Washington Capitals مربی تاد Reirden شد کبود و قابل درک است. با تیم خود را در مواجهه با سه هدف کسری بودجه و برافروخته جمعیت آن سرخوردگی Reirden گذاشته به بازیکنان خود را در یک تلاش بیهوده برای متوقف کردن تیم خود را رایگان قرار می گیرند.

پایتخت طرفداران بسته بندی شده بود سرمایه یکی از عرصه امید به گواه تاریخ است. آنها بی سر و صدا در سمت چپ, نا امید, احساس به عنوان اگر یک فرصت دیگر برای دفترچه لحظه در محله چینی ها شده بود از دست رفته پس از Alex Ovechkin, نشستن در 698 اهداف نگه داشته بود خاموش علائم در طول یک 7-2 thumping از Philadelphia Flyers.

“اگر شما می خواهید برای شکستن این بازی به تعدادی از مناطق مختلف شما نمی خواهید برای پیدا کردن چیزی است که یک امتیاز مثبت برای ما است. . . . است که به ما هویت” Reirden گفت. “این است که ما که هستیم و نمره نشان داد آنچه که ما سزاوار امشب.”

پایتخت (36-14-5) از دست داده اند و دو تا از گذشته خود را سه و 3-3-0 بیرون آمدن از این همه ستاره.

Reirden گفت: او احساس این تیم است که در آن باید با 27 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم. شنبه بود “مثال بسیار خوبی” از پایتخت’ کاستی.

[Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت]

“این یک 82-بازی فصل,” او گفت:. “این غیر قابل قبول است. به هیچ وجه به اطراف کرد و گفت که امشب خوب بود; آن نبود و در حال حاضر این چه تیم ما را به عنوان یک پاسخ ؟ ما خوب بوده است, پاسخ, در گذشته, اما ما به شما ببینید که چگونه از آن می رود در روز دوشنبه.”

پایتخت در روز دوشنبه میزبان New York Islanders — یکی دیگر شهری تقسیم رقیب و دیگر فرصتی برای Ovechkin خود را برای رسیدن به نقطه عطف.

بازی روز شنبه در پنج دقیقه اول دوره دوم. با نمره منگوله دار در 1 آگهی یافت خالص سه بار در چهار عکس در یک محدوده 1:45. مایکل Raffl گل اول 2:45 به دوره و شان خیاط روشن چراغ 14 ثانیه بعد برای دومین شب. نود و یک ثانیه بعد وقتی همه چیز به نظر نمی رسد به عنوان اگر آنها می تواند بدتر آنها: جیمز ون Riemsdyk ضرب و شتم برادن هولتبی با یک دست انحراف آن را 4-1.

هر سه گل آمد در حتی قدرت برانگیخته شده توسط خمیازه دفاعی ساقط و هزینه گردش. پایتخت شدند و با استعداد سه قدرت-فرصت بازی در فینال 11 دقیقه از دوره اما آمد تا خالی است.

دوره سوم آغاز شد و با بیشتر از همان. آگهی ثمر رساند تا سه بار در 8:02 آخرین هدف ارسال هولتبی به نیمکت و طرفداران به خروجی.

“ما واقعا اجرای خوب” پایتخت defenseman Radko Gudas گفت. “ما ساخته شده برخی از نمایشنامه است که آنها بیش از حق دور و آنها تا به حال برخی از حملات سریع. ما بازی نمی کند, هوشمند, و در شروع دوم با جن ما ساخته شده برخی از گردش که ما هزینه حق دور. و درست بعد از هر یک از دیگر شیفت بعد از تغییر. این چرخش و حرکت راه خود را.”

نیکولاس اوب-Kubel به ثمر رساند تنها در 2:58 به دوره سوم تراویس Konecny از آن ساخته شده 6-1 کمتر از سه دقیقه بعد و کلود ژیرو شمارش در 8:02 در پنج بر سه قدرت بازی به پایان رسید هولتبی شب. Rookie پشتیبان ایلیا سامسونوف جایگزین او در net.

اوب-Kubel هدف این بود که یکی از فاحش ترین از شب آینده و در عین حال یکی دیگر از پایتخت های گردش مالی در منطقه دفاعی. میشل Kempny را پاس رفت Evgeny Kuznetsov را چوب با جن پیدا کردن اوب-Rubel در دایره سمت چپ.

هولتبی (20-11-4) اجازه داده هفت گل در 25 عکس از دست داده و برای چهارمین بار در گذشته خود هفت ظاهر. اما شنبه را از دست دادن نیست در پایتخت’ goaltender نظر تاکید Reirden و بازیکنان در اتاق پانسمان.

“ما به او اجازه دهید پایین برای مطمئن” Gudas گفت. “این قطعا تقصیر او نیست. او بزرگ من فکر می کنم این بازی و فرصت های ما را به آنها داد او واقعا باید بسیار با breakaway, راست, در اوایل بازی. او نگه داشتن ما در آن وجود دارد. من فکر می کنم او به ما فرصت برای برنده شدن در این بازی اما ما به خوبی انجام نمی به اندازه کافی برای او برای به دست آوردن دو امتیاز پیش از آن.”

Kuznetsov کردم یکی برای واشنگتن با 7:43 چپ ندارد اما نزدیک به اندازه کافی.

Ovechkin تعقیب او نقطه عطف کردم مقدار زیادی از سوم دوره یخ زمان رسید اما تنها با دو عکس در هدف. کاپیتان شده بود در بهترین بخاری کار خود را با به ثمر رساندن 14 گل در هفت بازی قبلی خود. شنبه در مقابل یک بسته بندی شده, صفحه اصلی, جمعیت دنبال شد مانند شب او را در نهایت پیوستن به مایک گارتنر فیل اسپوزیتو مارسل Dionne برت هال Jaromir Jagr, Gordie Howe و Wayne Gretzky در 700-هدف باشگاه است.

اما تاریخ را به صبر کنید.

پایتخت بودند تعقیب بازی از خیاط را باز هدف در بازی قدرت با 4:38 چپ در دوره اول. میزبان پاسخ داده در استفاده زمانی که T. J. Oshie تبدیل با 1:42 چپ در باز کردن قاب خود را 20 از فصل هشتم در بازی قدرت. پایتخت آمد خالی خود را نهایی سه قدرت-بازی بازی شانس.

Oshie بود نقل مکان کرد به بالا خط پنج شنبه شب پس از بازی بیشتر از دو ماه گذشته با واحد دوم.

تغییرات دیگر شامل لرزش تا در خط آبی با جوان defenseman مارتین Fehervary پیوستن به صف و بازی در دومین جفت شدن با دیمیتری اورلوف ترک نیک جنسن سالم ابتدا برای اولین بار در این فصل است. Fehervary ثبت اولین NHL نقطه با ثانویه کمک در Kuznetsov شمارش.

“من خوشحال هستم برای این نقطه, اما مهم تر از چیزی است که ما از دست این بازی و این چیزی است که من به دنبال در” Fehervary گفت. “من احساس خوبی به صداقت. من احساس خوب جسمی و, همه چیز, اما آن را یک بازی بزرگ توسط کل تیم و من بخشی از تیم بنابراین منظور من واقعا نمی توانم بگویم من خوب بود.”

ادامه مطلب در واشنگتن پایتخت: Svrluga: Alex Ovechkin بزرگترین هدیه است ؟ او هرگز می شکند. 698 پایین دو تا بروید: Alex Ovechkin است یکی دیگر از نقطه عطف در مناظر بازدید آمدن نگه دارید: پایتخت’ جوناس Siegenthaler می خواهد بیشتر فیزیکی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de