برای Aaron Rodgers سرگرم کننده ممکن است بیش از قبل از آن را به سختی آغاز شده بود دوباره

در شکست آرون راجرز بود به طرز عجیبی محتوا. پس از سان فرانسیسکو منفجر کردن خلیج سبز در بازی NFC قهرمانی سه ماه پیش کارفرمایی کاهش یافته و به اذیت کننده و مهربان دو از بدنام ترین صفات پس از ضرر و زیان است. او تبدیل انعکاسی. هر چند نا امید او ابراز قدردانی و امید است.

“این یکی همیشه ویژه به دلیل آن را سرگرم کننده دوباره” راجرز گفت: از بازی با 2019 هکرها و مربی جدید مت LaFleur.

تعجب می کنم که چقدر سرگرم کننده او در حال حاضر داشتن.

هکرها فقط پیش نویس کارفرمایی آنها امید را جایگزین راجرز. آنها نقل مکان کرد تا به انتخاب اردن عشق با شماره 26 انتخاب کنید و حتی اگر این حرکت نشان داده و کلاسیک سبز خلیج فهرستی مدیریت آن را هنوز هم خیره به تماشای هکرها تکرار تاریخ است.

[پیش نویس NFL 2020 انتخاب کنید-توسط-انتخاب کنید: هکرها تعجب با در نظر گرفتن QB اردن عشق]

در سال 2005 زمانی که برت Favre بود در مورد به نوبه خود 36 آنها پیش نویس راجرز در شماره 24 به ایجاد شاید بزرگترین کارفرمایی طرح جانشینی در NFL تاریخ است. پانزده سال بعد راجرز است که 36 سال smirking خود را جایگزین.

خلیج سبز نشده است و بدون حق رای دادن کارفرمایی برای 28 سال و شمارش. این باعث می شود هکرها یک سازمان و یک ظالم و یک. آنها تا به حال ستیز با تقسیم Favre در سال 2007 پس از یک 13-3 فصل و NFC عنوان بازی ظاهر — اما راجرز نبود فقط آماده برای بازی در آن. او آماده بود به ستاره. این انتقال در حالی که هیجانی و پر از جنجال نگاه بدون درز در این زمینه است. و در اینجا آنها را دوباره برنامه ریزی برای آینده نادیده گرفتن نفس و محبوبیت یکی دیگر از مشاهیر محدود کارفرمایی و آن را روشن است که آنها هنوز هم نترس برای خداحافظی به یک افسانه.

اگر عشق است, شایسته چنین ایمان او را در دو یا سه فصل و هکرها می تواند لذت بردن از چهار دهه سابقه کارفرمایی ثبات است. و یا آنها ممکن است شرط بندی روی اشتباه هرزگرد تفنگ-slinging بداهه QB این زمان.

آن را در حالی که به می دانم که آیا Green Bay ساخته شده راست حرکت می کند اما شما می دانید یک چیز: سرگرم کننده از سال 2019 به پایان رسیده است. جو در خلیج سبز درست کردم دوباره بی دست و پا. با یک تازه کار مربی هکرها رفت 13-3 ساخته شده NFC عنوان بازی را تماشا هارون جونز توسعه را به یک چند وجهی در حال اجرا به عقب و ساخته شده است قوی تصویب راش با Z’Darius اسمیت و پرستون اسمیت. اما درست زمانی که به نظر می رسید هکرها بودند در شروع چیزی واقعا خوب خط داستان شیفت به دلهره بیش از چگونه راجرز زمان در نهایت به پایان خواهد رسید.

پس از آن NFC عنوان بازی راجرز vacillated بین تصدیق سن و سال او و رو به کاهش فرصت برای برنده شدن یک دوم سوپر باول و باقی مانده امیدوار. خوش بینی زخم برنده آن روز.

“پنجره باز است برای ما که چیزی هیجان انگیز,” او گفت:.

خود را به پنجره شاید.

خود را? آن را احساس می کند تنگ تر از همیشه امروز است.

[Redskins انتخاب تعقیب جوان با پیش نویس NFL دوم به طور کلی انتخاب کنید]

که زندگی حرفه ای ورزشی. در گذرا NFL وجود دارد چند کتاب داستان در اندونزی. اگر تام بردی نمی تواند اقامت در انگلستان شرایط خود را زمانی که او می خواست هیچ کس مصون است به ناپایداری این کسب و کار است. هکرها ساخته شده یک حرکت زیرکانه در ساختمان برای آینده در طول زمان است که در آن فهرست خود را نمی, از جان گذشته برای تقویت فوری.

اما هنوز هم یک مشکل پیام برای ارسال به شما حق رای دادن بازیکن و طرفداران خود را — بسیاری از آنها صاحبان شرکت, راه, سازمان راه اندازی شده است — زمانی که تیم به نظر می رسد پس از نزدیک به یک قهرمانی. یک دیوانه آمار است که تحت سلطه واکنش از عشق فراخوانده شد شب پنج شنبه: او اولین بار تهاجمی مهارت بازیکن است که خلیج سبز انتخاب شده بود در دور اول پس از مصرف راجرز در سال 2005.

در طول این 15 سال هکرها در زمان تنها دو بازیکن توهین آمیز دوره: تکل Bryan Bulaga (2010) و درک Sherrod (2011). آنها به پیش نویس سه safeties در دور اول. آنها پیش نویس بینی مقابله با یک سال. اما آنها هرگز به ترتیب اولویت از بالا به قفسه سلاح برای راجرز که در اوایل در پیش نویس است.

البته آنها نیست دقیقا غفلت است. گیرنده Jordy Nelson و Randall Cobb یک زن و شوهر از دوم سرآمد که تبدیل به واقعا خوب بازیکنان است. راجرز زمان رفتن به پسر <url> آدامز یکی دیگر از سابق دوم طفیلی که تولید کرده در یک ستاره در سطح. اما آن را عادلانه به استفاده از آن در دور اول واقع به عنوان یک شاخص چگونه Green Bay اغلب با اتکا بیش از حد به شدت در راجرز و برای همه موفقیت پایدار هکرها تا به حال او را تحت آنها به سمت چپ برخی از برنده شدن در جدول چرا که آنها او را از چپ به سوپرمن.

در حال حاضر آنها نیاز به بیشتر قابل اعتماد دریافت تهدید. در گذشته آنها تا به حال راجرز بازی پشت ناکافی خط حمله و از او خواست به تنها چیزی اتفاق می افتد. در زمان دفاع از خود یا تیم های ویژه نشده است به اندازه کافی خوب.

آن را به یک منبع نا امیدی برای راجرز. برای سال او داده شده خود را حداکثر تنها برای حق رای دادن به چوب با آن روشمند ساختن رویکرد و هرگز واقعا تمام در. این راه مناسب برای یک NFL سازمان به عملکرد بیش از مسافت های طولانی اما قبل از برایان Gutekunst شد مدیر کل در سال 2018 وجود دارد کمی انحراف از طرح جامع حتی برای راجرز. و در حال حاضر که راجرز است ومیگوید نزدیک به 40 و قادر به حمل یک تیم کاملا مانند او یک بار انجام چه Green Bay انجام دهید ؟ برنامه ریزی برای خروج خود را.

[Brewer: Ron ریورا, جک دل ریو می دانید چیزی در مورد بزرگ عبور rushers. وارد تعقیب جوان است.]

Gutekunst است تهاجمی تر از سلف خود, Ted Thompson, اما آن را نمی هکرها’ سبک به بیرون رفتن از راه خود را به حداکثر رساندن و گسترش پیری کارفرمایی حرفه ای. به همین دلیل پیش نویس یک سلاح تهاجمی برای راجرز هنگامی که وجود دارد یک شانس برای دریافت یک جدید راجرز?

فقط با جایگزین کردن Favre چند شکایت خواهد کرد در مورد خسارت های ناخواسته اگر راجرز-به-عشق جانشینی نیز معلوم است. ما را ببینید ، وجود دارد بیشتر در معرض خطر شکست با عشق. او نمی وارد NFL در همان سطح که راجرز انجام داد. او نیاز به یک کار خیلی بیشتر. گاهی اوقات او به نظر می رسد که برخی از پاتریک Mahomes در او. گاهی اوقات او باعث می شود تصمیم گیری است که می تواند Jameis وینستون به رمیدن. او یک پروژه خوب برای LaFleur, اما چگونه می خواهد مربی تیم مدیریت این آزمایش و حفظ اعتماد راجرز که تا به حال برخی از مبارزات در سال 1 سیستم جدید?

آن را سخت بدانید که سخت تر کار: LaFleur به عنوان مدیر ؟ و یا عشق به عنوان البدل?

“من نمی توانستم فکر می کنم از یک بدبخت تر مربی از آرون راجرز” ESPN تحلیلگر Ryan کلارک گفت: در واکنش به عشق انتخاب شده است.

در ماه مارس راجرز رفت و در “وایلد و Tausch” ESPN میلواکی رادیو نمایش و پاسخ یک سوال در مورد هکرها به طور بالقوه پیش نویس وارث او.

“آنها در حال رفتن به قادر به ضرب و شتم من در هر زمان به زودی” راجرز گفت.

سه ماه پیش در خلیج سبز سرگرم کننده بود دوباره. امروز به عنوان طولانی و بی دست و پا خداحافظ آغاز می شود, پرنیان چهره متفاوت باشد.

هکرها آنچه را که آنها احساس لازم است, چه چیزی برای آنها کار می کرد قبلا. طبق معمول راجرز در سمت چپ به این طرح کار می کنند. این بار اما, آن را در نهایت ممکن است به معنای بسته شدن خود به خود پنجره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات