ویروس آنفولانزا با ‘انسان همه گیر بالقوه’ کشف شده در خوک ها در چین

فشار از آنفولانزای خوکی با پتانسیل برای پرش به انسان و علت دیگر همه گیر شده است شناسایی شده توسط دانشمندان است.

این ویروس که محققان تماس G4 EA H1N1 بود شناسایی از طریق تحلیل 30,000 بینی سواب گرفته شده از خوک ها در کشتارگاه در چین است.

از آن شده است به عنوان ترکیبی از آنفلوانزا موجود در اروپا و آسیا پرندگان و ویروس H1N1 است که اعتقاد به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان در سال 2009.

گنجاندن H1N1 ژن نشان می دهد این ویروس می تواند انطباق با گسترش از انسان به انسان, با توجه به مطالعه منتشر شده در کارشناسی علمی در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS) در روز دوشنبه.

“G4 ویروس باید همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس” نوشت: محققان دانشگاه کشاورزی چین.

پس از یک افزایش شدید در میزان شیوع پس از سال 2016 گونه جدید است که در حال حاضر “غالب ژنوتيپ در گردش در خوک های شناسایی شده در سراسر حداقل 10 استان” آنها اضافه کنید.

تست خوکی کارگران نیز نشان داد که بیش از 10 درصد آزمایش مثبت آنتی بادی به G4. “از جمله عفونت تا حد زیادی افزایش فرصت برای ویروس سازگاری در انسان و نگرانی که ممکن است نسل پاندمی ویروس” مقاله می افزاید.

“کنترل حاکم G4 EA H1N1 ویروس ها در خوک و نظارت نزدیک در جمعیت های انسانی به ویژه کارگران خوکی صنعت باید به فوریت اجرا شود.”

کارشناسان گفت که احتمال فشار باعث دیگر همه گیر کم بود اما هشدار داد که هوشیاری شد و هنوز هم مورد نیاز است.


“آنفلوانزا می تواند تعجب ما” زیست شناس تکاملی مارتا نلسون گفت: علم مجله. “وجود دارد و این یک خطر است که ما غفلت آنفلوانزا و تهدیدات دیگر در این زمان است.”

پروفسور Kin-چو چانگ که مورد مطالعه این ویروس است و در ناتینگهام دانشگاه به بی بی سی گفت که G4 بود یک مشکل نیست اما در عین حال افزود: “ما باید نه از دست دادن دید به طور بالقوه خطرناک ویروس های جدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>