زمانی که نزدیک به یک دوجین از اعضای Beathard خانواده جمع آوری در میامی گاردنز فلوریدا., برای روز یکشنبه بازی وجود خواهد داشت دو قابل توجه غیبت است که یکی از آنها را بازیگران پال بیش از آنچه باید به شدت جشن به مناسبت. بابی که تبدیل 83 در هفته گذشته و در ادامه به جنگ آلزایمر را از خانه اش در ایالت تنسی. خاک رس Beathard, C. J. جوانترین برادر بود به ضرب چاقو در خارج از نشویل نوار شش هفته پیش و خانواده معتقد است که او خواهد شد به دنبال پایین از آسمان.

“خشت بود که همیشه من بزرگترین فن” C. J. گفت: در رس مراسم تشییع جنازه در گریس چپل در فرانکلین دنیاست. یک هفته پس از 22 ساله و سابق دبیرستان هم تیمی پل Trapeni III, 21 کشته شدند در ساعات اولیه Dec. 21. “او همه ما بزرگترین طرفداران. او افتخار ترین مرد وجود دارد از خانواده و افرادی که در مورد مراقبت از او را.”

“در شش هفته, من تا به حال یک پسر رفتن به سوپر باول و دیگری پسر به بهشت رفتن” خشت و C. J. پدر کیسی Beathard بود که یک ستاره کارفرمایی در هرندون بالا و به طور منظم در Redskins اردوگاه آموزشی در حالی که پدر او بود که جنرال موتورز در واشنگتن گفت: ESPN.

شاید هیچ کس بهتر درک می کند ترکیبی از غم و شادی است که آخر این هفته Beathard مراسم خانواده را از کیسی را وسط پسر 25 ساله تاکر که صرف 22 سال به عنوان یک برادر بزرگ به خاک رس در حالی که همچنین به دنبال C. J.

زمانی که خاک رس فارغ التحصیل از نبرد زمین آکادمی در فرانکلین در سال 2016 و آماده برای رفتن به کالج تاکر یک کشور موسیقیدان مانند پدر خود نوشت: یک آهنگ با عنوان “من در جهان با شما (برادر).” آن قصیده به رابطه او با خاک رس و تا حدی C. J. آن گرفته شده اضافه شده اهمیت خاک رس پس از مرگ است.

“برادر من اجازه نگه دارید مشکل خود را هنگامی که آن را بیش از حد سنگین” گروه کر آغاز می شود.

“را به عنوان خاک رس برادر بزرگتر آن را فقط سنگین در قلب من به او به عنوان شروع یک فصل جدید از زندگی خود را به نوشتن برخی از احساسات من احساس برای او” تاکر گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من در یک صبح و نوشت: کل آهنگ در مورد روابط و تعاملات بین سه نفر از ما. من فکر می کنم آن همه قشنگ نقطه در. ما تا به حال یک پیوند ویژه ای به عنوان سه تا از بهترین دوستان و برادران می شود.”

“تاکر خشت و من واقعی نزدیک رشد” C. J. گفت: در این مراسم با تاکر و دو خواهر Charly و تاتوم در کنار او. “ما سه بهترین دوستان است. ما همه چیز را با هم.”

زمانی که Beathard پسران نبودند مشغول پرتاب توپ فوتبال با پدر خود و یا در خانه درس توسط مادر خود, سوزان آنها زمان زیادی را صرف ساخت موسیقی است.

“ما همیشه می خواهم با هم و جام جم” گفت: تاکر که یک آلبوم به دلیل این سال است. “اگر آنها می خواستند به هیچ گفتن چه می تواند آنها را انجام داده ام با موسیقی است. خاک رس به طور خاص او شروع به نواختن گیتار قبل از من. از یک واقعا سن و سال او واقعا پیشرفته است و می تواند بوده است واقعا خوب است. من همیشه می دانستم که موسیقی برای من بود و من رو بیت که اشکال.”

خاک رس به دنبال C. J. را قدم به قدم بازی کارفرمایی در کالج. او با انتقال به دانشگاه لانگ آیلند در نیویورک از آیووا غربی کالج در سال گذشته و به نظر می رسد در هفت بازی برای کوسه ها قبل از آسیب دیدگی شانه خود را به پایان رسید junior فصل است. خاک رس بود و در شکستن زمستان هنگامی که در حالی که در نشویل با Trapeni, “ناخواسته پیشرفت توسط یک مرد نسبت به یک زن” آنها هر دو می دانستند که منجر به یک مبارزه در خارج از نوار. نشویل پلیس بعد از بازداشت 23 ساله Michael Mosley و متهم او را مجرم و قتل.

تاکر و C. J. هر دو گفته بودند به خاطر 22 سال داشتند با خاک رس. تاکر که نیست خیلی از پرنیان است خدا را شکر که دو برادر خود را در نهایت او را متقاعد به پیوستن به آنها را در بازی های آنلاین از Call of Duty در ماه دسامبر. در طول یکی از جلسات چند نفره در حالی که برقراری ارتباط با یکدیگر در هدست رس نشان داد که تا آخرین امضا که شامل یک مرجع به کتاب ارمیا, ویژه, یک غلط املایی.

“این نیت که” تاکر گفت: در مراسم تشییع جنازه باعث خنده است.

در سوپر باول رسانه های شب جمعه, C. J. گفت تنسی تیتان’ وب سایت است که ماه گذشته شده است سخت ترین از زندگی خود “بدون شک.” او و تاکر باید تکیه بر یکدیگر همکار اعضای خانواده و ایمان خود را در طول روند شفا.

“آن واقع شده است بسیار دیوانه چیزی را به دیدن آنچه در آن انجام می شود برای خانواده ما” تاکر گفت. “راستش این حس را ندارد تا آنجا که ما چگونه در حال گرفتن از طریق این راه ما هستند. وجود زمینه ای صلح که غیر قابل توصیف دیگر از دادن واقعا همه چیز ما رو به خدا ما را از طریق آن.”

تاکر شنیده داستان های بی شماری در طول سال در مورد پدر بزرگ خود را به چهار قهرمانی و هفت سوپر باول ظاهر به عنوان یک استعداد ارزیاب. یکشنبه را اولین بار خود را در فوتبال حرفه ای را در اوج رویداد و در حالی که او را هیجان زده برای عینک و برای دیدن C. J. تحقق رویای او خواسته رس وجود دارد به تجربه آن را با او.

“من فقط به عنوان اخراج کردن که من احتمالا خواهد بود اگر او شروع شد و من کمی کمتر از عصبی من احتمالا خواهد بود” تاکر گفت: C. J. سوم-رشته نقش. “ما می دانیم که خاک رس را در یک مکان بهتر و ما در اینجا تلاش به او افتخار می کنم.”

زمانی که خاک رس زنده بود, C. J. گفت: او را به دریافت یک متن از او را قبل از هر یک از بازی های او گفتن او را که او بهترین کارفرمایی او تا به حال دیده بود.

“من می دانم که بسیاری از خواهران و برادران وجود دارد و یا پدر و مادر است که به بچه های خود را ‘آره, شما بهترین, شما, این, که, اما من به شما می گویم زمانی که خاک رس در آن گفت: او به معنای آن و اعتقاد به آن” C. J. گفت. “و من باید یک تعهد نه تنها به خدا بلکه خاک رس به او افتخار می کنیم و تلاش می شود بهترین مرد و بازیکن است که او می داند که من هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im