چگونه Flybe شروع و چگونه قابل توجه آن در خطوط هوایی جهان ؟

Flybe شروع زندگی در سال 1979 به عنوان نیوجرسی اروپایی راه های هوایی است. آن شد اروپا در سال 2000 و تغییر نام خود را دوباره به Flybe دو سال بعد.

این بازی هواپیمایی مستقر در اکستر و خدمت 119 مسیرهای در انگلستان و اروپا است.

Flybe عمل, انگلستان, پروازهای داخلی که شروع و یا پایان در لندن مکرر با لینک بین اسکاتلندی و انگلیسی فرودگاه و بسیاری از مسیرهای به و از George Best شهر بلفاست فرودگاه.

در ده فرودگاه های بریتانیا از جمله آبردین شهر بلفاست, Birmingham, گلاسکو, منچستر یونایتد و ساوتهمپتون, Flybe بزرگترین شرکت هواپیمایی از لحاظ تعداد پرواز.

آن را نیز در خدمت بسیاری از نزدیکی شهرهای اروپایی از جمله آمستردام دوسلدورف و پاریس و عمل پرواز چارتر به اسکی و خورشید مقصد.

Flybe انجام شده حدود نه میلیون مسافر در سال — در مورد همان easyJet حمل در یک ماه – اما به شرطی ضروری لینک به انگلستان مناطق. برای بسیاری از مردم کسب و کار و اوقات فراغت مسافران خطوط هوایی در نظر گرفته شد ضروری است.

چه مشکلی پیش آمد ؟

Flybe تا به حال موفق شناوری در سال 2010 اما پس از آن قیمت سهم شده است در سقوط آزاد با خطاهای استراتژیک از جمله سفارش برزیل هواپیمای جت است که باید ثابت گران مانع و مصرف Loganair در یک کرایه جنگ به جزایر اسکاتلند که هزینه هر دو حامل بسیاری از میلیون ها نفر.

مشکلات شدت پس از اتحادیه اروپا در سال 2016 و رکود در استرلینگ. زیادی دال از Flybe هزینه های در دلار, در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از درآمد خود را در استرلینگ. بنابراین بعد از همه پرسی رکود در ارزش پوند آمار خطوط هوایی سخت.

علاوه بر این Flybe عامل بود در رقابتی ترین بازار حمل و نقل هوایی در جهان است. هر زمان که یک Flybe مسیر موفق شد بزرگتر هواپیمایی رفت با بزرگتر هواپیما و جاروب بازار است. برای مثال از ادینبورگ و گلاسکو و اینورنس به بریستول, easyJet در حال حاضر در انحصار.

به تازگی easyJet اعلام کرد قصد دارد برای شروع به رقابت با Flybe از بیرمنگام به هر دو ادینبورگ و گلاسکو.

بسیاری از آن داخل بریتانیا مسیرهای شد در رقابت با جاده و راه آهن.

Flybe طولانی شکایت کرده است که به مسافر وظیفه (APD) £26 در یک رفت و برگشت به پروازهای غیر. قبل از آن شکست هواپیمایی امیدوار بود برای متقاعد کردن دولت به نصف APD در پروازهای داخلی.

نبود Flybe نجات در سال 2019?

هر کس فکر می کردم. پس از Flybe خود قرار داده تا برای فروش در اواخر سال 2018 هشدار داد که آن را به سرعت در حال اجرا از پول نقد یک کنسرسیوم متشکل از باکره اطلس Stobart گروه و صندوق های تامینی کورش سرمایه در پا, در مارس 2019. آن را به نام اتصال راه های هوایی است.

همکاران پمپ در یک شایعه £100 متر است. در تبادل کنسرسیوم خریداری حق نام تجاری جدید تعریف, شرکت هواپیمایی به عنوان باکره اتصال و مجموعه ای در مورد rationalising مسیر شبکه – در عبارت دیگر لغو از دست دادن-ساخت لینک کلیک کنید.

اما مقیاس Flybe مشکلات بزرگتر بود از این کنسرسیوم می ترسید. انتظار می رود تابستان بازیابی هرگز اتفاق افتاده است و به عنوان شرکت هواپیمایی رفت و نهایی آن در زمستان ضرر و زیان افزایش یافته است.

با توجه به یک به بیرون درز پیام به کارکنان از Mr Anderson, همه اما £27m از صندوق “رفته بود قبل از ما حتی واقعا آغاز شده … ما در شکل بدتر از حتی سهامداران فکر ما بودند”.

… و در سال 2020?

در ماه ژانویه در میان شایعات سقوط قریب الوقوع دولت در پا و به نظر می رسد به قید وثیقه از خطوط هوایی است. پس از آن-صدر اعظم ساجد جاوید و پس کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom و زمان حمل و نقل وزیر Grant Shapps توافق برای ارائه مالیات “تعطیلات” برای بسیاری از میلیون ها پوند در هوایی مسافری وظیفه (APD) که مسافر در حال حاضر پرداخت می شود Flybe.

آقای جاوید صحبت از “حفظ شغل در انگلستان و حصول اطمینان از پروازها ادامه خدمت به جوامع در سراسر انگلستان”. Ms Leadsom گفت: “من خوشحال هستم که ما موفق به رسیدن به یک توافق با Flybe سهامداران برای نگه داشتن این شرکت در عملیات اطمینان حاصل کرد که مناطق سراسر کشور را می توانید در ادامه به متصل شود.” و آقای Shapps افزود: “اروپا بزرگترین منطقه ای شرکت هواپیمایی که قادر به ادامه به ارائه خود را به ارزش خدمات اتصال جوامع در سراسر انگلستان است.”

علاوه بر این, آنها وعده داده شده به بررسی APD در پروازهای داخلی. اما مستقل می داند که Flybe مدیریت بود گفت: دو هفته پیش که پرواز مالیات را نمی توان کاهش می یابد در چهارشنبه آینده بودجه.

مستقل می داند که در بعد از ظهر چهارشنبه یک تامین کننده سوخت در اسکاتلند حاضر به تمدید اعتبار بیشتر به Flybe. هنگامی که فرودگاه آموخته از حرکت آنها شروع به نگه داشتن هواپیما باعث خاموش شدن.

دیگر خطوط هوایی آسیب پذیر?

برخی از اما نه بزرگترین شرکت های هواپیمایی در خدمت بریتانیا: بریتانیا, خطوط هوایی easyJet و Ryanair. از نظر مالی آنها سنگ جامد با مقدار زیادی از پول نقد برای دیدن آنها را از طریق ماه دشوار تجارت.

Jet2 و توی که کار پرواز و همچنین به عنوان بسته های تعطیلات نیز قوی هستند.

اما برخی از حامل های خارجی هستند به احتمال زیاد به شکست است. نزدیکترین قابل مقایسه رکود در دوران مدرن اتفاق افتاده در سال 2001 پس از حملات تروریستی 9/11.

به عنوان جدید رزرو و خشک طولانی تاسیس شرکت های هواپیمایی از جمله Swissair, Ansett از استرالیا و Sabena از بلژیک شکست خورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im