فلوریدا بازداشت به اتهام بوسیدن غریبه در نوار قبل از شکایت های اجتماعی فاصله نه مشاهده شده

یک زن در فلوریدا بازداشت شده است پس از گفته به غریبه ها در یک بار و سپس اقدام به گزارش نوار برای نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

Audra Adams, 32 دستگیر شد تعدادی از اتهامات از جمله خاطی و رفتار آشوبگرانه در 12 مارس با توجه به سوابق دستگیری به اشتراک گذاشته شده با فاکس نیوز.

صاحب میمون نوار و جلو پنجره در ملبورن ادعا که خانم آدامز حال تلاش برای بوسه افراد به صورت تصادفی در داخل نوار.

پس از اینکه از او خواسته به ترک Ms آدامز گفته در ابتدا رد و سپس loitered در میله های پارکینگ با توجه به پلیس.

گزارش دستگیری ادعا کرد که در حالی که خانم آدامز در پارکینگ او تماس گرفته شده 911 در مجموع پنج بار در حالی که پلیس در حال حاضر در حال حاضر.

با توجه به فاکس نیوز پلیس گفت: خانم آدامز خواستار شد مقامات زیرا او “احساس بار بود و نه تمرین های اجتماعی فاصله و یا پیروی از دستورالعمل ها باز شود.”

32 ساله بود که در نهایت دستگیر و تحویل به Brevard County Sheriff ،

خانم آدامز متهم شده است با خاطی پس از هشدار نظم رفتار مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت و سوء استفاده از 911 سیستم پخش گفت.

بسیاری از کسب و کار در فلوریدا اجازه داده شد به بازگشایی در 18 مارس در خط با فرماندار ران DeSantis فاز اول خود coronavirus بازگشایی طرح است.

رستوران ها و مراکز و کتابخانه ها و سالن های ورزشی قادر به باز کردن در 50 درصد ظرفیت در راستای اجتماعی فاصله گرفته است.

دولت تقریبا 47,000 موارد ثبت شده از coronavirus و بیش از 2000 کشته و چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>