من مایل به فرض MLB کردم این درست نیست چرا که این ورزش بسیار درخشان در تحقیقات و یا محترم در گفتن تمام حقیقت را در مورد خود, اما از آنجا که هر مالک و رسمی می داند چه فاجعه ای آنها می خواهم که در دست خود را اگر آنها این تصمیم اشتباه است. آن را نمی توان تخم مرغ را در چهره خود; آن خواهد بود و بیشتر شبیه اسید.

وجود شادی و امداد در بوستون مثل شما نمی خواهد باور. اگر شهرت 2018 Red Sox شده تلقی می شود به عنوان تیره رقابتی روح ’17-’18 Astros اخبار را همه از انگلستان به عنوان سخت به عنوان اگر تد ویلیامز تونل فرو ریخت چون تد ویلیامز خودش را مهندسی شده آن اشتباه است.

صدای شما شنیده وزوز از طریق ورزش است عظیم آه امداد به دنبال “ویدیو پخش سیستم اپراتور آن را — و این است که همه?”

در ژانویه هنگامی که کمیسر راب مانفرد اعلام گناهان و مجازات برای خیانت Astros سپس گفت که بوستون را crimes and punishments هنوز تحت بررسی کل ورزش لرزید. باید بزرگ باشد درست است ؟ اعلام خواهد شد در همان زمان و به عنوان اگر تحقیقات کاملا مشابه بودند. به ویژه به دلیل یک متفکر آستروس زمین-سرقت طرح سطل زباله-می-کوبیدن مربی الکس کورا که فصل آینده شد بوستون مدیر.

اگر جهانی متوالی سری برنده شد تا ثابت شود تیم کامل از نظام متقلب چه در کل تاریخ آمریکا بازی خواهد بود که قابل صدمه زدن به ورزش ؟ می شود آن را به عنوان اگر پس از 1919 جوراب سیاه انداخت جهان سری معلوم 1920 سقوط کلاسیک ثابت شد ،

به جای روز شنبه اعلام شد شبیه گفت که پس از یک ماه-تحقیقات طولانی با بازیکنان اعطا مصونیت به شواهد که batboy و ballgirl تا به حال کشیده بوستون آستانه را سرقت ماشین زره پوش.

چقدر خوشحال و راضی است Boston — و چگونه loopy? وجود دارد در حال حاضر در حال آزمایش بالن در مورد بازگرداندن به حالت تعلیق کورا — او که برنده سری جهانی او نبود ؟ — برای مدیریت Red Sox در 2021. آنها پرداخت و او را در پلاتین سطل زباله?

خوشبختانه Red Sox باید nixed که.

“همه دلایلی است که ما جدا از راه با او وجود دارد [که Astros اخبار شکست] هنوز دلایل” رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: وقتی پرسید که آیا کورا می تواند بازگشت به بوستون.

پس شما باید بدانید در اینجا چیزی است که MLB کشف شده است. پخش مرد (J. T. Watkins) را مطالعه نشانه هایی از تیم مقابل شکارچی با تماشای این مرکز زمینه نظارت بر. سپس به معنای هر آنچه او گاهی اوقات شکستن زمین-تماس با کد و رله که اطلاعات به بوستون بازیکنان که می تواند با استفاده از آن اگر آنها رو به پایه دوم. به جای رمز گشایی دشمنان’ نشانه ها در زمان واقعی — که در نظر گرفته شده است زرنگ و دانا عادلانه برای یک قرن — پایگاه دونده در دوم را غیر قانونی اینتل از J. T. که cheatin’.

واتکینز متوقف شده است برای یک سال و Red Sox باید جریمه خود را-دور دوم انتخاب در ’20 تازه کار, پیش نویس است. آنها را برای زنده ماندن ؟ من ضربه سخت تر از آن زمانی که سگ من سگ دست من برای یک من-را-من-کسب و کار-خارج از درمان است.

MLB گزارش ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان شده است با عنوان: “Red Sox تقریبا هیچ ایرادی نمی کنند و آنها فقط آن را در هر جمعه سوم به هر حال.”

ببینید Red Sox نمی تواند همیشه شکستن نشانه. و یا تیم های دیگر تغییر نشانه. آنها می توانید سعی کنید آن را تنها با یک مرد در دوم. همچنین هیچ کس واقعا می دانست که در آن J. T. کردم اطلاعات خود را (آره, lol, J. T. باید برای ایستادن “فقط وابسته به دورهم اندیشی.”) در نهایت هر کس با استفاده از این اطلاعات و یا نه همیشه. بنابراین حتی اگر آنها نمی باید ایمنی این کامیون بیش از واتکینز شما نمی خواهد مجازات اونا به هر حال.

بازیکن بازنشسته و یا معامله و پس از آنها تمایل به صحبت. این ماه بازنشسته اوان Gattis یک سال 2017 هوستون گیر bared خود حس شرم در یک پادکست. در میان بسیاری از ناسزاهای حذف شد اولین Astro به اذعان در مکان های عمومی, همه آسیب آنها را به بازی ساخته شده است که آنها میلیون ها نفر وزن ناامیدی و سرخوردگی است که آنها ریخته بر طرفداران خود را به خصوص در کودکان و, چگونه برای چندین دهه آنها را نمی خواهد و نباید آن زندگی می کنند پایین.

“من نمی خواهم برای همدردی. اگر ما مجازات است که منفور همه برای همیشه لطفا برای پس از آن مانند هر” Gattis گفت. “هیچ کس ساخته شده ما [از هر چیزی). مانند [بازیکنان در حال حاضر] گفت: “این پسر ما را در انجام این” — که آن را نمی …

“شما در تمام زندگی خود را به سعی کنید به آمار توپ — ‘شما می توانید به من بگویید چه می آید ؟ چه؟!’ — این یک چیز قدرتمند است. میلیون ها دلار روی خط” Gattis گفت. اما “این بازی بازی نیست راست … [تبادل نظر] در برابر ’17 Astros — شخص شما فکر می کنید اگر من خود گیر که من می خواهم خوشحال ؟ نه جهنم. بنابراین من درک می کنم خشم مردم را.”

Gattis صحبت به زمان Astros سابق خود جفت و برخی عصبانی هستند اما “دیوانه در مردم نفرت ما — فقط دیوانه مثل نوع از طرفداران’, سمت,” او گفت:. “شاید آنها احساس نمی در یک موقعیت به هر چیزی می گویند [به ستاره هم تیمی های]. و آنها با آن زندگی می کنند در حال حاضر … من می تواند چیزی را انجام داده اند اما من نه.”

این سطح از عذاب وجدان گاهی اوقات در نهایت صحبت می کنند ذهن خود را. بیایید فرض کنیم که هیچ ارواح ’18 Red Sox را دوباره به امد و شد زیاد MLB. ورزش آسیب دیده است به اندازه کافی والا اما پایین آورده Astros و همچنین با این بیماری همه گیر است که پاک کردن بسیاری و شاید همه از یک فصل است.

MLB برداشت یک روز مناسب برای دفن آن Red Sox مجازات فقط قبل از پیش نویس NFL. اما این که در آن بازی در حال حاضر سر هنوز هم کم است. هنگامی که خود را تا سال 2018 قهرمان نمی تقلب به عنوان بد و یا به عنوان اغلب به عنوان شما ’17 قهرمان است که در بیس بال ،

ادامه مطلب MLB پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات