برای 14 سال المپیک, امیدوار, حیاط خلوت, skatepark کمک کرده است و او در همه گیر

بنابراین پدر و مادر خود اندرو Stess و Moniz فرانکو تصمیم به بتن حیاط تبدیل آن به مکانی برای اسکیت. بتن کاسه ساختار در نهایت جایگزین رمپ های چوبی و در حال حاضر حیاط خلوت skatepark تنها جایی است که 14 سال Minna می توانید با قطار به توکیو بازی که در آن اسکیت بورد خود را اولین المپیک.

“آنها هر دو قدردانی از آن را حتی بیشتر دوباره گفت:” اندرو Stess که دختر تا به حال تا به حال صرف بیشتر از او در اخیر زمان آموزش در بالا پایان skateparks.

بیشتر داستان های

طولانی(er) جاده به توکیو

چگونه ایالات متحده در المپیک هستند به آموزش در خانه

در طول رمان coronavirus همه گیر Stess اغلب اسکیت در حیاط خلوت خود را برای یک ساعت یا دو تا غروب آفتاب. یک درخت و برخی از گیاهان بهم زدن از طریق باز شدن در وسط کاسه که او اسکیت در اطراف. این لوله چهارم تنها حدود چهار یا پنج فوت قد اما این به اندازه کافی برای Stess به کار بر روی برخی از ترفندهای. کوچک skatepark جریان در یک دایره با یک وان آب داغ یک حلقه بسکتبال, the redwood درخت و پشت عرشه در اطراف محیط.

خانواده تصمیم به ساخت skatepark ساخته شده بود بیشتر از راحتی. یک حیاط خلوت گزینه به معنای کمتر درایوهای زمانی که بچه ها می خواستم به اسکیت بازی کردن. وجود دارد بیش از حد بسیاری از پارک در شمال کالیفرنیا و Stess ترجیح یکی تقریبا یک ساعت فاصله دارد. در طول دو ماه گذشته میان شرایط خانواده هرگز پیش بینی سود حیاط خلوت پارک تنها افزایش یافته است.

یک زن و شوهر از سال پیش Stess یک عضو در CA مرکز آموزش بالا-عملکرد مرکز در شمال سن دیگو. که در آن بسیاری از آموزش جدی می گیرد. به عنوان Stess توسعه یافته به یکی از skateboarders در کشور او سفر وجود دارد بیشتر می شد. Stess و مادر او را به 500 مایل رانندگی از کالیفرنیا, کالیفرنیا., در مورد هر هفته. آنها خواهد ماندن با دوستان در هتل ها و یا اجاره املاک و حتی در داخل کابین کوچک از یک قایق بادبانی خانواده خریداری شده و با سفر در ذهن است.

اما به دلیل بهداشت عمومی بحران Stess نشده بود و یکی از کسانی که در هفته آموزش سفرها از اوایل ماه مارس. گاهی اوقات او FaceTimes او کالیفرنیای جنوبی مبتنی بر مربی در حالی که او شیوه های, اما Stess گفت که او نمی تواند انجام دهد پخش یا معکوس چون حیاط خلوت راه اندازی کوچک است و نه به اندازه کافی تند.

آموزش معمول است “همیشه متفاوت [و] تغییر” Stess گفت. “من نمی خواهم به انجام همان چیزی که در هر روز است. آن را بسیار خسته کننده. از حیاط خلوت من خیلی کوچک من تنها کار بر روی بسیاری از ترفندهای جدیدتر و چیزهای شبیه به آن. آن را قطعا سخت تر اما من خیلی خوش شانس به چیزی است که در واقع به اسکیت بازی کردن.”

دو بار در هفته Stess و دیگر ملی ایالات متحده آمریکا اعضای تیم شرکت در اختیاری یک ساعته زوم تمرینات با ایالات متحده آمریکا چاپ صفحه کارمند. گاهی اوقات اسکیت باز باید جداگانه اطلاعاتی جلسه به ماندن تا به تاریخ با اخبار که ممکن است برنامه های خود را و آموزش.

برای تولد او Stess دریافت یک تشک یوگا که او استفاده می کند برای تمرینات و یک طناب پرش است که او در تلاش برای کشف کردن چگونه به کوتاه شدن. او دارای وزن و باند در خانه و استفاده از اسکیت بورد خود را به عنوان یک ab چرخ. Stess اجرا می شود دو مایل چند بار در هر هفته و ترجیحا خارج اما گاهی اوقات بر روی تردمیل در اتاق مهمان که او پدر شده است با استفاده از به عنوان یک دفتر. در حالت ایده آل, این کار را به سهولت انتقال به معمول خود را آموزش.

“من احساس می کنم زمانی که همه چیز به حالت عادی برمی امیدوارم آن زمانی که من بازگشت به جنوب کالیفرنیا, من قصد دارم برای گرم کردن دوباره” Stess گفت. “اما امیدوارم آن را نمی خواهد که ، آن را فقط عجیب و غریب فکر کردن در مورد آن چرا که من نمی دانم چه مدت از آن خواهد بود.”

برای سال خانواده در نظر گرفته شده در حال گسترش حیاط خلوت پارک. آنها قبلا مستاجر طبقه پایین زندگی می کنند با sideyard به معنای یک فضای خصوصی برای آنها. اما Stess مادر بزرگ در حال حاضر در آنجا زندگی می کند و از او استفاده نمی کند در این منطقه است. بنابراین برای لذت از بچه ها, خانواده تصمیم به اضافه کردن بیشتر بتن می باشد.

این sideyard پروژه کراوات را به پارک های موجود و ویژگی های برخی از خیابان عناصر که Stess 16 سال لذت ببرید.آنها را بزرگتر ساخت سه ماهه لوله که در آن Stess می توانید انجام برخی از ترفندهای معمولا این سایت متعلق به پیچیده تر skateparks شده اند که غایب از معمول به تازگی.

“او شما در واقع قادر به گرفتن برخی از هوا به عقب” Stess را گفت. “و او واقعا مانند پرواز را از طریق هوا, بنابراین ما در حال تلاش برای گرفتن او را به خارج از زمین دوباره.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>