شرکت های کوچک در سراسر انگلستان قادر به دسترسی دولت £12bn کمک های مالی صندوق برای شرکت های کوچک به دلیل یک “ناهنجاری” در طراحی آن است.

دولت تاسیس کسب و کار کوچک کمک مالی صندوق در ماه گذشته ارائه یک 10,000 پوند کمک های مالی به شرکت های عامل از خواص است که واجد شرایط برای کسب و کار کوچک رای امداد.

هدف از اعطای این است برای کمک به شرکت های کوچک در مقابله با اغلب فاجعه تاثیر دولت-دستور ضد Covid-19 مستند در فروش خود را.

اما بسیاری از شرکت های کوچک عمل از خواص که در آن صاحبخانه دسته هر کسب و کار در نرخ اتهامات و یا امداد رسانی ادعا می کند از طرف آنها ترک شرکت خود را قادر به ادعای شورای محلی-اداره گرانت.

“این کاملا منحرف” گفت: Kevin Cunliffe اجرا می شود که یک شرکت چاپ با نام هوشمند ناوگان رسانه ها در وارینگتون, Cheshire.

“ما پرداخت کسب و کار نرخ طریق اجاره و چیزی دریافت. یکسان شرکت های کوچک است که ادعا می کنند کسب و کار نرخ امداد و پرداخت هیچ کسب و کار نرخ دریافت £10,000.”

کالین Stracey اجرا می شود که قایقرانی در اسکس به نام برتر قایقرانی اجاره یک فضای کوچک در Fambridge مارینا و خودش را میبیند در همان وضعیت است.

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده شد گرانت من فکر کردم که درخشان این کمک خواهد کرد که ما برای زنده ماندن بدون گرفتن وام’,” او می گوید.

اما زمانی که آقای استیسی ساخته شده است سوالات به او گفته شد این شرکت فاقد صلاحیت به دلیل آن نیست ادعا کسب و کار نرخ تسکین به طور مستقیم.

“زمانی که من متوجه شدم که نمی توانستم از آن من فکر می کنم در مورد ناسزاهای,” او می گوید.

زمانی که مستقل قرار دادن این موارد به بخش کسب و کار یک سخنگوی پیشنهاد کرد که این شرکت باید سعی کنید به درخواست صاحبخانه به ادعای کمک مالی و تصویب آنها را.

در عین حال اغلب خواص است که این صاحبخانه اجرا در حال تقسیم به بسیاری از واحد و کلی املاک و دارای یک rateable ارزش است که بالاتر از حد آستانه برای این ادعا کمک هزینه ساخت آنها فاقد شرایط لازم در هر مورد.

خرده فروشی املاک و مشاور آلتوس (آرکانزاس) تخمین می زند که وجود دارد 1.16 میلیون کسب و کارهای کوچک در انگلستان با بین 1 تا 9 کارکنان. اما تنها در اطراف وجود دارد 720,000 خواص در قبال کسب و کار نرخ تسکین و یا کاهش نرخ.

شرکت های کوچک و بدون فیزیکی محل کسب و کار – از جمله کسانی که در حال اجرا از خانه های مردم – نیز فاقد شرایط لازم. که بدان معنی است که به طور بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از شرکت های کوچک از دست رفته در کمک های مالی.

“دولت تا به حال به عمل قاطعانه و به سرعت برای کمک به نقدینگی از کسب و کار کوچک و کسب و کار نرخ سیستم ارائه یک مکانیزم ساده برای که گفت:” رابرت Hayton, Altus سر از کسب و کار انگلستان ،

“این سادگی ایجاد کرده است برخی از ناهنجاری های ترک انواع خاصی از کسب و کار است.”

فدراسیون کسب و کارهای کوچک اذعان ناهنجاری در اعطای طرح و پیشنهاد صاحبخانه باید به ارائه کمک های مالی به آنها تلاش مستاجران که قادر به ادعای اعطای.

“صاحبخانه باید نقش خود را در این زمان اضطراری ملی گفت:” فدراسیون رئیس مایک گیلاس

“ما می خواهم یادآوری تلاش شرکت های کوچک که آنها را اخراج حفاظت و اگر مبارزه باید به صحبت می کنند به خود موجر در مورد اجاره تعطیلات و یا deferrals.”


یک کسب و کار بخش سخنگوی نیست آدرس ناهنجاری و یا می گویند که می توان به آن نزدیک است اما تاکید کرد که دیگر حمایت مالی دولت بود ارائه به شرکت های کوچک.

“کسب و کار باید ratepayers در اموال به منظور واجد شرایط برای کمک های مالی کسب و کار کوچک است که طراحی شده برای کمک به آنها در حال انجام هزینه های ثابت” سخنگوی گفت.

“ما در حال ارائه پشتیبانی بیشتر با پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد برای furloughed کارگران به تعویق انداختن پرداخت مالیات بر ارزش افزوده تا پایان ماه ژوئن است.”

خزانه داده است £12.3 میلیارد دلار به مقامات محلی در انگلستان برای توزیع به عنوان بخشی از کمک هزینه طرح. همانطور که از 20 مارس £6.1 میلیارد دلار پرداخت شده بود را به برخی از 490,000 کسب و کار, خواص, با توجه به داده های منتشر شده.

شرکت های کوچک هستند واجد شرایط برای استفاده از دولت کردند طرح به موجب آن 80 درصد از حقوق و دستمزد کارکنان تحت پوشش خواهد شد. برخی از 140,000 شرکت های اعمال شده در دوشنبه زمانی که این طرح افتتاح شد.

شرکت های کوچک نیز قادر به درخواست برای 12 ماه بدون بهره وام از بانک های خصوصی است که 80 درصد تضمین دولت اگر چه بسیاری از گزارش مشکلات دسترسی به این نقدینگی خطوط.

با توجه به سرمایه گذاری که نشان دهنده وام دهندگان که از 14 مارس تنها 6,000 وام ساخته شده بود با وجود 28,000 برنامه رسمی و بیش از 130,000 سوالات.

کسب و کار کوچک گرانت طرح برای اولین بار پرده برداری توسط صدراعظم Rishi Sunak در 11 مارس بودجه. اندازه فردی اعطای موجود افزایش یافته بود از 3000 پوند به £10,000 در 17 مارس.

که در تاریخ بعد از صدر اعظم گفت: “مداخلات من تنظیم امروز کمک خواهد کرد که حمایت از کسب و کار از تمام اندازه ها – به طوری که آنها می توانید در ادامه عامل بی سابقه ای در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات