهد خود را. کارکنان به یاد ماندنی ورزشی و سرگرمی که دارای جادوگران عرفا و پایتخت ارائه برخی از زیرساخت های پشتیبانی و کمک کرد با تی شرت و پلاکارد و همچنین تامین مارس مسیر. اما این جنبش در آمد از بازیکنان است. از آن خواهد شد پایدار توسط بازیکنان.

“هنگامی که ما را که یکنواخت کردن ما سیاه و سفید مردان و زنان” ابر گفت. “ما نمی توانیم را به ما رنگ پوست است.”

جان تامپسون III سابق جورج تاون مربی که در حال حاضر به عنوان جادوگران “و عرفا’ معاون رئیس جمهور از بازیکن نامزدی و گفت: “آنها درک کنند که آنها بیش از فقط بازیکنان بسکتبال.”

ما باید به آنها را در آغوش هم به عنوان بیشتر از آن. ما باید آنها را قبول و آنها را تشویق به عنوان صداهای به عنوان رهبران. که آن را در زمان فلوید مرگ در مینیاپولیس — و Breonna تیلور مرگ در لوییویل و مرگ مایکل براون در میسوری و Trayvon مارتین مرگ در فلوریدا و و تا زمانی که آن را می سازد شما گریه — آنها را به احساس می کنید نقل مکان کرد به صحبت کردن صحبت می کند به ذاتی ظلم و ستم آنها احساس تمام زندگی خود را فقط به دلیل رنگ پوست خود را. اما در حال حاضر آنها جسارت. در حال حاضر آنها نامحدود. در حال حاضر آنها شنیده خواهد شد و کمک خواهد کرد که دیگران به شنیده می شود در کنار آنها.

“من از همه شما” ابر گفت. “اگر شما هنوز هم ماندن سکوت شما بخشی از مشکل است.”

من در حفظ و رفتن به Beal داستان از کشیده شدن به سمت جاده توسط پلیس, NBA ستاره به همه ما اما در لحظه ای که یک مرد سیاه و سفید قادر به دانستن آنچه که آینده دقیقه یا ساعت ممکن است به ارمغان بیاورد و یا اینکه آیا او می دیدن بعد. بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار باید داستان مانند آن. بنابراین بسیاری از مردم نیاز به آنها را بشنود. بیل و هم تیمی های خود ابر و او آنها را به یک پلت فرم است که از آن برای تقویت آنها.

و تا جمعه آنها آغاز شد. آنها راهپیمایی در مقابل یک بنر که blared “با هم ایستاده ایم.” آنها دست bullhorns عقب و جلو Beal به جان دیوار ابر به آریل Atkins و در نزدیک به دو دوجین جادوگران و عرفای قوی است. آنها تنظیم و شعار می دادند “Black lives matter!” آنها راهپیمایی پایین 7 سنت غربی و شعار می دادند “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد!” آنها تبدیل شده را بر روی خیابان قانون اساسی و شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید!” آنها گذشت در موزه ملی تاریخ و فرهنگ و شعار “من نمی توانم نفس بکشم. جورج فلوید!”

آنها به مجسمه دکتر کینگ در سراسر جزر و مدی حوضه از Jefferson Memorial. آنها را جمع آوری تحت کینگ, تصویر اسلحه خود را تا خورده. آنها شروع به خواندن اسامی و نام های سیاه و سفید آمریکایی کشته شده در دست اجرای قانون است.

“آنها چند بسیاری از” Cloud گفت.

جادوگران و عرفای چند بسیاری از ورزشکاران که در حال سرازیر شدن به خیابان ها خواهد شد که ما هیچ چاره ای اما به آنها را بشنود. که اهمیت دوشنبه, زمانی که آنها جشن شادی سالگرد با یادآوری اینکه ما چقدر بیشتر ما باید برای رفتن. و این مسائل در آینده هنگامی که ما می توانید تعداد آنها را به ادامه این گفتگو مربوط به درد و ترس به ما کمک می کند شکل ما چگونه فکر می کنم و چگونه زندگی می کنیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات