برای 42 سال امهرست را دیو Hixon یکی از بهترین مربیان شما هرگز از شنیده می شود

“ما کمی خوش شانس” Hixon گفت: بعد از ظهر چهارشنبه خنده در حافظه است. “ما می خواست رئیس جمهور برای تجدید نظر در اوایل ’93 و گفتند هیچ نمی آمد و از ما بخواهید دوباره برای مدت پنج سال. سپس در اواخر بهار آنها کردم و با هم تصمیم گرفتیم به ما سه سال به عنوان آزمایشی برای اثبات به آنها که آن را درست انجام دهید.

“شانس قسمتی آمد و در فصل آینده است.”

مهارت احتمالا یک بزرگتر عامل. امهرست و Colby هر دو از NESCAC واجد شرایط برای D-سوم مسابقات و امهرست ضرب و شتم Colby در دور دوم. در دور 16 تیم پس از آن شناخته شده به عنوان پروردگار Jeffs ملاقات فرانکلین & مارشال, مربی توسط یکی دیگر از D-III آیکون گلن رابینسون که بازنشسته پاییز گذشته با 967 برنده است.

“آنها دانه بالا و بسیاری از افراد تا به حال فقط در مورد اذعان آنها قهرمانی” Hixon گفت. “ما ساخته شده است یک بزرگ منجر شود سپس گلن ساخته شده برخی از تنظیمات و ما به سختی آویزان است. که یک معامله بسیار بزرگ برای ما و برای این کنفرانس است.”

امهرست و ویلیامز به عنوان D-III قدرت در سال است که به دنبال. جورج میسون مربی دیو Paulsen مربی در Williams هشت سال برنده یک عنوان ملی در سال 2003 و در پایان دوم سال آینده. او به وضوح به یاد آنچه در آن بود به مربی تیم مقابل امهرست و Hixon.

“من تا به حال شانس خود را برای مربی در برابر بسیاری از مربیان” Paulsen گفت. “جیم, Calhoun, براد استیونس, جان Beilein و آنتونی گرانت به ذهن می آیند حق دور. من صادقانه می گویند من هرگز مربی در برابر هر کسی بهتر از دیو.”

Hixon تا به حال تعداد زیادی از فرصت های به حرکت به بخش من چند تا از مدارس آیوی لیگ. اما نزدیک او آمد به ترک امهرست بود در سال 2008 زمانی که Bucknell ارائه شده شانس او را برای موفقیت پت Flannery. Hixon تا به حال موفق به کسب اولین عنوان ملی یک ماه زودتر و وسوسه شد.

“من در ماشین با من [سپس 14-year-old] پسر مت و ما متوقف در یک محدوده رانندگی به آمار برخی از توپ های گلف,” او گفت:. “ما همیشه در سفر با ما باشگاه گلف. همانطور که ما از ماشین که تلفن زنگ زد. این Bucknell مردمی است. من به مت یک 20 دلاری بیل گفت: او را به گرفتن برخی از توپ و من می خواهم وجود دارد در پنج دقیقه. نیم ساعت بعد من و او می خواهم ضربه همه توپ و ناراحت شد.

“من به او گفت:” مت شما خوشحال هستند با من مربیگری در امهرست?’ او حق را به من و گفت: “پدر من بسیار خوشحال در امهرست.’ که در آن بود. من می دانستم که خروج اشتباه خواهد بود.”

زمانی که Hixon به نام Bucknell می گویند او نبود گرفتن او ارائه یک جایگزین: Paulsen.

“دیو شد از من جوانتر [12 سال] و من می دانستم که او می خواست یک نرم افزار در D-I” Hixon گفت. “من فکر کردم او می تواند یک انتخاب عالی برای آنها است.”

حق با او بود. در هفت فصل در Bucknell, Paulsen رفت و به postseason چهار بار: دو سفر به مسابقات NCAA و دو به ابتلای. در سال 2012 گاومیش کوهان دار امریکایی به آریزونا رفت و ناراحت Wildcats در دور اول از ابتلای.

Hixon شد سومین مربی در D-III تاریخ را به نفع خود 800 بازی ها قبل توسط رابینسون و Wooster را استیو مور که به پایان رسید با 867 پیروزی. رابینسون بازنشسته قبل از شروع این فصل و مور بازنشسته در ماه گذشته به معنی هر سه رفت و تقریبا در همان زمان.

Hixon تصمیم به گرفتن یک فرصت مطالعاتی در ماه سپتامبر قبل از شروع فصل. مادر او گذشت در ژانویه 2019 و پدرش که در حال حاضر 90 بود, مبارزه با آلزایمر است. او پدر خود را تنظیم کنید تا به راحتی در طول تابستان اما تصمیم در سقوط او می خواست به یک استراحت.

“من مرگ و پدرم را سلامت مبارزات به من فهماند که با گذشت زمان برای همه ما,” او گفت:. “وجود دارد برخی از چیزهایی که من می خواستم برای انجام. من خوش شانس هستم, من و همسرم واقعا شبیه به یکدیگر و لذت بردن از صرف وقت با هم. به علاوه من یک تعدادی از دوستان در NBA بنابراین من قادر به سفر و صرف زمان با آنها. من رفتم برای دیدن دوک و کانزاس بازی در نیویورک در ماه نوامبر. من هرگز تا به حال زمان برای انجام این کار قبل از.”

هارون Toomey که ستاره دار در امهرست 2013 قهرمانی ملی, تیم, به عنوان مربی موقت. Hixon با حضور فقط سه بازی به Toomey فضا اما تماشا اکثر بازی ها بر روی کامپیوتر خود نگه داشته و در تماس مداوم با او را به دلیل طرح بود برای او را به عقب می آیند.

امهرست رفت 18-8 فقط از دست رفته مسابقات NCAA.

به عنوان فصل عینک در فکر بازنشستگی عبور Hixon ذهن. رمان coronavirus گذشته بود کلش.

“زندگی می تواند به سرعت تغییر برای همه ما,” او گفت:. “من می خواهم برای پیدا کردن آب و هوای گرم در زمستان برای بازی گلف و لذت بردن از خانواده من بیشتر است.”

Hixon تنظیم زوم تماس با تیم خود را در 8 مارس. “نه راه من می خواستم به ارائه اخبار” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ انتخاب است.”

روز بعد او اجازه دهید که مدرسه می دانم که بازیکنان همیشه. از آنجا که اخبار عمومی شد دوشنبه Hixon شده است غرق پاسخ.

“من فکر می کنم من می خواهم را فراموش کرده ام تعدادی از بازیکنان من می خواهم مربی,” او گفت:. “چهل و دو سال است مدت زمان طولانی است.”

امهرست اعلام کرد “جستجوی ملی” برای یک مربی جدید. چند تا از Hixon سابق بازیکنان سر مربیان در بخش سوم. Hixon قصد ندارم به تایید یکی بر دیگری هر چند آن را روشن او خواهد بود خوشحال به دیدن Toomey کار.

“به عنوان طولانی به عنوان آن را به یک امهرست پسر من هیجان زده,” او گفت:. “این ساخته شده است برای من روشن است که من نمی تواند بخشی از این تصمیم. من آن را دریافت کنید. که خوب است.”

شده است وجود دارد هرگز یک بخش سوم مربی القاء به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame است که در حدود 25 مایل از دانشگاه امهرست. با Hixon رابینسون و مور همه بازنشسته سالن را به خوبی به induct هر سه در آینده نزدیک.

مربیان بزرگ هستند مربیان بزرگ بدون در نظر گرفتن سطح. و به عنوان Paulsen و دیگران را گواه Hixon بود در مورد به خوبی به عنوان آن می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im