برای سال 2020 المپیک امیدوار, به تعویق افتادن یکی دیگر از چالش برای غلبه بر

به عنوان یکی از بی شماری المپیک امیدوار است که آموزش شده است طرح میتوانست جهانی رمان coronavirus همه گیر Lochte است فقط یکی دیگر از شهروندان جهان در برخورد با گریم واقعیت این ویروس را گسترده اثرات — که روز شنبه ادعا کرد که توکیو بازی های المپیک به عنوان یک قربانی با بازی تحت فشار قرار دادند به 2021.

“من نا امید چون این چیزی بود که بسیار مهم بود به من گفت:” Lochte با تلفن از گینسویل, فلوریدا., جایی که او تا به حال شده است آموزش به امید و پنجم آمریکا در بازی های المپیک تیم. “اما این است که نه فقط در مورد من و تمام المپیک. این بزرگتر است. این است که بر کل جهان است. … آن را فقط به تعویق افتاده است. آن را لغو. مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که هر کس به ماندن سالم و امن است.”

هر چند روز اخبار اعلام کرد به طور مشترک توسط کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 سازماندهی کمیته اجتناب ناپذیر به نظر می رسید — پس از ثابت سیل تعویق, لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان ورزش بیش از گذشته چند هفته — upending از بازی های المپیک تابستانی به نظر می رسد به نوعی بزرگتر و بیشتر نگران کننده داده های جهانی خود برسد.

“اگر چه من ناراحت است که بازی های المپیک را نمی خواهد اتفاق می افتد در این سال من با شما موافقم که این بهترین تصمیم برای حفظ ورزشکاران و تماشاگران سالم و برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر” ژیمناست مورگان هرد در توییتر نوشت.

کمیته بین المللی المپیک شده بود و هدف از انتقاد گسترده در روزهای اخیر بسیار از آن که از ورزشکاران خود را بیش از آن بیمار پاسخ به نگرانی های جهانی در مورد covid-19 بیماری همه گیر.

زمانی که ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته بررسی ورزشکاران خود را بیش از آخر هفته از آن یافت می شود 65 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آموزش های خود را به حال شده است به شدت تحت تاثیر coronavirus مربوط به محدودیت ها از جمله 25 درصد که به گفته آنها می تواند نه در همه. شصت و هشت درصد از این ورزشکاران گفت: آنها فکر نمی کنم این بازی می تواند نسبتا رقابت اگر آنها رفت و به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان.

“ما مهم ترین نتیجه گیری از این گسترده ورزشکار پاسخ به” USOPC در بیانیه ای گفت: “این است که حتی اگر زمان قابل توجهی نگرانی های بهداشتی می تواند کاهش اواخر تابستان عظیم اختلالات به آموزش محیط کنترل دوپینگ و روند صلاحیت نمی تواند بر طرف شود و در صورت رضایت بخش نیست. به این منظور آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است.”

ورزشکاران المپیک ساخت کل چهار سال بخش از زندگی خود را در جهت قله در تابستان سال چهارم از “چهار.” در حالی که یک سال تاخیر در این چرخه ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ برای یک خارجی آن است که یک عامل پیش بینی نشده و اثرات آن به طور کامل ناشناخته — از آنجا که هیچ المپیک حتی تا به حال به آن را در نظر بگیرید.

در 35 به خوبی گذشته نقطه که در آن بسیاری از شناگران باقی می ماند رقابتی Lochte نمونه ای کامل از یک ورزشکار برای آنها حتی یک سال تعویق بيشترین. تحت شرایط عادی او خواهد بود با اشاره به سمت ایالات متحده در مسابقات المپیک شنا در اوماها در ماه ژوئن که در آن او می شده اند در رقابت با شناگران تقریبا نصف سن او برای آرزو نقاط در تیم ایالات متحده آمریکا است.

“این سخت تر,” Lochte گفت: “از آنجا که من نمی گرفتن هر جوان.”

او backstory شده اند به خوبی شناخته شده توسط توکیو. تنها مایکل فلپس در میان شناگران در سراسر جهان موفق به کسب بیشتری مدال المپیک از Lochte. اما Lochte این تصویر مخدوش یک بدنام حادثه در طول سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی, جایی که او ساخته شده یک داستان در مورد یک سرقت مسلحانه که منجر به 10 ماه تعلیق. او معلق و بار دوم در سال 2018 پس از ارسال یک تصویر در رسانه های اجتماعی از او دریافت یک شات از یک ویتامین (حقوقی) از طریق تزریق داخل وریدی (غیر قانونی).

“پس از همه چیز من شده است از طریق چهار سال گذشته من آماده بود. من آماده رفتن” Lochte گفت. “من شنا شگفت انگیز در حال حاضر. اما من همیشه به حال برای مقابله با برجستگی در جاده و من همیشه غلبه بر آنها. بنابراین این فقط یک دست انداز. دوست من گفت: بزرگترین چیز این است که مطمئن شوید که همه سالم و امن است.

“اگر هر چیزی را فقط p— من خاموش و آتش من حتی بزرگتر. من بیشتر متمرکز شده است. من می خواهم آن را حتی بیشتر در حال حاضر. هیچ چیز تغییر کرده است. آن را فقط سخت تحت فشار قرار دادند یک سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>