رمان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور ترین کاپیتان در این کشور غیر رسمی ماهیگیری سرمایه به اسکله قایق های خود را به طور نامحدود. گردشگران ناپدید شده و کسب و کار خشک کردن. اما بر خلاف بسیاری از دیگر صنایع ماهیگیری-قایق کاپیتان می گویند دولت تسکین احتمالا نمی خواهد آنها را تمام و بسیاری از ترس از دست داد فصل ماهیگیری غرق خواهد شد خود را کوچک توریستی وابسته به کسب و کار.

“در حال حاضر ما فقط به امید این ضربات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Mobley که نشده تا به حال یک مشتری از مارس 20 — پس از گرفتن 45 سفر در ماه گذشته. “در این زمان از سال است که ما را به ما پول است.”

از ماه مارس از طریق اوت ماهیگیران تفننی گله به نوک جنوبی فلوریدا — از حرکت ازاد و اهسته کلید به کلید غرب — و استخدام منشور قایق کاپیتان برای کمک به آنها را بیرون بکشد sailfish مارلین dolphinfish ماهی cobia و دیگر زیر آب غول های مناسب برای یک نوار اندازه گیری و اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی. این زمانی است که قایق اپراتورها پول به اندازه کافی برای پوشش هزینه های در سال و حفظ کسب و کار خود را شناور در طول کندتر ماه.

جان رینولدز, کاپیتان برای رها کردن پشت منشور در ایسلامورادا معمولا باعث می شود 40 یا بیشتر سفر در ماه مارس است. در این سال او تا به حال 12. آوریل و مه سال است که انتظار می رود ناخالص $30,000 یا پس هر محو شد. حتی اگر گسترش coronavirus کاهش می یابد و در هفته آینده گفت: مشتریان خواهد شروع به فکر کردن در مورد خود را 2021 تعطیلات و احتمالا نمی خواهد برنامه ریزی مجدد کسانی که در آوریل و مه سفر برای این تابستان یا پاییز.

“متوسط کسب و کار خود را اضطراری امداد رسانی [و] است که شاید آنها را پوشش می دهد برای هشت یا 10 هفته. به طوری که آنها امیدوارم آن را از طریق این درب باز دوباره همه شروع به صرف پول در کسب و کار که دوباره” رینولدز گفت. “برای ما آن را بیشتر شبیه” هی جان ما برنامه کاری برای سال آینده است.’ درب نمی خواهد فقط نوسان به عقب باز است. ما درب های فصلی هستند.”

صنعت — مستعد ابتلا به نوسانات اقتصادی و طوفان و سایر حوادث که بر گردشگری — نوسان به طور منظم اما ماهیگیری ورزشی بزرگ کسب و کار در فلوریدا. اقتصادی رد پای مجموع $7.5 میلیارد دلار در سال و برای حساب 81,000 مشاغل با توجه به فلوریدا ورزشی بنیاد غیر انتفاعی سازمان تجارت. نزدیک به 1.6 میلیون نفر از ساکنان دولت سفر به فلوریدا هر سال به ماهی, با توجه به بنیاد 2017 اقتصادی تاثیر گزارش.

در کلید گردشگران ارائه اقتصادی ستون فقرات و رینولدز برآورد 75 درصد از قایق خود را به درآمد سالانه جریان در طول بهار و تابستان است.

“سپس در ماه اوت آن را فقط بیش از,” او گفت:. “ما باید برای زنده کردن همه چیز ما ساخته شده و نگه داشتن پرداخت صورتحساب.”

اگر وجود دارد مشتریان مشتاق به بازیگران یک خط رینولدز که در حیاط حتی نمی تواند رسیدن به قایق خود را در حال حاضر به دلیل غیر مجاز نیست برای بازدید از کلید در طول بیماری همه گیر. مقامات شهرستان در کلید غرب بسته اند و هتل ها و رستوران ها وجود دارد تنها می تواند ارائه takeout.

در حالی که ایالت ها و دولت فدرال شروع به نقشه برداری از یک طرح برای بازگشایی اقتصاد, منشور قایق کاپیتان نیست پیش بینی امداد پول به اندازه کافی آدرس ضرر و زیان خود را.

برخی از ترس آنها نمی واجد شرایط برای اداره کسب و کار کوچک را چک برنامه حفاظت از آنجا که اکثر اپراتورهای نیست از لحاظ فنی هر گونه کارکنان. (یک همسر اول در یک قایق در نظر گرفته شده است یک پیمانکار مستقل.) کسانی که هنوز هم اعمال می شود برای بخشایش وام بیشتر نگران از آنجا که مبلغ جایزه است که بر اساس یک شرکت متوسط ماهانه هزینه های حقوق و دستمزد برای سال گذشته است. که نیست به اندازه کافی منعکس کننده دچار ضرر و زیان در طول شلوغ ترین زمان از سال, منشور کاپیتان گفت و احتمالا بدان معنی است که آنها نمی خواهد که پول آنها نیاز به زنده ماندن کندتر ماه.

“من شخصا نمی خواهم دیگر وام به هر بیشتر به بدهی” گفت: Brice بر یک کاپیتان با دو پایین جامعه شناسی در کلید غرب “اما که ممکن است ما تنها جایگزین.”

بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای $1,200 امداد چک از دولت فدرال است اما می گویند آن را کمی به کمک بنیادی کسب و کار خود و زیان.

“این خواهد بود زیرا این تنها درآمد من در حال حاضر” Barr گفت. “اما آن را نمی خواهد تحت پوشش حتی یک سوم از وام مسکن یا من dockage.”

منشور قایق کاپیتان امیدوارند که دور جدید از بودجه فدرال را فراهم می کند بیشتر کمک کند و در عین حال از آنها انتظار کلمه از ملی اقیانوسی و جوی اداره. در مراقبت عمل — بخش 12005 — قانونگذاران به کارگردانی 300 میلیون دلار برای توزیع شود به “قبیله ای امرار معاش تجاری و منشور شیلات شرکت کنندگان تحت تاثیر رمان coronavirus.” اما روشن نیست چقدر منشور قایق کاپیتان ممکن است و یا زمانی که هر گونه پول در دسترس خواهد بود.

“NOAA شیلات درک نیاز فوری به این بودجه و هدف مهم ما این است که توزیع این کمک ها در اسرع وقت” یک NOAA گفت: در یک ایمیل. “به این منظور ما در حال کار روزانه با گروه [بازرگانی] و ما شرکای فدرال برای نهایی کردن یک فرایند به منظور تسریع در توزیع بخش 12005 بودجه مطابق با جهت های ارائه شده توسط کنگره است.”

منشور قایق کاپیتان مطمئن نیستید که چه انتظار می رود از هر نهاد دولت. بسیاری از اجرا کسب و کار خود را بدون رایانه شده اند و با تکیه بر یک دیگر به حرکت های مختلف نرم افزار مارپیچهای. نیز وجود دارد یک نكرديم.

“ما هنوز در انتظار پول ما قرار بود برای دریافت از طوفان ایرما” Mobley گفت. “و این بود که دو سال پیش است.”

بار است که رئیس جمهور از منشور کلید غرب کاپیتان انجمن و همه اعضای خود را در همان مخمصه. مشتریان به تماس به لغو dockage هزینه های اضافه کردن و روشن نیست که هر ماهیگیری-قایق کاپیتان می توانید انتظار به پول دوباره.

“ما در حال تلاش برای بیمار می شود و در ادامه گفت:” Barr که لغو 82 سفر و پرداخت حدود $16,000. “اما این لوایح را به آینده, وام مسکن را نگه می دارد در آینده dockage آینده نگه می دارد. هیچ یک از این توقف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات