فلوریدا جلسه جامعه می رود ویروسی پس از ساکنان لینک ‘شیطان’ ماسک قانون به ‘دولت’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک جلسه جامعه در فلوریدا رفته ویروسی پس از ساکنان مخالف یک “شیطان قانون” الزامی به پوشیدن ماسک که به گفته آنها بخشی از یک توطئه گرند متصل به عمیق, دولت, 5G, بیل گیتس و هیلاری کلینتون و paedophiles.

پالم بیچ شهرستان صادر اضطراری جهت ساخت ماسک اجباری شروع روز پنج شنبه با حداکثر جریمه نقدی از $500 برای کسانی که موفق به آنها را می پوشند.

یک جلسه جامعه ورزشگاه با فریادهای “شرم” را به عنوان قانون تصویب شد به اتفاق آرا پس از مهیجی درخواست از ساکنان بیش از آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک تهدید به قانون اساسی آمریکا موفق به حرکت county کمیسیون.

تصویری از یک زن منتشر شده به طور گسترده ای در توییتر را متهم کرد که سیاستمداران و پزشکان که بخشی از “دولت عمیق” و گفت: هر کسی که رفت و در برابر آزادی انتخاب و پوشیدن یک ماسک خواهد بود موضوع به یک شهروند را بازداشت.

‘شما نمی توانید دستور… دانستن که ماسک که در کشتار مردم… ما مردم بیدار هستند و ما می دانیم آنچه که یک شهروند بازداشت شده است. چرا که شهروند را بازداشت در حال حاضر اتفاق می افتد و هر یک از شما که اطاعت از شیطان قوانین در حال رفتن به, بازداشت,” او گفت:.

این زن ادامه داد: یک جریان از آگاهی با نظرات از جمله: “شما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را به آنها را تا زمانی که دوربین های 5G آمد زمانی که آنها در حال رفتن به اسکن همه… ما رو به اسکن ما رو به temperatured بچه ها را برای رفتن به مدرسه با ماسک… دیوانه? آیا شما دیوانه… من فکر می کنم همه شما باید در یک psych بخش راست این هک در حال حاضر.”

او ادامه داد: “آنچه رخ داده است به بیل گیتس ؟ به همین دلیل است که هیلاری کلینتون در زندان است ؟ چرا همه از این paedophiles که خواستار همه شما گوش دادن به قوانین خود را چرا در زندان است ؟ اوه این دلیل است که شما بخشی از آنها ؟ آیا شما بخشی از عمیق دولت؟”

این جلسه معمولا تنها علاقه به جنوب فلوریدا, جامعه, نخل, ساحل, ویروسی رفت و پس از سابق بسکتبال ستاره رکس چاپمن مشترک تصویری در توییتر garnering تقریبا 11 میلیون انداز و تخم ریزی مش یو پی اس با دولت های محلی و طنز پارک ها و تفریح و سرگرمی.


یک مرد خواست این کمیسیون به افتخار قانون اساسی گفت که او خواهد مرد برای پرچم آمریکا و حقوق آنها حمایت قرار در حالی که یک زن دیگر گفت: “دیکتاتوری کمونیستی سفارشات” به جای مرگ و میر بسیاری در دست خود.

“مشکل با بشریت امروز است و جهل و غرور و بی تفاوتی. نگه دارید گوش دادن به تلویزیون و شستشوی مغزی شما از بدو تولد. نگه دارید گوش دادن به تهویه پیام ها در فروشگاه های محلی خود را در حالی که خرید درست مثل فیدل کاسترو را بیش از بلندگو در کوبا. آیا شما نمی بینید این مشکل ؟ حقیقت این است که در خارج وجود دارد ،

زن دیگری سوال اعتبار پالم بیچ شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر آلینا آلونسو.

“من بسیاری از سوالات در مورد خود درجه و آنچه شما واقعا می دانم چرا که آنچه به شما می گویند که دگم سیاسی که آنها در حال تلاش برای پرتاب کردن گلوی ما در هر تجاری و هر فروشگاه و آن را نفرت انگیز,” او گفت:.

“و من متاسفم خانوم اما من فکر نمی کنم شما شایسته اعتبار خود را و من را بخواهید suggestively که شما رفتن به مدرسه و تحصیل.”

شهرستان قرار می گیرد ماسک منظور پس از یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در فلوریدا که کمیسر ملیسا McKinlay گفت: افزایش دادند و در یک مورد رای دادن.

“ما امیدوار عمومی می تواند خود پلیس و توجه شهردار توصیه های صادر شده هفته پیش اما این اتفاق می افتد نیست,” او گفت:.

جدید کروناویروس موارد در فلوریدا در ادامه به افزایش در تعداد رکورد با بیش از 5000 مورد جدید گزارش شده برای دومین روز متوالی آوردن این دولت در مجموع به 114,018 موارد با 3,422 مرگ در پنج شنبه شب.

پالم بیچ شده است یکی از مهمترین و متاثر از شهرستانهای استان با مجموع 11,840 موارد مثبت با 499 مرگ و میر ناشی از اواخر پنج شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات