پس از ماه ها تلاش و رنج به نجات آن فصل NBA بود که ظاهرا در بر داشت یک راه حل است.

در حال حاضر آن را به یک مشکل است.

“اگر شما می خواهم پرسید: من دو هفته پیش به من می گفت من فکر کردم آن بود کافی گفت: Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی و دستیار استاد در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. “در حال حاضر من خیلی مطمئن نیستم.”

به عنوان جهان ورزش اینچ نسبت به بازگشت در میان همه گیر فلوریدا بسیار مهم است محل. لیگ برتر فوتبال که قصد دارد به مجلس با یک مسابقه آغاز جولای 8, پیوست, NBA در استفاده از دیزنی جهان به عنوان یک میزبانی زمین. به WNBA تنظیم شده است به برگزاری 22 بازی فصل در IMG آکادمی در برادنتون. هر ورزشی مهم لیگ متعدد franchises در دولت و نیمی از لیگ اصلی بیس بال را 30 تیم های خود بهار امکانات آموزشی وجود دارد.

اما فلوریدا نیز تبدیل به یک coronavirus کانون. دولت شروع بازگشایی مارس 4, هنگامی که آن را ثبت 819 موارد جدید و سنبله را دنبال کرده است. فلوریدا اضافه شده بیش از 3000 موارد جدید برای اولین بار در پنج شنبه, پیشی گرفتن از 4000 در روز شنبه و افزود: قریب به 3500 نفر در روز یکشنبه. روز دوشنبه آن پیشی گرفته 100,000 تعداد موارد تایید شده.

در اواسط ماه مه در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) دعوت ورزشی لیگ برای آمدن به دولت خود را نشان می دهد در یک کنفرانس خبری که ساکنان فلوریدا “گرسنگی” به ورزش بازگشت و این که دولت می تواند میزبان رویدادهای با خیال راحت. “اگر شما باید یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا گفت:” پس از آن.

بیش از یک ماه بعد شرایط در دولت در حال چالش برانگیز است که تصور شود. در حالی که در فلوریدا است که به دور از تنها دولت مقابله با شیوع آن سنبله به شمار چالش های خاص برای تیم ها و لیگ های.

MLB و اتحادیه بازیکنان باید bickered برای هفته بیش از جنبه های اقتصادی چگونه ورزش باز خواهد گشت اما اگر آنها رسیدن به یک توافق عدم معمولی بهار زیرساخت های آموزش ممکن است پیچیده و چگونه به سرعت به بازی بازگشت. بسیاری از تیم ها از جمله اتباع واشنگتن تصمیم گرفته اند آنها را از سر بهار آموزش در خانه خود ورزشگاه.

روز جمعه فیلادلفیا فیلیز خود را تعطیل بهار مجتمع آموزشی در ویکی پس از اعلام پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان تا به حال آزمایش مثبت با 32 آزمون هنوز در انتظار. تورنتو بلو جیز که قطار چند مایل دور در Dunedin نیز تعطیل تسهیلات خود را پس از یک بازیکن نشان داد علائم کروناویروس. به همین ترتیب NHL Tampa Bay Lightning بسته آن عمل پیست پس از سه بازیکن و متعدد کارکنان آزمایش مثبت است.

“وجود دارد یک رشد ترس در میان بازیکنان حال حاضر” یک لیگ بازیکن صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: ورزشی. “ما به این توافق رسیدند که این موارد در فلوریدا پايين بود و در حال حاضر که آنها مشخصی وجود دارد نگرانی واقعی در تعداد سطوح.”

برخی از بازیکنان NBA مهمترین Brooklyn Nets گارد نقطه Kyrie Irving, ابراز تردید در مورد بازی بسکتبال در طول گسترده جنبش برای عدالت نژادی. دیگر بازیکنان بندر نگرانی های بهداشتی. ملی بازیکنان بسکتبال انجمن, مدیر اجرایی, میشل رابرتز ESPN گفت: در روز شنبه که این اتحادیه می تواند فشار بیشتر محدودیت های مربوط که مجاز به لیگ جهانی دیزنی “حباب” و یا برای افزایش مقدار از تست مورد نیاز برای کسانی که باید وجود داشته باشد.

Binney گفت: محدودیت های اضافی ممکن است لازم باشد. NBA طراحی آن حباب سیستم برای حفظ coronavirus از نفوذ هر عضو از آن بهره برداری است. اما بیشتر افراد آلوده اطراف حباب, شانس هر گونه گذشت می تواند منجر به یک بازیکن NBA و یا کارمند بودن آلوده.

“این بهتر خواهد بود و شما دوباره می تواند با کمتر از پروتکل های دقیق اگر شما تا به حال کمتر مورد بار” Binney گفت. “به نظر می رسید که این مورد در فلوریدا در حالی که برای آن نیست افزایش شدید و خارج از کنترل است. نه آن را قطعا به نظر می رسد مانند آن ممکن است مورد دیگر که به وضوح افزایش می دهد بسیاری از نگرانی.

“هر منفی کاذب از یک آزمون هر اتفاقی در تماس نزدیک بین دیزنی کارمند و NBA کارمند در حال حاضر احتمال این که فرد در حال عبور همراه با عفونت افزایش یافته است” Binney اضافه شده است. “هر گونه ضعف است که این طرح ندارد و هر طرح آنها — است بزرگ.”

DeSantis روز جمعه گفت که او می خواهد به “مهار” بارها و کاباره ها که باید عمل نامحدود و بدون اجتماعی فاصله اما دولت نورد محدودیت برای چه کسانی که کسب و کار عمل می کنند. فلوریدا تشویق ماسک پوشیدن, اما از آن ساخته شده است که هیچ دستور اجرای آن است.

“ما قصد داریم به اعتماد مردم به تصمیم گیری خوب,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

یک پیام ارسال دوشنبه به فلوریدا وزارت بهداشت بازگشت نیست.

حتی NBA می تواند تضمین لیگ و تیم کارکنان نمی خواهد آلوده شدن شرایط در فلوریدا هنوز هم در حال حاضر مسائل. در اورنج کانتی که در آن دنیای دیزنی است که بر اساس 3.3 درصد از آزمون دو هفته پیش برگشتم مثبت با توجه به دولت داده است. با آن اعداد Binney گفت: NBA می تواند به راحتی در آورد به اندازه کافی تست برای بررسی بازیکنان و کارکنان روزانه. اما در روز جمعه و شنبه رای مثبت آزمایش رسیده 17.9 و 16.4 درصد است.

“این نشان می دهد که آنها لازم نیست به اندازه کافی تست برای افراد بیمار آنها” Binney گفت. “اگر شما در حال رفتن به اورلاندو و تست بازیکنان خود را هر روز یا هر روز دیگر اما مردم در اورلاندو که نیاز به یک تست نمی تواند آزمون که بسیار اخلاقی مملو وضعیت است.”

توقف coronavirus عفونت نیز به معنی سلامت کامل است. بازی منجر به صدمات و زمانی که بازیکنان دچار آسیب های جدی آنها نیاز به بازدید از یک بیمارستان.

“اگر بیمارستان در اورلاندو در حال پر پر از covid-19 بيمار که واقعا یک گزینه هم از نظر انحراف منابع از covid-19 موارد و برای قرار دادن این ورزشکاران را در معرض خطر محیط زیست” Binney گفت: با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

یکی فلوریدا مبتنی بر تیم در حال حاضر تصمیم گرفتند از رقابت ها به دلیل ویروس. اورلاندو پراید روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم خود را برای خروج از زنان ملی فوتبال در لیگ آینده چالش های جام, مجموعه توان در یوتا پس از چند بازیکن و کارکنان آزمایش مثبت است.

NBA برنامه ریزی در شروع مجدد فصل آن در اواخر جولای و این امکان وجود دارد که اگر فلوریدا تغییرات دوره و enacts محدودیت های دولت را مورد اعداد می تواند شبیه به چگونه آنها نگاه هفته پیش. اما حتی اقدام فلوریدا در حال حاضر Binney گفت که اطمینان حاصل شود هیچ چیز نیست. در نیویورک موارد و مرگ و میر بودند در حال افزایش است برای هفته ها و حتی پس از مقامات اجرا برخی از دقیقترین اقدامات این کشور دیده می شود.

“این بیماری همه گیر است که یک قطار نه یک” Binney گفت. “شما لازم نیست آمار ترمز و آن را متوقف می کند. بسیاری از این آسیب ممکن است در حال حاضر انجام شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات